• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Přírodní vědy (252)

DSC09137.JPG

Život pavouka

Crompton John

Kategorie: Naučná literatura,Přírodní vědy

Orbis, 1976, brož, 190 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC09129.JPG

Život pavouka

Crompton John

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Orbis, 1976, brož, 190 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC09028.JPG

Kleine praktische Astronomie

Ahnert Paul

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Johan Ambrosius Barth, 1983, německy, 170 stran, obrazová příloha, německy, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08385.JPG

Život zvířat I., Savci

Brehm A. E.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

J. Otto, převazba, 740 stran, vazba lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08382.JPG

Život zvířat I., Savci

Brehm A. E.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

J. Otto, převazba, 808 stran, frontispis po str. 3 uvolněný, vazba lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08312.JPG

Minerals

Švenek Jaroslav

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Hamlyn, 1987, anglicky, ilustrace - L. Pros, 224 stran, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08409.JPG

Jak žijí zvířata

Jirsík Josef

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Hynek Buchsbaum, 1935, 150 vyobrazení v textu, 30 celostarnných černých tabulí a 4 tabule barevné, 950 stran, A4, plátěná vazba, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 270Kč

DSC08404.JPG

Volání dálných světů

Codr Milan

Kategorie: Literatura faktu,Přírodní vědy

Severočeské nakl., 1971, 210 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07919.JPG

Akvaristika

Sterba Günther

Kategorie: Naučná literatura,Přírodní vědy

Práce, 1972, 366 stran, obrazová příloha, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC07914.JPG

Předpovídání počasí

Gregor Alois

Kategorie: Naučná literatura,Přírodní vědy

Václav Hrdý, 1924, brož, 37 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC07711.JPG

Sto astronomických omylů uvedených na pravou míru

Horský Zdeněk,Mikulášek Zdeněk,Pokorný Zdeněk

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Svoboda, 1988, A4, 235 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC05758.JPG

Cizokrajní ptáci v klecích, korely

Diensbier J.

Kategorie: Literatura faktu,Náboženství,Přírodní vědy

SZN, 1980, brož, 158 stran, obrazová příloha, věnování autora, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC05757.JPG

Garden adn Field Birds, Eggs and Nests

Felix J.

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Octopus Books, 1976, 180 stran, obrazová příloha, anglicky, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC05746.JPG

Zvířata celého světa 1-13

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

SZN, 1977, brož, 13 dílů ve 13 svazcích, cca 1500 stran celkem, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 150Kč

DSC05756.JPG

Kapesní atlas ptáků

Bouchner M.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

SPN, 1979, 250 stran, bohatá obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi odbrý stav

Cena: 30Kč

DSC05742.JPG

Rostliny 1

Novák F. A.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Vesmír, 1946, ilustrace - K. Svolinský, 158 stran, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC05755.JPG

Chov terarijních zvířat

Vergnerovi

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

SZN, 1986, brož, 235 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC05741.JPG

Vreckový atlas rýb, obojživelníkov a plazov

Štěpánek O.

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Slovenské pedagogické nakl., 1986, brož, 235 stran, slovensky, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC05975.JPG

Sto astronomických omylů uvedených na pravou míru

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Svoboda, 1988, bohatá obrazová příloha, A4, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC05754.JPG

Papoušci Afriky a Asie

Vašíček M.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Svépomoc, 1981, brož, 230 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC05739.JPG

Kočky, kocouři a koťata

Pintera A.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Práce, 1989, 336 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC05726.JPG

Geologická minulost Země

Dvořák J.,Růžička B.

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

SNTL, 1966, 793 stran, obrazová příloha, A4, obálka podlepená, jinak velmi dobrý stav

Cena: 550Kč

DSC05763.JPG

Papoušci oceánie

Vašíček M.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Svépomoc, 1982, brož, 377 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC05753.JPG

Australští papoušci

Vašíček M.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Svépomoc, 1978, brož, 330 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC05738.JPG

Želvy

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

SZN, 1990, brož, 135 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC05979.JPG

Tier-fotografie

Lange H.

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Fotografie a film ,Literatura faktu,Přírodní vědy

Fotokinoverlag, 1983, 279 stran, 25 x 28 cm, německy, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC05761.JPG

Cizokrajní ptáci v klecích , astrildovití pěvci

Vít R.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

SZN, 1978, 300 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC05752.JPG

Atlas plemen psů

HUmpál,Najmanová

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

SZN, 1981, 272 stran, obrazová příloha, A4, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC05737.JPG

Fugle fra hele verden

Formanek J.,Hanzák J.

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy

Lademann, 1978, 350 stran, německy, obrazová příloha, obálka opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC05978.JPG

ZOO fotografie

Brinsch R.,Srifert S.

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Fotografie a film ,Přírodní vědy

Fotokinoverlag, 1979, 250 stran, německy, 24 x 28 cm, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

1234567následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt