• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Umění, architektura (424)

DSC08830.JPG

Pražská architektura

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura

ilustrace - J. Staněk, 360 stran, 11 plánů, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 170Kč

DSC08826.JPG

Die Dresdener Alte Master Galerie

Alpatow Michael W.

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Umění, architektura

VEB Verlag der Kunst, 1977, německy, A4, 430 stran, bohatá obrazová příloha, ochranný kartonový obal, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC08883.JPG

Antika a česká kultura

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura

Academia, 1978, 570 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC08882.JPG

ABC kulturních památek Československa

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Umění, architektura

Panorama, 1985, obrazová příloha, 670 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08585.JPG

Cyril Bouda

Loriš Jan

Kategorie: Grafika,Literatura faktu,Umění, architektura

Václav Petr, 1949, brož, 75 stran textu + objemná obrazová příloha, A4, některé listy nerozřezané, obálka lehce opotřebená, celkově velmi dobrý stav

Cena: 420Kč

DSC08576.JPG

Kamenná minulost

Chyský Čeněk

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Naučná literatura,Umění, architektura

Orbis, 1950, A4, 104 stran, bohatá obrazová příloha, vazba lehce opotřebená, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08137.JPG

Malerei in Deutchland 1900-1918

Schmidt Georg

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Naučná literatura,Umění, architektura

Blauen Bücher, brož, 66 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC08252.JPG

Italská majolika v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze

Vydrová Jiřina

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Umění, architektura

Uměleckoprůmyslové museum v Praze, 1955, brož, 50 stran textu + 48 obrazových příloh, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC08326.JPG

Drevené stavby na Slovensku

Lazišťan Eugen,Michalov Ján

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Umění, architektura

Osveta, 1971, slovensky, A4, 190 stran fotografií, velmi dobrý stav

Cena: 390Kč

DSC08440.JPG

Rodná země, soubor obrazů z díla českých malířů krajinářů

Paur Jaroslav

Kategorie: Umění, architektura

Dědictví Komenského, 1940, 116 stran, A4, bez obálky, podpis autora, na předsádce čmáranice tužkou, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08608.JPG

Norbert Grund

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura,Životopisy, Monografie

S. V. U. Mánes, 1937, A4, 35 reprodukcí s úvodním slovem, většina listů ve spodní části slepena, dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08042.JPG

Staročeské madony

Kümpel- Staňkovský Bohuslav

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura

Baarova společnost, 1947, brož, A4, 80 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, podepsána, velmi dobrý stav

Cena: 220Kč

DSC08123.JPG

Slovenské hrady

Janota Ludovít

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Naučná literatura,Umění, architektura

Nakl. slovenskej ligy, 1938, 3 díly ve 4 svazcích, brož, A4, bohatá obrazová příloha, slovensky, stránky nerozřezány v okrajích lehce opotřebené stejně jako obálky, celkem cca 1000 stran, velmi dorbý stav

Cena: 2,300Kč

DSC08378.JPG

Dějepis výtvarného umění v Čechách I., Středověk

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Umění, architektura

SVU Mánes, 1931, A4, S 10 barevnými a 4 tonovými tabulkami a 350 vyobrazeními v textu, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 340Kč

DSC08325.JPG

Rekreační chalupy

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura

SNTL, 1968, 195 stran, bohatá obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08573.JPG

Pražské mosty

Fischer Jan,Fischer Ondřej

Kategorie: Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura

Panorama, 1985, A4, 220 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 190Kč

DSC08607.JPG

A. Chittussi

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura,Životopisy, Monografie

S. V. U. Mánes, 1939, A4, 31 reprodukcí s úvodním slovem, většina listů ve spodní části slepena, dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC08022.JPG

English Historic Architecture

Little Bryan

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Umění, architektura

B. T. Batsford, 1964, 255 stran, obrazová příloha, anglicky, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC08275.JPG

Zahrady Pražského hradu

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura

Správa pražského hradu, 1993, A4, 128 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08377.JPG

Malířství XVII. století v Čechách

Neumann Jaromír

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Umění, architektura

Orbis, 1951, A4, 16 obrazů v textu, 176 obrazů na přílohách, 4 faksimilie a 8 barevných reprodukcí, 169 stran textu, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 320Kč

DSC08317.JPG

Malá Strana

Hlavsa Václav,Vančura Jiří

Kategorie: Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura

SNTL, 1983, A4, 311 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08614.JPG

Jan Zrzavý

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura,Životopisy, Monografie

S. V. U. Mánes, 1939, A4, 33 reprodukcí s úvodním slovem, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08606.JPG

Václav Špála

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura,Životopisy, Monografie

S. V. U. Mánes, 1935, A4, 40 reprodukcí s úvodním slovem, většina listů ve spodní části slepena, dobrý stav

Cena: 60Kč

skeny-doplňování0023.JPG

Ĺudové plastiky

Kovaševičová Soňa,Schreiber Bedrich

Kategorie: Historie,Umění, architektura

Vydavatelstvo Slovenskej akadémie vied, Bratislava, množství barevných fotografií, cizojazyčné resumé, ochranný lepenkový obal, velmi dobrý stav

Cena: 320Kč

DSC08103.JPG

Obrazy z Ermitáže

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura

Artia, 1964, A4, 222 stran, 95 barevných vyobrazení, věnování, ochranný obal, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC08272.JPG

Tisíc let stavitelského umění v českých zemích

Chyský Čeněk

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura

Václav Petr, 1946, brož, 40 stran textu + 48 obrazových příloh, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08376.JPG

Česká architektura doby lucemburské

Mencl Václav

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Umění, architektura

Sfinx, 1948, vložena kartička s věnováním nakladatele, A4, 185 stran textu + 186 obrazových příloh, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 330Kč

DSC08316.JPG

Nové Město pražské

Lorenc Vilém

Kategorie: Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura

SNTL, 1973, A4, 200 stran s obrazovou přílohou + obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 170Kč

DSC08613.JPG

Antonín Procházka

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura,Životopisy, Monografie

S. V. U. Mánes, 1939, A4, 30 reprodukcí s úvodním slovem, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08605.JPG

Adolf Kosárek

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Umění, architektura,Životopisy, Monografie

S. V. U. Mánes, 1939, A4, 28 reprodukcí s úvodním slovem, většina listů ve spodní části slepena, dobrý stav

Cena: 60Kč

123456789…následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt