• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)

DSC09001.JPG

První pomoc

Dvořáček J.,Hrabovský J.

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Avicenum, 1989, učebnice pro zdravotnické školy, 170 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC08862.JPG

Malá encyklopedie hudby

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Supraphon, 1983, 720 stran + obrazová příloha, laminovaná vazba lehce opotřebená u hřbetu popraskaná, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSC08827.JPG

Písma sveta

Genzor Jozef,Krupa Viktor

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Naučná literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Obzor, 1989, slovensky, 360 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 380Kč

DSC09083.JPG

Československý slovník zboží

Kolektiv autorů

Kategorie: Naučná literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Tiskové podniky ústř. svazu čsl. průmyslníků se Spolkem profesorů na uky o zboží a zeměpisu na obchodních a průmyslových školách, 1936, 970 sztran, vazba u zčásti prasklá, velmi dobrý stav

Cena: 210Kč

DSC09144.JPG

Zeměpisný atlas pro měšťanské školy

Škorpil F. B.

Kategorie: Atlasy,Slovníky, encyklopedie, učebnice

St. nakl., 1934, menší A3, místy skvrnky, naprasklá předsádka, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08829.JPG

Stručný slovník vojenství

Svoboda Oldřich a kol.

Kategorie: Literatura faktu,Militaria,Naučná literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Naše vojsko, 1984, 370 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC09066.JPG

Prověřte si své matematické nadání

Beran I.,Indráčková I.

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

SNTL, 1989, 160 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC09121.JPG

Česko-italský a italsko-český slovník na cesty

Benešová Hana

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

SPN, 1983, kapesní slovník, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC09065.JPG

Ošetřovatelství II

Fifernová Greta,Neuwirth Jiří

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Informatorium, 1996, brož, 205 stran, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

Image0001.JPG

Ottův slovník naučný

Kolektiv autorů

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Illustrovaná encyklopedie obecných vědomostí, vydáno v letech 1888-1909, výborný stav, desky jen lehce odřené, orig. polokož. zlacené vazby, 28 svazků, s mnohými vyobrazeními v textu a zvláštními přílohami

Cena: 25,000Kč

DSC09064.JPG

Ošetřovatelství I, část 1,2

Vučková Jaroslava

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Fortuna, 1994, brož, 2 sešity, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC09016.JPG

Arabische Grammatik

Brockelmann Carl

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Otto Harrassowitz, 1948, brož, německy, cca 350 stran, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC07981.JPG

Angličtina pro samouky

Kolektiv autorů

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

SPN, 1970, 482 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC08380.JPG

Zeměpisný atlas pro školy střední, ústavy učitelské a školy obchodní

Brunclík - Machát

Kategorie: Atlasy,Slovníky, encyklopedie, učebnice

V. Neubert a synové, převazba, A4, 194 map, mapek a plánů na 60 listech, původní obálka nalepená na přední straně vazby je lehce zašpiněná, celkově velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC07916.JPG

Philips´ New School Atlas of Comparative Geography

autor neuveden

Kategorie: Atlasy,Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Slovníky, encyklopedie, učebnice

George Philip and Son, 1933, A4, 64 stran, texty anglicky, velmi dobrý stav

Cena: 270Kč

DSC07762.JPG

Defektologický slovník

Kolektiv autorů

Kategorie: Naučná literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

SPN, 1978, 474 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC07733.JPG

Nová slova v češtině, slovník neologizmů

Martincová Olga a kolektiv

Kategorie: Naučná literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Academia, 1998, věnování autorky za celý kolektiv autorů, 355 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC07732.JPG

Nová slova v češtině, slovník neologizmů 2

Martincová Olga a kolektiv

Kategorie: Naučná literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Academia, 2004, 568 stran, věnování autorů, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 180Kč

skeny-doplňování0001.JPG

Jedermans Lexikon

Kolektiv autorů

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Verlagsanstalt Hermann Klemm A.G., 1931, deset dílů, psáno švabachem, množství fotografií a map, velmi dobrý stav

Cena: 680Kč

DSC07771.JPG

Malý encyklopediocký slovník

Kolektiv autorů

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Academia, 1972, 1455 stran, prasklá předsádka, drží u sebe, plátěná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06657.JPG

4000 slov ruského jazyka

Kolektiv autorů

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Ruskyj jazyk, 1986, rusky, slovník výrazů + gramatika, 365 stran, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC07070.JPG

English conversation

Gottheinerová T.,Tryml S.

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

SPN, 1977, 544 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06912.JPG

Receptury pro střední odborná učiliště, výrobní postupy

Endlicherová Zdeňka,Morávek Jaroslav

Kategorie: Kuchařky ,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Merkur, 1989, brož, 200 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06654.JPG

Kapesní slovník cizích slov

Haller Jiří

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

SPN, 191953, 313 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07068.JPG

Česko-rumunská konverzace

Křečan Atonín,Staca Jiří

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

SPN, 1951, kapesní vydání, 231 stran, obálak lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06891.JPG

Hovoříme anglicky, francouzsky, maďarsky, německy, rusky, španělsky s hostem

Kolektiv autorů

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Merkur, 1983, brož, 342 stran, vazba vzadu zašpiněná, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07261.JPG

Zeměpisná atlas

Brunclík-Machát

Kategorie: Atlasy,Slovníky, encyklopedie, učebnice

V. Neubert a synové, 1930, A4, 194 mapy, mapky a plány na 60 listech, uvolněná vazba, drží u sebe, listy i vazba opotřebené, popraskaný hřbet

Cena: 70Kč

DSC06872.JPG

Malý encyklopedický slovník

Kolektiv autorů

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Academia, 1972, 1455 stran, obálka slepovaná izolepou, dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07174.JPG

Německo-český, česko-německý slovník

Widimský František

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

SPN, 1970, část německo-česká, 1017 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC07306.JPG

Tajemství fyziky

Kolektiv autorů

Kategorie: Naučná literatura,Pohádky a příběhy pro děti a mládež,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Slovart, 2001, A4, bohatá obrazová příloha, 128 stran, laminovaná vazba, výborný stav

Cena: 50Kč

12345678následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt