Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Fotografie a film (255)
Kategorie:
Fotografie a film ,Historie,Literatura faktu,Pragensie
J. Otto, 1942, 64 stran textu, 494 reprodukcí, 2 skládané přílohy, A4, na pfrontispisu naprasklá vazba, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav
Cena:
320Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Literatura faktu,Naučná literatura,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1988, 507 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Beletrie ,Fotografie a film
Odeon, 1966, 506 stran, fotografie z filmů, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav
Cena:
120Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Literatura faktu
Mladá fronta, 1985, A4, 270 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
450Kč
Kategorie:
Fotografie a film
Orbis, 1970, A4, 28 stran textu, 164 čb fotografií, 4 barevní fotografie, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Tatrapress, 1969, texty slovensky + vícejazyčně, A4, 148 stran, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Životopisy, Monografie
Panorama, 1986, A4, 232 stran, 169 fotografií, vícejazyčné resumé, obálka v okrajích lehce zažloutlá, velmi dobrý stav
Cena:
620Kč
Kategorie:
Beletrie ,Fotografie a film ,Životopisy, Monografie
Atlantis, 1994, 235 stran + obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Literatura faktu
SZN, 1980, A4. fotografie s doprovodnými texty, 230 stran, věnování, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Fotografie a film
Horizont, 1991, brož, osobní historie českého filmu, 250 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Cestopisy ,Fotografie a film
Pressfoto, 1974, 27 barevných fotografií a 3 čb přílohy, vloženy v papírové obálce, obálka nepatrně opotřebovaná užíváním, jinak velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Místopis
Ulita, 1994, 135 stran, A4 na šířku, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
140Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Literatura faktu,Místopis
Orbis, 1972, velký formát, průvodní slovo František Kožík, 36 stran textu, 243 fotografií, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Dita, 1997, A4, k 60. výročí úmrtí TGM, 125 stran, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Literatura faktu,Životopisy, Monografie
Středočeské nakl., 1991, A4, texty vícejazyčně, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Literatura faktu,Naučná literatura
Orbis, 1963, 616 stran, obrazová příloha, plátěná vazba, bez obálky, velmi dobrý stav
Cena:
220Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Naučná literatura
SNTL, 1984, 263 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Fotografie a film
Panorama, 1979, 25 x 34 cm, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Osveta, 1975, texty vícejazyčně, základní slovensky, A4, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Beletrie ,Fotografie a film ,Místopis
Kruh, 1985, fotografie doplněné texty, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Pragensie
Naše vojsko, 1955, 224 fotografií s doprovodným slovem, věnování, 25 x 34 cm, obálka lehce opotřebená, kniha velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Beletrie ,Fotografie a film ,Životopisy, Monografie
Sfinga, 1991, 242 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Místopis
Sportovní a turistické nakl., 1957, 144 fotografií s doprvodným slovem, A4, obálak lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Literatura faktu,Místopis
Orbis, 1956, 311 stran, 25 x 34 cm, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Literatura faktu
Orbis, 1965, fotografie doplněné texty, 25 x 35 cm, 330 stran, vzadu texty vícejazyčně, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Naučná literatura,Technika
Knižní klub, 2002, 80 stran, A4, laminovaná vazba, výborný stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Poezie,Pragensie
Jaroslav Spousta, 1948, A4, fotografie doplněné básněmi různých autorů, 95 stran, vazba lehce opotřebená, bez obálky, na předsádkách skvrnky, dobrý stav
Cena:
80Kč




























