Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Militaria (183)
Naše vojsko, 1984, 370 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Militaria,Naučná literatura
Naše vojsko, 1982, 432 stran, 92 stran příloh, velmi dobrý stav
Cena:
190Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Ikar, 2005, 366 stran, obrazová příloha, výborný stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
NiKo, 1994, 191 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
140Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Panorama, 1981, brož, 300 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Aventinum, 1948, 230 stran, bez obálky, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Beletrie ,Historie,Militaria,Životopisy, Monografie
Česká grafická unie, 1929, A4, obrazová příloha, 410 stran, plátěná vazba, bez obálky, velmi dobrý stav
Cena:
580Kč
Naše vojsko, 1946-7, převazba, 2 díly ve 2 svazcích, celkem cca 760 stran, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Lidové noviny, 1992, 6 dílů v 6 svazcích, bohatá obrazová příloha, každý ze svazků obsahuje cca 600 stran, velmi dobrý stav
Cena:
450Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Militaria
Ministerstvo obrany ČR, 2002, 101 stran, obrazová příloha, A4, texty dvojjazyčně - česky a anglicky, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Dobrodružné ,Historie,Literatura faktu,Militaria
Panorama, 1990, 467 stran, množství fotografií, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
VEB, 1982, brož, německy, obrazová příloha, 160 stran, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Argo, 1994, 295 stran, obrazová příloha, obálka u hřbetu lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Mladá fronta, 1988, 415 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Militaria
Naše vojsko, 1992, brož, 80 stran, obrazová příloha, A4, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Pax, 1946, 355 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Naše vojsko, 1955, 133 stra + obrazová část, A4, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Naše vojsko, 1988, brož, 367 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Beletrie ,Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Militaria
W. Heyne, 1960, brož, 205 stran, lehce zažloutlá, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Naše vojsko, 1993, brož, 235 stran, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Panorama, 1987, brož, 327 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Naše vojsko, 1967, 243 + obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Naše vojsko, 1956, 173 stran + obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Melantrich, 1951, brož, některé listy nerozřezány, 280 stran, obálka opotřebená, dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Práce, 1978, 361 stran + obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Naše vojsko, 1964, 280 stran, obálka slepovaná, velmi odbrý stav
Cena:
40Kč
Svoboda, 1968, 495 stran, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Naše vojsko, 1986, brož, 223 stran, mírně zažloutlé listy, obáka lehce opořebená, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Naše vojsko, 1963, 458 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč





























