Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (186)
- Červená knihovna, dívčí románky (132)
- Životopisy, Monografie (865)
- Antická knihovna (58)
- Atlasy (20)
- Avantgarda (1)
- Beletrie (4139)
- Bibiofilie a krásné tisky (19)
- Cestopisy (275)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
- Detektivní příběhy (445)
- Divadlo,Tanec, Hudba (182)
- Dobrodružné (317)
- Erotika (7)
- Esoterika (43)
- Fantasy (23)
- Filosofie, duchovní literatura (72)
- Fotografie a film (228)
- Grafika (56)
- Gramofonové desky (22)
- Historie (1131)
- Horory (14)
- Hudba (110)
- Humor (120)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (53)
- Kuchařky (148)
- Literatura faktu (1564)
- Místopis (271)
- Mapy (59)
- Militaria (205)
- Motorismus (24)
- Náboženství (98)
- Naučná literatura (1310)
- Obálky a vazby (57)
- Přírodní vědy (194)
- Poezie (317)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
- Pohlednice (6)
- Právo do roku 1948 (20)
- Pragensie (179)
- Sci-fi (72)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
- Sport (65)
- Staré tisky (7)
- Technika (134)
- Umění, architektura (576)
- Varia, kuriozity (55)
- Zahradničení, botanika (88)
- Zdravotnictví a životní styl (148)
Jules Verne (17)
Kategorie:
Jules Verne
Státní nakladatelství dětské knihy, 1965, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Jules Verne
J. Otto, dvě knihy v 1 svazku, rozvolněná vazba
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Jules Verne
Jos. R. Vilímek, 1928, 1 dvojlist uvolněn z vazby, vazba mírně odřená, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
1,500Kč
Kategorie:
Jules Verne
Státní nakladatelství dětské knihy, 1965, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Beletrie ,Jules Verne
Jos. R. Vilímek, 1923, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
790Kč
Kategorie:
Beletrie ,Jules Verne
Jos. R. Vilímek, mezi stranami 6 a 7 je prasklá vazba - drží u sebe, lehce odřené rohy vazby, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
870Kč
Kategorie:
Jules Verne
Albatros, 1987, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Jules Verne
Mladá fronta, 1954, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Jules Verne
Albatros, 1985, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Jules Verne
Albatros, 1983, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Jules Verne
Albatro, 1983, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
St. nakl. dětské knihy, 1953, A3, použity původní ilustrace, bez obálky, vazba mírně zašpiněná, celkově velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Mladá fronta, 1955, listy lehce zažloutlé, bez ilustrací, vazba lehce opotřebená, bez obálky, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Mladá fronta, 1955, listy lehce zažloutlé, bez ilustrací, vazba lehce opotřebená, bez obálky, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Jos. R. Vilímek, ilustrace - Z. Burian, listy lehce ohmatané, vazba opotřebená, chybí hřbet, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
230Kč
Kategorie:
Jules Verne,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
St. nakl. dětské knihy, 1958, ilustrace původní, 630 stran, vazba lehce opotřebená, bez obálky, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč














