• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (186)
  • Červená knihovna, dívčí románky (132)
  • Životopisy, Monografie (865)
  • Antická knihovna (58)
  • Atlasy (20)
  • Avantgarda (1)
  • Beletrie (4139)
  • Bibiofilie a krásné tisky (19)
  • Cestopisy (275)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
  • Detektivní příběhy (445)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (182)
  • Dobrodružné (317)
  • Erotika (7)
  • Esoterika (43)
  • Fantasy (23)
  • Filosofie, duchovní literatura (72)
  • Fotografie a film (228)
  • Grafika (56)
  • Gramofonové desky (22)
  • Historie (1131)
  • Horory (14)
  • Hudba (110)
  • Humor (120)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (53)
  • Kuchařky (148)
  • Literatura faktu (1564)
  • Místopis (271)
  • Mapy (59)
  • Militaria (205)
  • Motorismus (24)
  • Náboženství (98)
  • Naučná literatura (1310)
  • Obálky a vazby (57)
  • Přírodní vědy (194)
  • Poezie (317)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
  • Pohlednice (6)
  • Právo do roku 1948 (20)
  • Pragensie (179)
  • Sci-fi (72)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
  • Sport (65)
  • Staré tisky (7)
  • Technika (134)
  • Umění, architektura (576)
  • Varia, kuriozity (55)
  • Zahradničení, botanika (88)
  • Zdravotnictví a životní styl (148)

Sci-fi (72)

021.jpg

Vynález proti sobě

Nesvadba Josef

Kategorie: Sci-fi

Státní nakladatelství krásné literatury a umění, 1964, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

037.jpg

Zkazky o šesteru cest osudu

Sung-ling Pchu

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

Státní nakladatelství krásné literatury a umění, 1655, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

Fotografie0439.jpg

Hrůzný čas

Greenberg M.,Oziemianowicz R.,Weinberg E.

Kategorie: Sci-fi

Mustang, 1996, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

014.jpg

Bratrstvo run

Peinkofer Michael

Kategorie: Sci-fi

Euromedia Group, 2007, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

007.jpg

Vánoční hvězdy

a kolektiv,Hartwell D. G.

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

Winston Smith, 1994, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_2779.JPG

Měsíční prach

Clarke c. Arthur

Kategorie: Sci-fi

Odeon, 1989, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

IMG_2810.JPG

Krvavé kameny

Stone Mark

Kategorie: Sci-fi

Ivo Železný, 1995, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

IMG_3241.JPG

Jízda naslepo

Bradbury Ray

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

Knižní klub - Euromedia Group a nakladatelství Baronet, 2001, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

IMG_2859.JPG

Odtamtud

Blum Howard

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Sfinga, 1993, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

DSC07098.JPG

ZBRANĚ AVALONU

Zelazny Roger

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

Classic, 1993, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

DSC07099.JPG

DEVĚT PRINCŮ AMBERU

Zlazny Roger

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

Classic, 1999, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

DSC07100.JPG

Stín jednorožce

Zelazny Roger

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

Classic, 1993, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

DSC07044.JPG

Barbora neboli zbožnost

Werfel Franz

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

Volvox Globator, 1997, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 90Kč

IMG_1835.JPG

Kladivo boží

Clarke Arthur C.

Kategorie: Sci-fi

Baronet, 1995, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

DSC07219.JPG

Maska

Costello J. Matthew,Wilson Paul F.

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

Knižní klub, 2001, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSC07080.JPG

Temno přichází

Dever Joe,Grant John

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

AFSF, 1995, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

IMG_0609.JPG

V soumraku lidstva - I. díl

Hrubý T.

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

B. Kočí, 1924, na první straně podpis, desky mírně opotřebované, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

IMG_0610.JPG

V soumraku lidstva - II. díl

Hrubý T.

Kategorie: Fantasy,Sci-fi

B. Kočí, 1925, na první straně podpis, desky mírně opotřebované, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

DSC06570.JPG

Narovnaná zeměkoule

Fauchar R. F.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Vojtěch Šeba, 1946, ilustrace - F. Fiala, Ač, obálka v okrajích mírně otrhaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 200Kč

V soumraku lidstva (Trilogie budoucnosti) II. Rozpoutané síly 1,2

Hrubý T.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

B Kočí, 1925, převazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 90Kč

DSC05754.JPG

Měsíční prach

Clarke Arthur C.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Odeon, 1989, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC04044.JPG

1. Ledová společnost, F-Station

Arnaud G. J.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Nasko, 1992, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC04043.JPG

2. Ledová společnost, Svatyně Ledu

Arnaud G. J.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Nasko, 1992, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC04042.JPG

3. Ledová společnost, Ledový Národ

Arnaud G. J.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Nasko, 1992, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC04012.JPG

Magický krystal

více autorů

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Svoboda, 1982, ilustrace - J. Běhounek, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

DSC02326.JPG

Návrat na planetu Zemi

více autorů

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Svoboda, 1985, ilustrace - M. Jiránek, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

DSC02551.JPG

Čtvrtý den až navěky

Neff Ondřej

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Československý spisovatel, 1987, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

DSC02550.JPG

Lovci zlatých mloků

více autorů

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, 1988, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC02548.JPG

Den na Kallistó

Veis Jaroslav

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, 1989, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC02546.JPG

Argonauti z jiného světa

více autorů

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Hepterida, 1991, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

123následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt