• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Časopisy (169)

DSC08937.JPG

Dobrodružný svět, ročník I

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Jos. R. Vilímek, 1927, svázaný ročník ilustrovaného časopisu, 45 čísel, 708 stran, vazba popraskaná u hřbetu, velmi dobrý stav

Cena: 870Kč

DSC08114.JPG

Kalendář Lady 1933, ročník XXI

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Hejda a Zbroj, 1933, prémie k časopisům Lada - Módní svět, Ruční práce, Dětské šatstvo, obálka lehce opotřebená se skvrnkami, lůisty lehce zažloutlé, cca 140 stran, dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08113.JPG

Kalendář Lady 1931, ročník XIX

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Hejda a Zbroj, 1931, prémie k časopisům Lada - Módní svět, Ruční práce, Dětské šatstvo, obálka lehce opotřebená se skvrnkami, lůisty lehce zažloutlé, cca 140 stran, dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08112.JPG

Kalendář Lady 1930

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Hejda a Zbroj, 1930, prémie k časopisům Lada - Módní svět, Ruční práce, Dětské šatstvo, obálka lehce opotřebená se skvrnkami, lůisty lehce zažloutlé, cca 140 stran, dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08111.JPG

Kalendář Lady 1932, ročník XX

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Hejda a Zbroj, 1932, prémie k časopisům Lada - Módní svět, Ruční práce, Dětské šatstvo, obálka lehce opotřebená se skvrnkami, lůisty lehce zažloutlé, cca 140 stran, dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08425.JPG

ROZRUCH, Romány vzrušené chvíle

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Melantrich, 1937, 1938, A4, svázané časopisy (10 čísel) včetně barevných obálek, hřbet prasklý - drží pouze ve spodní části, jinak velmi dobrý stav

Cena: 650Kč

DSC08600.JPG

Kalendář 1907

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

mnoho stran a dobových reklam, převazba lehce opotřebená, některé listy poškozené, dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08599.JPG

Kalendář 1922

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Jos. R. Vilímek, 1922, převazba, 92 stran, některé listy poškozené, vazba opotřebená

Cena: 40Kč

DSC07679.JPG

Jazz

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Jazzová sekce, 1975, 14. bulletin, 27 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07948.JPG

Jazz 26

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1980, A4, 78 stran, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSC07678.JPG

Jazz 16

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1976, 31 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07677.JPG

Jazz 15

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1975, 31 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07676.JPG

Jazz 17

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1976, 23 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07683.JPG

Jazz 20

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1977, 6. ročník, 35 stran, lehce opotřebený, dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07675.JPG

Jazz 27/28

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1980, 140 stran, velmi dobrý stav

Cena: 130Kč

DSC07682.JPG

Jazz 18

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1976, 5. ročník, 31 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07674.JPG

Situace 9, Dialog projektu okno

Fára Libor

Kategorie: Časopisy ,Hudba,Umění, architektura

Jazzová sekce, 1980, příloha bulletinu 8445/69, 19 stran, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC07681.JPG

Jazz

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1975, 12. bulletin, 23 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07950.JPG

Jazz 24

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1978, A4, 61 stran, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSC07680.JPG

Jazz

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1975, 13. Bulletin, 27 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07949.JPG

Jazz 25

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Hudba

Jazzová sekce, 1979, A4, 45 stran, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSC07156.JPG

Obrázkové dějiny národa československého

Dolenský,Kosina,Rezek

Kategorie: Časopisy

Jos. R. Vilímek, 1931, konvolut 19 čísel časopisu, č. 18 chybí, A4, zažloutlé, opotřebený stav

Cena: 50Kč

DSC07054.JPG

Besedy lidu, ročník I

redakce Aug. Eug. Mužík

Kategorie: Časopisy

J. Otto, 1893, svázaný ročník "laciného prostonárodního obrázkového časopisu", A4, opotřeené listy i vazba, dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC06468.JPG

Máj 1909

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Nakl. družstvo Máje, 1909, svázaný Vii. ročník, 638 stran, 24 x 31 cm, listy lehce zažlouté, vazba mírně opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC06450.JPG

Zlatá Praha 1901

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

J. Otto, 1901, svázaný 18. ročník, ozdobná zlacená vazba, v okrajích mírně odřená, vazdu cca 3 cm černé skvrnky, 622 stran, 30 x 39 cm, dobrý stav

Cena: 600Kč

DSC05977.JPG

Po denní práci

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Svázaný časopis s čb vyobrazeními a dobovými inzeráty, některé listy potrhané, vazba u hřbetu prasklá, drží u sebe, 830 stran, 24 x 33 cm

Cena: 350Kč

DSC05976.JPG

Po denní práci 1910

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy

Svázaný ročník časopisu, čb vyobrazení, dobové inzeráty, velmi dobrý stav

Cena: 280Kč

DSC05764.JPG

Malý čtenář, ročník XXXIX.

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Jos. R. Vilímek, 1920, svázaný ročník časopisu, 316 stran, chybí hřbet, drží u sebe, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06070.JPG

Kolem světa

řídí K. Fiala

Kategorie: Časopisy

Kolem světa, svázané povídky, listy zažloutlé, dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC05638.JPG

Zlatá Praha

Kvapil J.,Oliva V.

Kategorie: Časopisy

J. Otto, 1901, 624 stran svázaný ročník časopisu30 x38 cm, velmi dobrý stav

Cena: 170Kč

123456následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt