• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

KOD (31)

DSC09062.JPG

Černý šíp

Stevenson Burton Luis

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1970, ilustrace - J. Blažek, 220 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC08961.JPG

Muž a pes

Kadlecová Marie M.

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1974, ilustrace - J. Krásl, 166 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08047.JPG

Salvator

Dumas Alexandre

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1986, ilustrace - M.Kudělka, 447 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC08134.JPG

Poslední z vesmíru

Simak Clifford D.

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1990, ilustrace - T. Rotrekl, 216 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC08310.JPG

Salvator II

Dumas Alexandre

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1986, ilustrace - M. Kudělka, 450 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07938.JPG

Příhody Řeka Melikla

Makowiecky Witold

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1974, ilustrace - M. Váša, 230 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07935.JPG

Potomci Skytů

Vladko Volodymyr

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1986, ilustrace - J. Hořánek, 228 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07934.JPG

Černý korzár

Salgari Emilio

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1988, ilustrace - J. Varštil, 235 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC06673.JPG

Jsem Sioux!

Janka Otto

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1990, ilustrace - E. Urban, 315 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07178.JPG

Arsen Lupin kontra Herlock Sholmes (blondýnka)

Leblanc Maurice

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1971, ilustrace - J. Žemlička, 144 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC06676.JPG

Jabloňová stezka

Velkoborský Fráňa

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1970, ilustrace - J. Vraštil, 203 stran, místy skvrnky, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06675.JPG

Udet, syn divočiny

Halířová Heda

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1984, ilustrace - P. Major, 157 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC06674.JPG

Poslední Mohykán

Cooper James Fenimore

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1961, ilustrace - J. Vraštil, 339 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC05961.JPG

Salvator

Dumas A.

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1986, ilustrace - M. Kudělka, 375 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC05934.JPG

Trosečníci z Vlaštovky

Ransome A.

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Státní nakl. dětské knihy, 1960, ilustrace - K. Lhoták, 375 stran, laminovaná vazba u hřbetu nahoře i dole mírně prasklá, velmi dobrý stav

Cena: 180Kč

DSC05932.JPG

Klub Lysek

Ransome A.

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Státní nakl. dětské knihy, 1963, ilustrace - K. Lhoták, 290 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 430Kč

DSC05829.JPG

Arsene Lupin kontra Herlock Sholmes (blondýnka)

Leblanc M.

Kategorie: KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1971, ilustrace - J. Žemlička, 144 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC05329.JPG

Pes Baskervillský

Doyle A. C.

Kategorie: Beletrie ,Detektivní příběhy ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Státní nakl. dětské knihy, 1964, ilustrace - K. Vaca, 207 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC02579.JPG

Ostrov tisíce drahokamů

Pašek M.

Kategorie: Dobrodružné ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Státní nakl. dětské knihy, 1964, ilustrace - V. Kovářík, 300 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

boks 1016 019.JPG

Špunt

Arkadij Strugačtí

Kategorie: Beletrie ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, Praha 1989. Výborný stav. Ilustrace Milan Erazim. 156 stran.

Cena: 70Kč

DSCN9157.JPG

Zloděj snů

Janka Otto

Kategorie: Beletrie ,Dobrodružné ,KOD

Albatros, 1984, laminovazba mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSCN8439.JPG

Arséne Lupin kontra Herlock Sholmes (Blondýnka)

Leblanc Maurice

Kategorie: Beletrie ,Detektivní příběhy ,Dobrodružné ,KOD

Albatros, 1971, laminovazba, výborný stav

Cena: 70Kč

DSC00191.JPG

Ostrov tisíce vůní

Pecháček J.

Kategorie: Dobrodružné ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albartos, 1978, ilustrace - J. Kovařík, lamiovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC00235.JPG

Vzpoura na lodi Bounty

Kocourek Vítězslav

Kategorie: Dobrodružné ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Státní nakladatelství dětské knihy, 1968, ilustrace - Václav Junek, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSCN8019.JPG

Dýmka strýce Bonifáce

Pilař František

Kategorie: Dobrodružné ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

SNDK, 1965, laminovazba, vazba nepatrně ušpiněná, jinak velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSCN7102.JPG

Napoleon z Černého ostrova

Kratochvíl M. V.

Kategorie: Dobrodružné ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

SNDK, 1966, laminovazba, výborný stav

Cena: 50Kč

DSCN7093.JPG

Duch Llana Estacada

May Karel

Kategorie: Dobrodružné ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

SNDK, 1966, laminovazba, výborný stav

Cena: 50Kč

DSCN7104.JPG

Vzpoura na lodi Bounty

Kocourek Vítězslav

Kategorie: Beletrie ,Dobrodružné ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

SNDK, 1968, výborný stav

Cena: 50Kč

DSCN7092.JPG

Tonek z Napoleonovy armády

Fabricius Johan

Kategorie: Dobrodružné ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Albatros, 1981, laminovazba, výborný stav

Cena: 60Kč

DSCN7331.JPG

Prérie

Cooper James Fenimore

Kategorie: Beletrie ,Dobrodružné ,Historie,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

SNDK, 1967, laminovazba, výborný stav

Cena: 60Kč

12následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt