• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Cestopisy (244)

skeny-doplňování0015.JPG

Poslední hora

Heckel Vilém

Kategorie: Cestopisy ,Fotografie a film

Pressfoto, 1974, 27 barevných fotografií a 3 čb přílohy, vloženy v papírové obálce, obálka nepatrně opotřebovaná užíváním, jinak velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08133.JPG

Na sever od Zambezi

Běhounek František

Kategorie: Cestopisy ,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

St. nakl. dětské knihy, 1958, ilustrace - V. Junek, 214 stran, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

skeny-doplňování0006.JPG

Čtyřicet tisíc proti Arktidě

Smolka H. P.

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Česká grafická unie, 1946, brož, 2 mapy, obálka mírně zašlá na hřbetu napsané perem jméno knihy, 281 stran, dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC08119.JPG

Výlet do třetihor

Veselovský Zdeněk

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Mladá fronta, 1986, ilustrace a fotografie autor, 318 stran, obálk alehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08399.JPG

Amerika, země Indiánů

Holzbachová Mira

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Nakl. politické literatury, 1963, 215 stran, bohatá obrazová příloha, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC07908.JPG

Safari za divokou zvěří Afriky

Johnson Martin

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Václav Petr, 1930, obrazová příloha autor, 211 stran, velmi dobrý stav

Cena: 160Kč

skeny-doplňování0022.JPG

Paměť měst

Kolektiv autorů

Kategorie: Cestopisy ,Místopis,Umění, architektura

Odeon, 1981, obsahuje čb fotografie, půdorysy měst, městské znaky. Překlady do rj, nj, aj, fj. obálka i kniha ve výborném stavu.

Cena: 170Kč

DSC07907.JPG

Bílé tajemství Tibetu

Bonington Chris,Clarke Charles

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Brána, 2000, 201 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC07896.JPG

Made in Japan

Hoffmeister Adolf

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Československý spisovatel, 1958, 280 stran, obálka lehce opotřebená, ilustrace autor, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07739.JPG

Černý sobol, hnědý medvěd

Kozák Jan

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Československý spisovatel, 1987, 280 stran a 48 obrazových příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07895.JPG

Žlutí křižáci

Forejt Alan

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Nakl. pražské akciové tiskárny, 1942, 208 stran, vazba lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC07719.JPG

Fatu - Hiva

Heyerdahl Thor

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

MLadá fronta, 1981, 217 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07947.JPG

Ostrovy lidojedů

Stingl Miloslav

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Svoboda, 1970, 227 stran, obrazová příloha, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07910.JPG

Tibet

Hedin Sven

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Orbis, 1943, brož, 296 stran, listy v okrajích opotřebené, obálka rovněž opotřebená, dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC07909.JPG

Nad africkými džunglemi

Johnson Martin

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Václav Petr, 1936, 220 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 130Kč

DSC06767.JPG

Vrah policistů, Teroristé

Sjöwallová M.,Wahlöö P.

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Svoboda, 1983, 620 star, obálka vpředu cca 1 cm natržená, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07059.JPG

Sedmero vln Tichomoří

Falk-Ronne Arne

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Olympia, 1977, 323 stran, obarzová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06696.JPG

Turistou proti své vůli

Hoffmeister Adolf

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Mladá fronta, 1946, brož, 107 stran, ilustrace autor, obálka lehce opotřebená, dobrý stav

Cena: 180Kč

DSC07312.JPG

Havaj včera a dnes

Braum Jiří

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Alois Hynek, 1947, 117 stran, obrazová příloha, bez obálky velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06915.JPG

Černý sobol, hnědý medvěd

Kozák Jan

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Československý spisovatel, 1985, 273 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07284.JPG

Cesta kolem světa za 99 dní

Michora Zdeněk

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Ringier, 1995, brož, 199 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06895.JPG

Ostrov Arabů

Stark Freya

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Václav Petr, 1947, 260 stran, obrazová příloha, vazba lehce opotřebená, bez obálky, velmidobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06972.JPG

V srdci Asie I,II

Hedin Sven

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

JOs. R. Vilímek, převazba, 2 díly ve 2 svazcích, 1. díl: 2 listy uvolněné z vazby, mapa vložená - natržená, 2. díl: 1 uvolněbý list, ilustorbáno, celkem 1010 stran, celkem dobrý stav

Cena: 650Kč

DSC07075.JPG

Do země zlata

Šolc Václav

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Panorama, 1978, 186 stran, obrazová příloha, obálak lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07073.JPG

Po stopách sultánů a rádžů

Marek Jan

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Orbis, 1973, 223 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06651.JPG

Salon - obrazová revue pro umění a život, ročník XIV, číslo 9

Kolektiv autorů

Kategorie: Cestopisy

Novina, 1931, 27 x 37 cm, 40 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07071.JPG

Mexiko

Ross Colin

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Orbis, 1942, 253 stran, obrazová příloha, nez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC06650.JPG

Pestrý týden - zvláštní vydání

Kolektiv autorů

Kategorie: Cestopisy

1934, do 20 stran, 31 x 45 cm, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC05898.JPG

Spáč se probouzí

Hlavsa M.

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Lidová demokracie, 1957, 117 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC05889.JPG

Bohové sopky

Helbig K.

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy

Melantrich, 1956, 170 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

123456následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt