• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Historie (831)

DSC08929.JPG

Příběhy římské

autor neuveden

Kategorie: Beletrie ,Historie

Odeon, 1967, 238 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 150Kč

DSC09020.JPG

Beaufortova illustrovaná obecná kronika čili vypravování o národech vzdělaných od dob nejstarších po naše časy

Lacina Josef

Kategorie: Historie

Nákladem vlastním, amatérská vazba, díl II. - středověk, cca 800 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 180Kč

DSC08807.JPG

Kultura středověké Evropy

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura

Odeon, 1991, 747 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 380Kč

DSC09010.JPG

Ztracené modré nebe

Brašna Stanislav,Pecák Radek

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Militaria

NiKo, 1994, 191 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSC08806.JPG

Tvář helénistického světa

Swiderková Anna

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura

Panorama, 1983, 404 stran textu, 32 stran obrazových příloh, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC09004.JPG

Dějiny evropské hudby

Černušák Gracian

Kategorie: Historie,Hudba,Literatura faktu

Panton, 1972, 526 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08804.JPG

Století posledních Přemyslovců

Žemlička Josef

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura

Panorama, 1986, 324 stran textu, 32 stran, obrazových příloha, velmi dobrý stav

Cena: 150Kč

DSC08994.JPG

Letecká válka 1939-1945

Groehler Olaf

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Militaria

Panorama, 1981, brož, 300 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08802.JPG

Přehled dějin Československa I,II

Kropilák Miroslav,Purš Jaroslav

Kategorie: Historie,Literatura faktu

Academia, 1980, 2 díly ve 2 svazcích, celkem cca 1300 stran, obrazová příloha, obálky lehce opotřebené, velmi dobrý stav

Cena: 290Kč

DSC08981.JPG

Stará Praha, Obraz města a jeho života v druhé polovici devatenáctého století

Wirth Zdeněk

Kategorie: Fotografie a film ,Historie,Literatura faktu,Pragensie

J. Otto, 1942, 64 stran textu, 494 reprodukcí, 2 skládané přílohy, A4, na pfrontispisu naprasklá vazba, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav

Cena: 320Kč

DSC08945.JPG

Starověký Přední východ

Součková Jana

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura

Mladá fronta, 1979, 314 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08801.JPG

Dějiny pravěku a starověku I,II

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu

SPN, 1979, 2 díly ve 2 svazcích, celkem cca 1200 stran, obálky lehce opotřebené, u prvního dílu v horní části natržená, velmi dobrý stav

Cena: 380Kč

DSC08916.JPG

Znaky a pečetě středočeských měst

Liška Karel,Přibyl Alois

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura

Středočeské nakl., 1975, 275 stran, četná vyobrazení, věnování, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08800.JPG

Paměť národů

Ekschmitt Werner

Kategorie: Historie,Literatura faktu

Orbis, 1974, 256 stran textu, 40 stran obrazových příloh, obálkalehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC09072.JPG

Stalingrad, peklo na Volze

Knopp Guido

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Militaria

Ikar, 2005, 366 stran, obrazová příloha, výborný stav

Cena: 110Kč

DSC08872.JPG

Paměti 1945-1972

Černý Václav

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura

Atlantis, 1992, 670 stran, velmi dobrý stav

Cena: 180Kč

DSC09152.JPG

Rodinná encyklopedie světových dějin

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Naučná literatura

Reader´s Digest Výběr, 2000, menší A3, bohatá obrazová příloha, 725 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 240Kč

DSC09037.JPG

Nejstarší řemeslo

Bassermann Lujo

Kategorie: Historie,Literatura faktu

Mladá fronta, 1993, kulturní dějiny prostituce, 330 stran, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC08831.JPG

Hudba v českých dějinách

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Hudba,Literatura faktu

Supraphon, 1983, 450 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 320Kč

DSC09135.JPG

Muži kolem Hitlera

Kelley Douglas M.

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Militaria

Aventinum, 1948, 230 stran, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

skeny-doplňování0017.JPG

Giotto

Baccheschiová Edi,Chastel André

Kategorie: Historie,Umění, architektura

Odeon, 1991, velmi dobrý stav

Cena: 210Kč

DSC08098.JPG

Československá vlastivěda I,II

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura

Horizont, 1963 a 1969, 2 díly ve 2 svazcích, A4, celkem cca 1340 stran, obrazová příloha, obálky lehce opotřebené, knihy velmi dobrý stav

Cena: 130Kč

DSC08280.JPG

Panovníci českých zemí

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura,Životopisy, Monografie

Fragment, 1992, ilustrace - J. Lockerová, P. Major, A4, 64 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

skeny-doplňování0018.JPG

Bosch

Buzzati Dino,Cinottiová Mia

Kategorie: Historie,Umění, architektura

Odeon, 1992, velmi dobrý stav

Cena: 270Kč

DSC08257.JPG

Kosmova kronika česká

Kosmas

Kategorie: Historie,Naučná literatura

Svoboda, 1975, obrazová příloha, A4, 260 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08424.JPG

Žaluji, Pankrácká kalvarie I,II

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu

Orbis, 1946, převazba, 2 díly ve 2 svazcích, celkem 864 stran, 76 stran hlubotiskových obrazových příloha, 104 stran příloh na křídě, velmi dobrý stav

Cena: 190Kč

DSC08095.JPG

Druhá světová válka I-VI

Churchill Winston S.

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Militaria

Lidové noviny, 1992, 6 dílů v 6 svazcích, bohatá obrazová příloha, každý ze svazků obsahuje cca 600 stran, velmi dobrý stav

Cena: 450Kč

DSC08256.JPG

Kronika tak řečeného Dalimila

Dalimil

Kategorie: Historie,Naučná literatura

Svoboda, 1977, A4, obrazová příloha, 240 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08444.JPG

Lékařství Staré Indie

Miltner Vladimír

Kategorie: Historie,Náboženství,Naučná literatura,Zdravotnictví a životní styl

Avicenum, 1986, brož, 206 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC08411.JPG

To kalné ráno

připravil Karel Novotný

Kategorie: Fotografie a film ,Historie,Naučná literatura,Životopisy, Monografie

Dita, 1997, A4, k 60. výročí úmrtí TGM, 125 stran, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

123456789…následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt