Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Divadlo,Tanec, Hudba (161)
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie
Československý spisovatel, 1959, ilustrace - J. Šíma, 265 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
150Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Historie,Literatura faktu
Academia, 1988, slovník umělců divadel: Vlasteneckého, Stavovského, Prozatimního a Národního, 620 stran, obrazová příloha, A4, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
St. nakl. krásné literatury, hudby a umění, 1957, 420 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Literatura faktu
Mladá fronta, 1978, 320 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Literatura faktu
MLadá fronta, 1978, 319 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Životopisy, Monografie
Odeon, 1989, 350 stran + obrazová příloha, obálak lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie
Československý spisovatel, 1990, ilustrace - V. Sychra, 229 stran, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Životopisy, Monografie
Práce, 1989, 261 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie
Orbis, 1968, ilstrace - R. Michal, 253 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Životopisy, Monografie
Melantirch, 1982, 265 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Životopisy, Monografie
HAK, 1992, 181 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie
Národní filmový archiv, 1997, 463 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Životopisy, Monografie
HaK, 1996, 183 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Životopisy, Monografie
HaK, 1993, 187 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Literatura faktu
Svoboda, 1993, 682 stran, velmi dobrý stav
Cena:
120Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba
A. Hubínek, 1943, ilustrace - L. Novák, 276 stran, věnování, vazba lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie
Edvard Fastr, ilustrace - M. Fischerová-Kvěchová, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie
Naše vojsko, 1957, ilustrace - J. Gilbert, 730 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
120Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film
Album 37 fotografií pěvců Národního divadla s jejich podpisy, 21 x 13 cm, velmi dobrý stav
Cena:
320Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie
Melantrich, 1940, 238 stran, vlepená divadelní vstupenka z r. 1940, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Literatura faktu
Nakl. ČSAV, 1962, 320 stran, obrazová příloha, A4, velmi dobrý stav
Cena:
600Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Literatura faktu
Academia, 1988, 620 stran, bohatá obrazová příloha, 21 x 23 cm, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie
Melantrich, 1941, brož, 125 stran, velmi dorbý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film
Album 37 fotografií pěvců Národního divadla s jejich podpisy, 21 x 13 cm, velmi dobrý stav
Cena:
330Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Životopisy, Monografie
Panton, 1989, brož, množství čb fotografií, 235 stran, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba
Panorama, 1988, 210 stran, množství čb fotografií, 24 x 28 cm, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Obzor, 1977, svázaný ročník časopisů, slovensky, formát A4, velmi dobrý stav
Cena:
230Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Historie,Literatura faktu
Divadelní odbor N.V.Č., 1895, převazba, razítko "Bedřich Hrubý, holič a vlásenkář Uhlířské Janovice", 198 stran, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Literatura faktu
Panorama, 1988, kresby - A. Hoffmeister, J. Skupa, J. Trnka, 365 stran, velmi dobrý stav
Cena:
180Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie
Vesmír, 1940, podpis Viléma Zítka v roli Kecala, litografie - K. Svolinský, vložen divadelní program, 60 stran, A4, vazba lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
220Kč




























