• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Zahradničení, botanika (94)

DSC08579.JPG

Zima v zahradě

Kolektiv autorů

Kategorie: Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Artia, 1982, A4, 250 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08577.JPG

Podzim v zahradě

Kolektiv autorů

Kategorie: Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Artia, 1981, A4, 250 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07931.JPG

Akvarijní rostliny

Sadílek Vladimír

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Ústřední rada družstev, 1965, 187 stran, obrazová příloha, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07922.JPG

Akvaristika začíná u rostlin

Rataj Karel

Kategorie: Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Svépomoc, 1977, brož, 170 stran + obrazová příloha, některé listy obrazové přílohy uvolněny, dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07939.JPG

Zelenina

Troníčková Eva

Kategorie: Zahradničení, botanika

Artia, 1986, ilustrace - Krejčová Zdenka, 223 stran, laminovaná vazba

Cena: 50Kč

DSC07927.JPG

Bonsaj

Ryšán Miloslav

Kategorie: Naučná literatura,Zahradničení, botanika

SZN, 1989, brož, 160 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06755.JPG

Květinová zahrádka, její založení a ošetřrní

Rublič Josef

Kategorie: Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Josef HOkr, 1947, brož, edice "škola do kapsy", 190 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrýstav

Cena: 60Kč

DSC05939.JPG

Jak pěstovat pokojové květiny

Bureš O.

Kategorie: Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Knižnice místního hospodářství, 1958, 186 stran, chybí prontispis, dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06302.JPG

Alpínky

Deyl M.,Pilát A.

Kategorie: Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Nakl. ČSAV, 1964, 282 stran + 116 obrazových příloh, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC06041.JPG

Zdraví z boží lékárny

Treben M.

Kategorie: Naučná literatura,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl

Dona, 1991, brož, 88 stran, A4, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC06419.JPG

Zdraví z boží lékárny

Treben M.

Kategorie: Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl

Dona, 1991, brož, 87 stran + obrazová příloha, A4, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC05441.JPG

Pařeniště, fóliovníky a skleníky

Lutz A.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Zahradničení, botanika

SZN, 1987, brož, 173 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC04198.JPG

Jehličnaté

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Zahradničení, botanika

Nakl. ČSAV, 1953, 310 stran textu + čb obrazová příloha, obálka mírně opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 210Kč

DSC04193.JPG

Květena ČSR

Dostál J. a kolektiv

Kategorie: Literatura faktu,Zahradničení, botanika

Přírodovědecké nakl., 1950, 2269 stran, velmi dobrý stav

Cena: 600Kč

DSCN9716.JPG

Zelená lékárna

Beneš K.,Rubcov V. G.

Kategorie: Naučná literatura,Přírodní vědy,Slovníky, encyklopedie, učebnice,Zahradničení, botanika

Lidové nakladatelství, 1984, laminovazba, bohatě ilustrováno, výborný stav

Cena: 60Kč

DSC02870.JPG

Zelenina na zahrádce

Dolejší A.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Státní zemědělské nakl., 1982, brož, obrazová příloha, 209 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC02859.JPG

Zelenina a ovoce po celý rok

Mareček F.

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Státní zemědělské nakl., 1961, brož, vzadu prasklá předsádka, čb obrazová příloha, 160 stran, dobrý stav

Cena: 30Kč

2boks 1008 003.JPG

Zimmerpflanzen von heute und morgen: Bromeliaceen

Walter Richter

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Zahradničení, botanika

Neumann verlag, Leipzig 1965. Obálka opotřebovaná, jinak dobrý stav. Obsahuje fotografie. 380 stran.

Cena: 50Kč

boks2040 006.JPG

Léčivé rostliny -herbář-

František Dlouhý

Kategorie: Přírodní vědy,Slovníky, encyklopedie, učebnice,Zahradničení, botanika

Nakl. I. L. Kober, Praha. 3. edice. Převazba. Celkem dobrý stav. Obsahuje ilustrace, není barevná obrazová příloha.

Cena: 280Kč

DSC01912.JPG

Zahrady Pražského hradu

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Pragensie,Zahradničení, botanika

Správa Pražského hradu, 1993, barevné fotografie, 127 stran, formát 21 x 33 cm, výborný stav

Cena: 70Kč

DSC02052.JPG

Pěstováné kaktusů

Fleischer-Schutz

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Státní zemědělské nakl., 1973, obrazová příloha, 193 stran, výborný stav

Cena: 50Kč

boks2043 023.JPG

Rádce zahrádkářů díl I a II

Kolektiv

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice,Zahradničení, botanika

Státní zemědělské nakl. Praha 1955. 2 díly ve 2 sv. Velmi dobrý stav. Obsahuje ilustrace a fotografie. Díl I, 333 stran. Díl II, 337 stran.

Cena: 300Kč

DSCN9370.JPG

Atlas tržních odrůd ovoce

Kamenický Karel,Kohout Karel

Kategorie: Naučná literatura,Přírodní vědy,Slovníky, encyklopedie, učebnice,Zahradničení, botanika

SZN, 1958, laminovazba, množství barevných vyobrazení, kniha mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC01513.JPG

Jak pěstovat pokojové rostliny

Wolf J. a kolektiv

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Svojtka a spol., 2002, bohatá barevná obrazová příloha, laminovaná vazba, 230 portrétů rostlin, výborný stav

Cena: 150Kč

boks2024 021.JPG

Usměvavá Guatemala (črty a snímky z cest)

Norbert Frýd

Kategorie: Cestopisy ,Literatura faktu,Zahradničení, botanika,Životopisy, Monografie

Orbis, Praha 1955. Velmi dobrý stav. Obsahuje mapy, fotografie a ilustrace.

Cena: 70Kč

boks2024 022.JPG

Vesmír (časopis pro šíření přírodních věd a jejich užití)

Bohumil Němec

Kategorie: Časopisy ,Literatura faktu,Přírodní vědy,Zahradničení, botanika

Nakl. Vlastním, Praha 1933. Velmi dobrý stav. Ročník XI 1932-1933. Spol autor Otakar Matoušek, Obsahuje fotografie.

Cena: 120Kč

DSC01242.JPG

Kaktusy

Schneck Marcus

Kategorie: Literatura faktu,Zahradničení, botanika

Svojtka a co, 1998, obrazový průvodce více než 150 typickými druhy, bohatá barevná obrazová příloha, 112 stran, výborný stav

Cena: 90Kč

DSC01316.JPG

Svět bonsají

Kolektiv autorů

Kategorie: Fotografie a film ,Zahradničení, botanika

Pressfoto, soubor barevných fotografií v obalu, výborný stav

Cena: 40Kč

DSC01186.JPG

Houby

Příhoda A.,Zejbrlík O.

Kategorie: Literatura faktu,Zahradničení, botanika

Orbis, 1964, ilustrovaný slovník hub, 188 stran, celoplátěná vzba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC01688.JPG

Rádce zahrádkářů I, II

Kolektiv autorů

Kategorie: Naučná literatura,Zahradničení, botanika

Státní zemědělské nakl., 1955, 2 díly ve 2 svazcích, 670 stran, plátěné vazby, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

123následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt