• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Kuchařky (112)

DSC09011.JPG

Chutná vegetariánská kuchyně

Faist Fritz

Kategorie: Kuchařky

Neografie, 1991, A4, 160 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08989.JPG

Co chutná v Evropě

Vlachová Libuše

Kategorie: Kuchařky

Avicenum, 1989, 480 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08946.JPG

Lidi, to je ale bašta!

Bohdalová Jiřina,Pěničková Lída

Kategorie: Kuchařky

Eminent, ilustrace - V. Komárek, 190 stran, věnování J. Bohdalové a zbylých autorů, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC08913.JPG

Muž v zástěře

Gregor Achille

Kategorie: Kuchařky

Lidové nakl., 1969, ilustrace - A. Born, 220 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC08836.JPG

Domácí speciality

Rohardtová Monika

Kategorie: Kuchařky

Fortuna Print, 1995, 123 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, A4, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC08835.JPG

Zdravá kuchyně

Haigh Rachel

Kategorie: Kuchařky

Slovart, 1992, 160 stran, bohatá obrazová příloha, laminovaná vazba, A4, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC09075.JPG

Zátkova kuchařka

autor neuveden

Kategorie: Kuchařky

Bratří Zátkové, 1930, 136 stran, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 220Kč

DSC08824.JPG

Prvá kuchárska kniha v slovenskej reči

Babilon Ján

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Kuchařky

Tatran, 1989, 496 stran, slovensky, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC09067.JPG

Krkonošská kuchařka

Marhold Jiří

Kategorie: Kuchařky

Ikar, 2002, ilustrace - J. W. Neprakta, 435 stran, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC08796.JPG

Pokrmy a láska

Roche Max

Kategorie: Kuchařky

Slovart, 1991, 95 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08014.JPG

Variace na téma těstoviny

Rais-Bucher Barbara

Kategorie: Kuchařky

Mosaik, 2002, 96 stran, bohatá obrazová příloha, laminovaná vazba, výborný stav

Cena: 60Kč

DSC07743.JPG

Pochoutky z brambor

Klimentová Maryna,Štampach Svatopluk

Kategorie: Kuchařky

Avicenum, 1986, 199 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07740.JPG

Co chutná v Evropě

Vlachová Libuše

Kategorie: Kuchařky

Avicenum, 1989, 480 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07736.JPG

2 x 365 vegetariánských omáček...

Faktor Viktor

Kategorie: Kuchařky

Fokus, 1991, brož, 182 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC07871.JPG

Houby v kuchyních světa

Baier Jiří

Kategorie: Kuchařky

Práce, 1981, 130 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07867.JPG

Receptář pro každý den

Brezina Zdeněk,Podlaha Přemek

Kategorie: Kuchařky

SNTL, 1991, 280 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07746.JPG

Zelená kuchyně

Jeník J.,Skorňakov S.,Větvička V.

Kategorie: Kuchařky

Lidové nakl., 1988,399 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC06691.JPG

Kniha kuchařských předpisů

Janků - Sandtnerová Marie

Kategorie: Kuchařky

Česká grafická unie, 1947, 609 stran, prasklá předsádka, drží u sebe, dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC06912.JPG

Receptury pro střední odborná učiliště, výrobní postupy

Endlicherová Zdeňka,Morávek Jaroslav

Kategorie: Kuchařky ,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Merkur, 1989, brož, 200 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06897.JPG

Slabikář vaření

Štotová Ludmila

Kategorie: Kuchařky

Lucie a Atelier, 1991, komplet 4 sešitů v krabičce, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07258.JPG

Úsporná kuchařka

Kejřová Anuše

Kategorie: Kuchařky

Paseka, 1990, 325 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC07229.JPG

Nová domácí kuchařka

Břízová Joza,Klimentová Maryna

Kategorie: Kuchařky

Avicenum, 1991, ilustrace - D. Berková, E. Šalamounová, 510 stran, 24 x 33 cm, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC07300.JPG

Vaříme zdravě, chutně, hospodárně

Kolektiv autorů

Kategorie: Kuchařky

Práce, 1957, A4, 613 stran, obrazová příloha, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06528.JPG

Rodinná encyklopedie vaření

Kolektiv autorů

Kategorie: Kuchařky

Rebo Productions, 480 stran, bohatá obrazovýá příloha, A4, výborný stav

Cena: 220Kč

DSC05712.JPG

Tradiční česká kuchyně

Faktor V.,Žantovská K.

Kategorie: Kuchařky

Práh, 2007, 344 stran, bohatá obrazová příloha, 21 x 30 cm, výborný stav

Cena: 480Kč

DSC06280.JPG

Domácí zabijačka

Půhobý J. a kol.

Kategorie: Kuchařky

SZN, 1989, sešitové vydání, A4, obrazová příloha, 55 stran, dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC06181.JPG

Ruská kuchyně

autor neuveden

Kategorie: Kuchařky

Merkur, 1972, brož, 130 stran, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06180.JPG

Francouzská kuchyně

Martinicová J.

Kategorie: Kuchařky

Merkur, 1974, brož, 320 stran, velmi odbrý stav

Cena: 70Kč

DSC06131.JPG

Minutové variace

Kolektiv autorů

Kategorie: Kuchařky

Reader´s Digest Výběr, 2001, 400 stran, A4, bohatá obrazová příloha, laminovaná vazba, výborný stav

Cena: 450Kč

DSC06531.JPG

Mezinárodní kuchařka

Fialová J. A. a kolektiv

Kategorie: Kuchařky

Avicenum, 1975, 250 stran, obrazová příloha, listy zažloutlé, laminovaná vazba, lehce opotřebená, dobrý stav

Cena: 90Kč

1234následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt