Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (186)
- Červená knihovna, dívčí románky (132)
- Životopisy, Monografie (865)
- Antická knihovna (58)
- Atlasy (20)
- Avantgarda (1)
- Beletrie (4139)
- Bibiofilie a krásné tisky (19)
- Cestopisy (275)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
- Detektivní příběhy (445)
- Divadlo,Tanec, Hudba (182)
- Dobrodružné (317)
- Erotika (7)
- Esoterika (43)
- Fantasy (23)
- Filosofie, duchovní literatura (72)
- Fotografie a film (228)
- Grafika (56)
- Gramofonové desky (22)
- Historie (1131)
- Horory (14)
- Hudba (110)
- Humor (120)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (53)
- Kuchařky (148)
- Literatura faktu (1564)
- Místopis (271)
- Mapy (59)
- Militaria (205)
- Motorismus (24)
- Náboženství (98)
- Naučná literatura (1310)
- Obálky a vazby (57)
- Přírodní vědy (194)
- Poezie (317)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
- Pohlednice (6)
- Právo do roku 1948 (20)
- Pragensie (179)
- Sci-fi (72)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
- Sport (65)
- Staré tisky (7)
- Technika (134)
- Umění, architektura (576)
- Varia, kuriozity (55)
- Zahradničení, botanika (88)
- Zdravotnictví a životní styl (148)
KOD (53)
Kategorie:
KOD
dětské knihy, 1961, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Dobrodružné ,KOD
Albatros, 1970, poslední strana prasklá vazba, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD
dětské knihy, 1965, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD
dětské knihy, 1967, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Dobrodružné ,KOD
dětské knihy, 1964, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Dobrodružné ,KOD
Albatros, 1990, razítko na předsádce, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Dobrodružné ,KOD
dětské knihy, 1965, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1980, ilustrace - V. Klimtová, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Kategorie:
KOD
Albatros, 1983, lamino, desky mírně opotřebované, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD
Albatros, 1985, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
KOD
Albatros, 1987, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD
Albatros, 1990, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD
1965, Státní nakladatelství dětské knihy, nažloutlé stránky, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD
Albatros, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD
1965, Státní nakladatelství dětské knihy, nažloutlé stránky, na deskách jsou žluté skvrny, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
KOD
1966, Státní nakladatelství dětské knihy, hřbet nahoře poškozený, nažloutlé stránky, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
KOD
1967, Státní nakladatelství dětské knihy, nažloutlé stránky, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1966, ilustrace - R. Kolář, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
KOD
1965, Státní nakladatelství dětské knihy, nažloutlé stránky, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Dobrodružné ,KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, nažloutlé stránky, na deskách v zádu jsou žluté skvrny, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1972, ilustrace - R. Kolář, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
KOD
1968, Státní nakladatelství dětské knihy, nažloutlé stránky, jinak dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
St. nakl. dětské knihy, 1965, ilustrace - J. Novák, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
KOD
Albatros, nažloutlé stránky, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD
Albatros, 1983, velmi dobý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
St. nakl. dětské knihy, 1965, ilustrace - V. KOvářík, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1990, ilustrace - T. Rotrekl, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1986, ilustrace - J. Pavlík, listy lehce zažloutlé, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1982, ilustrace - V. Rocman, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1986, ilustrace - V. Rocmna, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč





























