• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Místopis (287)

DSC08976.JPG

Days in Denmark

Bernard Louis

Kategorie: Beletrie ,Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Místopis,Naučná literatura

Forlaget Fremad, 1954, brož, ilustrace - K. Hoffman, anglicky, 65 stran, věnování, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC08975.JPG

Days in Denmark

Bernard Louis

Kategorie: Beletrie ,Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Místopis,Naučná literatura

Forlaget Fremad, 1954, brož, ilustrace - K. Hoffman, anglicky, 65 stran, věnování, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC09079.JPG

Putování se starými pohlednicemi z Hradce Králové do hor

Černý František

Kategorie: Literatura faktu,Místopis,Pohlednice

Kruh, 1988, 253 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC08788.JPG

London on Thames

Daniell Timothy Tyndale

Kategorie: Literatura faktu,Místopis,Naučná literatura

Third MIlenium Leisure Limited, brož, ilustrace autor, 252 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC09084.JPG

Kniha o Jizerských horách

Nevrlý Miloslav

Kategorie: Beletrie ,Místopis

Severočeké nakl., 1976, 267 stran, ilustrace - M. Janáček, na výšku A4, na šířku poloviční formát, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08449.JPG

Zeměpisná jména Československa

Kolektiv autorů

Kategorie: Místopis,Naučná literatura

MLadá fronta, 1982, 373 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07954.JPG

Moravské krajiny Miloše Spurného

Spurný Miloš

Kategorie: Fotografie a film ,Místopis

Ulita, 1994, 135 stran, A4 na šířku, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSC08422.JPG

Naše hory

Heckel Vilém

Kategorie: Fotografie a film ,Literatura faktu,Místopis

Orbis, 1972, velký formát, průvodní slovo František Kožík, 36 stran textu, 243 fotografií, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08086.JPG

60 poutních míst do kapsy

Dvořáček Petr,Hanzlíková Ingrid

Kategorie: Literatura faktu,Místopis,Naučná literatura

Levné knihy KMa, 2004, brož, 125 stran, obrazová příloha, výborný stav

Cena: 40Kč

skeny-doplňování0014.JPG

Putování se starými pohlednicemi z Hradce Králové do hor

Černý František

Kategorie: Historie,Místopis

Kruh, 1988, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC07957.JPG

Města, hrady a zámky

Mencl Václav

Kategorie: Literatura faktu,Místopis,Naučná literatura,Umění, architektura

Odoen, 1970, 54 stran textu, 219 barevných a 28 čb reprodukcí, A4, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC08102.JPG

Paměti královského horního města Jílového a jeho zlatých dolů

Čihák Leopold

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Místopis

OKresní muzeum, 1948, 440 stran, 110 obrázků, A4, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 350Kč

DSC08122.JPG

Czech Republic/Slovakia/Prague/Barradov

Kolektiv autorů

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Místopis,Naučná literatura

Barradnov studio, 2006, brož, anglicky, 220 stran, A4, velmi dobrý stav

Cena: 180Kč

DSC07686.JPG

Cestovní atlas Řecko-pevnina

autor neuveden

Kategorie: Místopis,Naučná literatura

Marco Polo, 2004, turistický průvodce, výborný stav

Cena: 70Kč

DSC07878.JPG

Jižní Čechy

Kuthan Jiří,Šechtlovi Josef a Marie

Kategorie: Literatura faktu,Místopis

Panorama, 1982, 330 stran, A4, bohatá obrazová příloha, vícejazyčné texty, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC07912.JPG

Řevnice

Bohuslav Jos. V.

Kategorie: Místopis,Naučná literatura

Nákladem vlastním, 1930, brož, 35 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

skeny-doplňování0022.JPG

Paměť měst

Kolektiv autorů

Kategorie: Cestopisy ,Místopis,Umění, architektura

Odeon, 1981, obsahuje čb fotografie, půdorysy měst, městské znaky. Překlady do rj, nj, aj, fj. obálka i kniha ve výborném stavu.

Cena: 170Kč

DSC07707.JPG

Vysoké Tatry

Kukačka Miroslav

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Fotografie a film ,Místopis

Osveta, 1975, texty vícejazyčně, základní slovensky, A4, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07905.JPG

Třeboň

Matouš František

Kategorie: Literatura faktu,Místopis

Odoen, 1972, fotografie - P. a P. Paulovi, 240 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

skeny-doplňování0013.JPG

Staletá Praha

Buříval Zdislav

Kategorie: Historie,Místopis

Orbis, 1969, IV. díl, množství čb fotografií v textu, obálka v okrajích mírně opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC07902.JPG

Tábor

Hejna Antonín

Kategorie: Místopis

Odeon, 1964, fotografie - A. Kleibl, 226 stran, bohatá obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

skeny-doplňování0021.JPG

Městské znaky v českých zemích

Čarek Jiří

Kategorie: Historie,Místopis,Umění, architektura

Academia, 1985, část všeobecná, kodex znaků měst v českých zemích a jejich popis, čb fotografie. Rejstřík znamení a figur, barevné vyobrazení znaků. Kraje obálky opotřebené, hřbet mírně zažloutlý, kniha jinak ve výborném ustavu.

Cena: 190Kč

DSC07687.JPG

Liberec, Jizerské Hory, Západní Krkonoše

Pokorný Petr

Kategorie: Místopis,Naučná literatura

Vašut, 2005, brož, průvodce, 128 stran, přehledná mapa a plán Liberce, výborný stav

Cena: 60Kč

DSC07203.JPG

Krajem Aloise Jiráska a Boženy Němcové

Hanuš Josef

Kategorie: Fotografie a film ,Místopis

Sportovní a turistické nakl., 1957, 144 fotografií s doprvodným slovem, A4, obálak lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC07201.JPG

Naše hory

Heckel Vilém,Kunský Josef

Kategorie: Fotografie a film ,Literatura faktu,Místopis

Orbis, 1956, 311 stran, 25 x 34 cm, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC06883.JPG

Krkonošské hřebeny

Lokvenc Eduard

Kategorie: Literatura faktu,Místopis

Krajský dům osvěty, 1960, 163 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC06987.JPG

Český ráj a Podkrkonoší

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Místopis

ONV Semily, 1972, 193 stran, A4, bohatá obrazová příloha, texty vícejazyčně, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07204.JPG

Tatranská plesá

Brchel Luboš

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Místopis

Šport. vydavateľstvo SV ČSTV, 1961, slovensky, 24 x 24 cm, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC06779.JPG

Království dalekých rozhledů

Kraus A.

Kategorie: Beletrie ,Fotografie a film ,Místopis

Kruh, 1985, fotografie doplněné texty, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07090.JPG

New York on 5 dollars a day

Feldman Joan,Ketay Norma

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Místopis

Artur Frommer, 1966, brož, anglicky, 215 stran, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

12345678následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt