• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Sci-fi (86)

DSC07696.JPG

Únos na Mars

Heinlein Robert A.,Suchdolský M.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Orbis, 1970, brož, listy lehce zažloutlé. dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC06904.JPG

Poledne, XXII. století

Strugačtí Boris a Arkadij

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Práce, 1980, brož, 303 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC05864.JPG

Hledání budoucího času

více autorů

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Práce, 1985, ilustrace - S. Vajce, 486 stran, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06065.JPG

Návrat z hvězd

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, 1962, ilustrace - J. Lukavský, 252 stran, plátěná bazba lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC05838.JPG

Nonstop

Aldiss B. W.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Laser, 2000, brož, 238 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC06056.JPG

Zachraňme vesmír

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, 1966, brož, 96 stran, dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC06227.JPG

Rýma

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, 1978, brož, 178 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC06053.JPG

Nepřemožitelný

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, 1976, brož, 183 stran, vzadu slepovaná, dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06221.JPG

Vesmírná odysea, Rajské fontány

Clarke A. C.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Odeon, 1982, 230 stran, obálka lehce opotřebená, na ořízce zašpiněná, velmi odbrý stav

Cena: 40Kč

DSC06051.JPG

Mír na zemi

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, 1989, 235 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC06214.JPG

Druhá vesmírná Odysea

Clarke A. C.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Práce, 1991, brož, 230 stran, listy pokroucené od vody, dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC06050.JPG

Pánův hlas

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Svonoda, 1981, brož, 729 stran, listy polité, skvrny, slepovaná

Cena: 40Kč

DSC06211.JPG

Já, robot

Asimov I.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Trifid, 2000, brož, 256 stran, místy poznámky, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC06200.JPG

Sezam

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Naše vojsko, 1957, brož, 237 stran, opotřebená, dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC06078.JPG

Ani sami bohové

Asimov I.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Svoboda, 1992, brož, 242 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC05056.JPG

Nemova říše

Troska J. M.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Sfinga, 1992, ilustrace - T. Rotrekl, 183 stran, velmi odbrý stav

Cena: 70Kč

DSC05054.JPG

Dokonalá prázdnota, Golem XIV

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Svoboda, 1983, 333 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC05419.JPG

Tajemství čínského pokoje

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, 1999, 185 stran, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC04504.JPG

Návrat na planetu Zemi

více atorů

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Svoboda, 1985, 603 stran, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC03224.JPG

Purpurová planeta

Tuschel K.-H.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Melantrich, 1984, 213 stran, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC03221.JPG

Přistání na Venuši

Volkov K.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Svět sovětů, 1960, 305 stran, obálka opotřebená

Cena: 50Kč

DSC03203.JPG

Nepřemožitelný

Lem S.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, 1976, brož, 183 stran, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC03757.JPG

Druhý ostrov doktora Moreaua

Aladiss B.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Naše vojsko, 1984, brož, mírně zažloutlá, 156 stran, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC03230.JPG

Tajemství transpluta

Weise L.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Nakl. politické literatury, 1965, 296 stran, obálka v okrajích opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

boks 2042 018.JPG

Lanark (Život ve čtyřech knihách)

Alasdair Gray

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Argo, Praha 2002. Výborný stav. 605 stran.

Cena: 150Kč

DSC02335.JPG

Druhá planeta Oggu

Lengyel P.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Svooda, 1981, brož, 210 stran, 12 x 19 cm, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

X 022.JPG

Přistání na řípu

Kolektiv autorů

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mír, Praha 1988. Výborný stav. Obsahuje ilustrace. Anatologie nových českých vědeckofantastických povídek. 276 stran.

Cena: 30Kč

X 023.JPG

Výpravy opačným směrem

Josef Nesvada

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Mladá fronta, Praha 1976. Výborný stav. 315 stran.

Cena: 30Kč

X 028.JPG

Bludy Erika N.

Josef Nesvadba

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Lidové nakl. Praha1974. Výborný stav. 192 stran.

Cena: 40Kč

DSC01279.JPG

Miliardu let před koncem světa

Strugackij A. a B.

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Svoboda, 1985, výborný stav

Cena: 50Kč

123následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt