• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Jules Verne (17)

DSC08948.JPG

Děti kapitána Granta

Verne Jules

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Smena, 1952, ilustrace - Z. Burian, slovensky, 285 stran, vazba lehce opotřebená, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 220Kč

DSC08589.JPG

Ocelové město

Verne Jules

Kategorie: Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Jos. R. Vilímek, převazba, se 32 ilustracemi L. Benetta, 209 stran, razítko "jindřich Melichar, studující" a podpis, na některých listech skvrnky, hřbet zčásti prasklý, celkově dobrý stav

Cena: 370Kč

DSC08301.JPG

Děti kapitána Granta

Verne Jules

Kategorie: Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

St. nakl. dětské knihy, 1958, ilustrace původní, 630 stran, vazba lehce opotřebená, bez obálky, dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08286.JPG

Dvacet tisíc mil pod mořem

Verne Jules

Kategorie: Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1976, ilustrace původní, 382 stran, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC07185.JPG

Tajemný ostrov I-III

Verne Jules

Kategorie: Dobrodružné ,Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

J. Otto, převazba, 3 díly ve 3 svazcích, místy povolená vazba, drží u sebe, dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07302.JPG

Dvacet tisíc mil pod mořem

Verne Jules

Kategorie: Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1976, ilustrace původní. 382 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC07225.JPG

Tajuplný ostrov

Verne Jules

Kategorie: Dobrodružné ,Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

St. nakl. dětské knihy, 1957, ilustrace původní, 560 stran, A4, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC06242.JPG

Tajuplný ostrov

Verne J.

Kategorie: Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1984, ilustrace původní, 185 stran, A4, plátěná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06364.JPG

Pět neděl v baloně

Verne J.

Kategorie: Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Jos. R. Vilímek, 1923, převazba, ilustrace - Riou, Mantana, 230 stran, velmi dobrý stav

Cena: 160Kč

DSC04199.JPG

Dva roky prázdnin

Verne J.

Kategorie: Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Mladá fronta, 1972, formát A4, ilustrace K. a D. Bromovi, 161 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC02684.JPG

Ocelové město

Verne J.

Kategorie: Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Mladá fronta, 1954, ilustrace - J. Brychta, 103 stran, 17 x 24,5 cm, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC01838.JPG

Jules Verne

Lottman H.

Kategorie: Beletrie ,Jules Verne,Životopisy, Monografie

Brána, 1998, laminoévaná vazba, výborný stav

Cena: 110Kč

DSC01473.JPG

Pět neděl v balónu

Verne Jules

Kategorie: Dobrodružné ,Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1969, ilustrace původní, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSCN9090.JPG

Ocelové město

Verne Jules

Kategorie: Beletrie ,Dobrodružné ,Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

SNDK, 1955, vazba opotřebovaná užíváním, hnědé skvrnky na vazbě i lestech, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

boks2031 005.JPG

Cesta kolem světa za osmdesát dní

Jules Verne

Kategorie: Dobrodružné ,Jules Verne

Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Ilustrace Adolf Hoffmeister. Doslov Adolf Hoffmeister. Obálka velmi lehce ušpiněná, jinak výborná stav.

Cena: 120Kč

DSC00508.JPG

Pět neděl v balóně

Verne Jules

Kategorie: Dobrodružné ,Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Mladá fronta, 1967, ilustrace - Riouov, De Montaut, obálka v okrajích lehce opotřebovaná, velmi odbrý stav

Cena: 110Kč

  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt