• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Motorismus (30)

DSC06257.JPG

Naftové motory řady 170 kolejových motorových vozidel

Müller J.,Ventruba J.

Kategorie: Motorismus,Naučná literatura,Technika

Nakl. dopravy a spojů, 1964, brož, 197 stran, nákresy, lehce opotřebená, dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC05777.JPG

Mistři za volantem

Skořepa M.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus,Sport

Olympia, 1969, 245 stran, obrazová příloha, A4, obálka opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06292.JPG

Ze světa našich hor - zima

Sadílek V.

Kategorie: Fotografie a film ,Motorismus

V. Žikeš, 84 fotografií, 21 x 30 cm, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC03975.JPG

Vozy velkých cen

Hanzelka B.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus

Státní nakl. technické literatury, 1972, 245 stran, čb obrazová příloha, formát A4 na šířku, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC04620.JPG

Příručka pro automobilisty

Beneš O.

Kategorie: Motorismus,Naučná literatura

Práce, 1954, brož, listy i vazba zažloutlé, 260 stran, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC03972.JPG

Dějiny automobilových závodů

Skořepa M.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus

Olympia, 1973, čb obrazová příloha, formát A4, 320 stran, obálka mírně opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC04619.JPG

Elektrotechnika pro řidiče

Fechtner F.,Kubín,P.

Kategorie: Motorismus,Naučná literatura

Naše vojsko, 1955, brož, listy v okrajích zažloutlé, 231 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC04195.JPG

Dějiny automobilových závodů

Skořepa M.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus

Olympia, 1973, čb obrazová příloha, 320 stran, formát A4, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC04613.JPG

Opravujeme sami

Treybal Z.

Kategorie: Motorismus,Naučná literatura

Naše vojsko, 1954, brož, listy zažloutlé, 252 stran, naprasklá předsádka, obálka lehce opotřebená, dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC04856.JPG

Pomocná kniha pro automobilisty

autor neuveden

Kategorie: Motorismus,Naučná literatura

Nakladatel neuveden, brož, 60 vyobrazení, 18 tabulek, 216 stran, vzadu dobové reklamy, listy lehce zažloutlé, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 450Kč

DSC04634.JPG

Technologie oprav motorových vozidel

Bernard I.,Weiss J.

Kategorie: Motorismus,Naučná literatura,Technika

SNTL, 1957, listy zažlouté, 315 stran, obálka lehce opotřebená, místy skvrny, dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC03437.JPG

Anglie slovem i obrazem

Andrews H. A.,Marco J.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus

Ant. Dědourek, 1948, 64 stran textu + 271 čb obrazových pžíloh, faormát A4, obálka lehce opotřebená, na předsádce věnování, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC03043.JPG

Výbušný zlotvor

John J.

Kategorie: Beletrie ,Motorismus

Odeon, 1983, ilustrace - K. Lhoták, 268 stran, 17 x 23 cm, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSCN9591.JPG

Český svět 47/1929

Kolektiv autorů

Kategorie: Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film ,Historie,Místopis,Motorismus,Pohádky a příběhy pro děti a mládež,Umění, architektura

Šolc a Šimáček, 1929, brož., 24x33 cm, tenká, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC02947.JPG

Údržba a opravy automobilů Lada

Tůma V.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus,Naučná literatura,Technika

SNTL, 1984, 420 stran, laminovaná vazab, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC02941.JPG

1111 nápadů pro motoristy a dílny

Beneš O.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus,Naučná literatura,Technika

Polytechnická knižnice, 1976, brož, 526 obrázků, 255 stran, lehce zašlá, v okrajích mírně opotřebená, velmi dorý stav

Cena: 70Kč

DSC03002.JPG

Veteráni na kolech

Roberts P.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus

Artia, 1969, fotografie doplněné texty, 164 stran, 21 x 29 cm, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

boks2046 010.JPG

Letadla. Nejvýznamnější současné i historické typy

Riccardo Niccoli

Kategorie: Historie,Motorismus,Sport,Technika

Ikar, Praha 2001. Výborný stav. Obsahuje fotografie. 224 stran.

Cena: 150Kč

boks1005 004.JPG

Sto let ve službách města 1897-1997

Pavel Fojtík

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Motorismus,Pragensie

Dopravní podnik Hlavního města Prahy, Praha 1997. Výborný stav. Obsahuje fotografie. Spol autoří Marie Jílková a františek Prošek. 125 stran.

Cena: 190Kč

DSC02487.JPG

Automobil v srdci Evropy

Kuba A.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus,Naučná literatura

Nadas, 1986, obrazová příloha, 312 stran, 216 obrázků, 17,5 x4,5 cm, velmi dobrý stav

Cena: 160Kč

DSCN9322.JPG

Super oder Normal

Polster Bernd

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Historie,Motorismus,Technika

DuMont, 1996, publikace o historii benzínových stanic v němčině, 247 str., množství fotografií, výborný stav

Cena: 90Kč

DSCN8791.JPG

Základní učebnice řidičů motorových vozidel

Kolektiv autorů

Kategorie: Motorismus,Slovníky, encyklopedie, učebnice,Technika

Práce, 1951, brož., obrázky, vazba mírně opotřebovaná užíváním, potrhaný hřbet, jinak velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSCN9175.JPG

Lidé, věci, dobrodružství 5

Kolektiv autorů

Kategorie: Cestopisy ,Historie,Literatura faktu,Místopis,Motorismus,Naučná literatura,Přírodní vědy,Technika,Umění, architektura,Zahradničení, botanika

SNDK, 1963, laminovazba, uspořádal Václav Čtvrtek, 76 čb fotografie, 146 kreseb, křižovky výborný stav

Cena: 70Kč

DSCN9083.JPG

Nástroje, měřidla, přístroje

autor neuveden

Kategorie: Motorismus,Naučná literatura,Technika

A.S. dříve Škodovy závody v Plzni, 1941 - 1942, plátěná vazba mírně opotřebovaná, tabulky, nákresy, čb fotografie, obsahuje několik částí: frézy, nástroje a ozubená kola, výstružníky, měřidla, závitové nástroje, měřidla, rýsovačské nářadí, upínací nářadí atd., počet stran neuveden, cca 520 stran, velmi dobrý stav

Cena: 280Kč

Od Laurinky ke Škodě 1000 MB

A. Babuška

Kategorie: Motorismus

Nadas, Praha 1967, 108 stran, 248 obrázků a fotografií, obálka v okrajích mírně odřená, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSCN9179.JPG

Rukověť pro řidiče motorových vozidel

Váša Alois,Váša Vladimír

Kategorie: Motorismus,Technika

Naše vojsko, 1955, 543 stran, množství technických obrázků, vazba opotřebovaná užíváním, hnědé skvrnky, jinak celekm velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSCN8476.JPG

Autobusy a trolejbusy pražské městské hromadné dopravy

Linert Stanislav

Kategorie: Motorismus,Slovníky, encyklopedie, učebnice,Technika

DPP, 2002, čb a barevné fotografie, ilustrace, historie a vývoj autobusůa a dopravy od r. 1908 - 2001, 263 stran, výborný stav

Cena: 350Kč

DSC09907.JPG

Má vlast

Heckel V.

Kategorie: Fotografie a film ,Motorismus,Poezie

Orbis? 1975, fotografie doplněné verši českých klasiků, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt