Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Grafika (54)
Kategorie:
Grafika
Společnost pro kulturní a hospodářské styky s SSSR v Praze, 1945, brož, A4, 60 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
150Kč
Kategorie:
Grafika,Literatura faktu,Umění, architektura
Václav Petr, 1949, brož, 75 stran textu + objemná obrazová příloha, A4, některé listy nerozřezané, obálka lehce opotřebená, celkově velmi dobrý stav
Cena:
420Kč
UMPRUM, 1990, brož, 256 stran, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Mladá fronta, 1966, ilustrace - V. Sivko, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Olympia, 1970, ilustrace autoři, 130 stran, A4, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Grafika,Historie,Umění, architektura
3M Books, St. Paul, Minnesota, 1985, 57 celostránkových vyobrazení plus 47 stran textu včetně katalogu, formát A4, výborný stav
Cena:
450Kč
Svoboda, 1982, A4, 127 stran, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Grafika,Životopisy, Monografie
Státní nakl. krásé lietratury, hudby a umění, 1958, 26 stran textu + 64 reptodukcí, 24 x 32 cm, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
210Kč
Československý spisovatel, 1988, brož, básně a texty různých autorů s ilustracemi různých umělců, 24 x 30 cm, velmid obrý stav
Cena:
120Kč
Kategorie:
Grafika
Jos. R. Vilímek, 1948, 1. vydání, náklad 5000 výtisků, listy v obalu, velmi odbrý stav
Cena:
850Kč
Nová Evropa, 1945, brož, forma komiksu, 64 stran, 21 x 14 cm, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
130Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Grafika,Humor
Československé firlmové nakl., 1947, čs. film v karikatuře, 178 stran, prasklá předsádka, drží u sebe
Cena:
50Kč
Státní nakl. krásné literatury, hudby a umění, 1953, A4, 117 stran textu + 255 reprodukcí, obálka v okrajích lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Artemis, 1994, brož, slovem doprovodil R. Uzel, výborný stav
Cena:
50Kč
Panorama, 1983, texty I. Hurník a M. Horyna, 218 stran, obálka mírně zažloutlá, velmi dobrý stav, 21 x 29,5 cm
Cena:
40Kč
Odeon, 1968, úvodní slovo V. Volavka, 64 ilustrací, 14 stran textu, 21 x 29,5 cm, ochranný obal, velmi dobrý stav
Cena:
340Kč
Orbis, 1951, 297 stran, obálka lehce opotřebená, 24 x 31 cm, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Grafika
Mladá fronta, 1968, úvodní slovo A. hoffmeister, 124 stran, velmi dobrý stav
Cena:
250Kč
Kategorie:
Grafika
Nakl. československých výtvarných umělců, věnování a podpis Maxe Švabinského, listy volně vložené v obalu, velmi dobrý stav
Cena:
150Kč
F. Topič, 61 stran, formát A4, vazba lehce zašlá, listy mírně zažloutlé, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Mladá fronta, 1960, 2000 číslovaných výtisků s podpisem V. Sivka - tisk č. 856, rozměr 40 x 30 cm, výborný stav
Cena:
1,500Kč
Kategorie:
Beletrie ,Grafika,Poezie,Umění, architektura
Česká grafická unie, Praha 1942. Obálka mírně opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav. Kresby od Jana Preislera. Grafická úprava od Zdeňka Gutha. 52 stran. Kniha obsahuje věnováni.
Cena:
80Kč
Taschen, Köln 1991. Výborný stav. Paul Cézanne 1839-1906. Nature into Art. Angliština. 224 stran.
Cena:
150Kč
Kategorie:
Grafika,Umění, architektura
NČVU, Praha 1964. Obálka mírně opotřebovaná, jinak výborný stav. Obsahuje grafiky. 214 stran.
Cena:
130Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film ,Grafika
Mojmír Urbánek, Praha. Konvolut 15 písnís ovotami Populární písně a písně z filmů 30. let. Velmi dobrý stav.
Cena:
160Kč
Odeon, 1988, křídový papír, množství reprodukcí, výborný stav
Cena:
380Kč
Kategorie:
Grafika,Umění, architektura,Varia, kuriozity
DP, 1941, kalendář, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč





























