Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Červená knihovna, dívčí románky (87)
O. Šeba, 1948, ilustrace - J. Goth, 195 stran, zadní předsádka prasklá, vazba lehce opotřebená, bez obálky, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Julius Albert, 1937, 276 stran, bez obálky, velmi dobrý stav
Cena:
130Kč
Olympia, 1985, brož, 333 stran, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Jos. R. Vilímek, převazba, 225 stran, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Mladá fornta, 2004, ilustrace - L. Bárta, 150 stran, laminovaná vazba, výborný stav
Cena:
50Kč
Albatros, 1979, ilustrace - D. Berková, 291 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Atos, 1991, brož, ilustrace - M. Němeček, 153 stran, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Ivo Železný, 1992, 157 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Ivo Železný, 1993, brož, 178 stran, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Ivo Železný, 1992, 160 stran, laminovaná vazba, výborný stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Ivo Železný, 1992, brož, 246 stran, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Československý spisovatel, 1984, ilustrace - K. Svolinský, 157 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Ivo Železný, 1993, brož, 158 stran, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
DČ ozvěn, 1940, převazba, 330 stran, ilustrováno, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
B. Stýblo, převazba, obálka vevázána, 214 stran, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
K. Červenka, 1942, ilustrace - J. Lebeda, A4, předsádka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Vlad. Zrubecký, 1940, 131 str., vazba mírně ušpiněná, drobné skvrnky, jinak velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Albatros, 1979, 161 str., obálka mírně ušpiněná, okraje otřepené, stránky zažloutlé, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Albatros, 1971, brož., 117 str., vazba mírně ušpiněná, odřená, stránky zažloutlé, jinak velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Albatros, 1983, 211 str., obálka ušpiněná na okrajích na několika místechnatržená, jinak celkem velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Lidová kultura, 1938, 303 stran, plátěná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Jos. R. Vilímek, ilustrováno, na frontisppisu razítko František Jiroušek, knihkupectví na Král. Vinohradech, některé listy uvolněné, listy ohmatané, místy skvrnky, vazba lehce opotřebená, 164 stran
Cena:
70Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Rodina, brož., 11x16 cm, 312 str., vazba roztrhaná, odřená, stránky uvolněné z vazby, dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Atlas, 1942, ilustrace - V. Šetková, 330 stran, vazba lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Český spisovatel, 1993, brož, 153 stran, 12 x 20 cm, výborný stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Ivo Železný, 1994, brož., 214 str., velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Sphere, 1969. Měkká vazba. Vazba mírně opotřebovaná. Velmi dobrý stav. Anglicky. 143 stran.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Ivo Železný, Praha 1992.Brož., velmi dobrý stav. 256 stran.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Ivo Železný, Praha 1993. Měkká vazba. Výborný stav. 191 stran.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Červená knihovna, dívčí románky
Headline, 2002. Velmi dobrý stav. Obsahuje jméno psané propiskou. 501 stran.
Cena:
30Kč





























