Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (186)
- Červená knihovna, dívčí románky (132)
- Životopisy, Monografie (865)
- Antická knihovna (58)
- Atlasy (20)
- Avantgarda (1)
- Beletrie (4139)
- Bibiofilie a krásné tisky (19)
- Cestopisy (275)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
- Detektivní příběhy (445)
- Divadlo,Tanec, Hudba (182)
- Dobrodružné (317)
- Erotika (7)
- Esoterika (43)
- Fantasy (23)
- Filosofie, duchovní literatura (72)
- Fotografie a film (228)
- Grafika (56)
- Gramofonové desky (22)
- Historie (1131)
- Horory (14)
- Hudba (110)
- Humor (120)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (53)
- Kuchařky (148)
- Literatura faktu (1564)
- Místopis (271)
- Mapy (59)
- Militaria (205)
- Motorismus (24)
- Náboženství (98)
- Naučná literatura (1310)
- Obálky a vazby (57)
- Přírodní vědy (194)
- Poezie (317)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
- Pohlednice (6)
- Právo do roku 1948 (20)
- Pragensie (179)
- Sci-fi (72)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
- Sport (65)
- Staré tisky (7)
- Technika (134)
- Umění, architektura (576)
- Varia, kuriozity (55)
- Zahradničení, botanika (88)
- Zdravotnictví a životní styl (148)
Sport (65)
Jaroslav Tožička, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Kategorie:
Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Sport
Olympia sport, 1983, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
100Kč
Kategorie:
Dobrodružné ,Sport
Profil, 1978, mírně opotřebená obálka, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Sport
Olympia, 1988, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Historie,Naučná literatura,Sport
Artia, 1988, na první straně věnování, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Sport
Naše vojsko, 1993, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Sport
Olympia, 1976, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Sport
Mladá fronta, 1986, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Československý spisovatel, 1957, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Sport
Ikar, 1998, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Sport
Práce, 1975, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Historie,Naučná literatura,Sport
Olympia, 1972, obálka v okrajích mírně potrhaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Sport
brož mírně opotřebovaná, brož mírně opotřebovaná, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
180Kč
Kategorie:
Sport
Obelisk, 1925, desky mírně opotřebované, na předsádce razítko a podpis, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Sport,Životopisy, Monografie
1967, sportovní a turistické nakladatelství, obal v okrajích mírně potrhaný, nažloutlé stránky, jinak dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Sport,Životopisy, Monografie
Nakladatelství práce v Praze, 1949, vypráví W. Hlava, nažloutlé stránky, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Sport
David Cup 1965 ČSSR - ITALIE, 11.-13.června 1965 Na dvorcích Motorletu na Štvanici, nažloutlé stránky, jinak dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Sport
Libri, 1990, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
100Kč
Kategorie:
Sport
Mezinárodní mistrovství ČSSR v tenisu pro rok 1963 - program, Tenis 1967 (žebříčky, turnaje, zajímavosti), DC ČSSR Chile, nažloutlé stránky, jinak dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Sport
Olympia, 1975, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Mladá fronta, 1990, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Sport
Bohemia, 1997, 377 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
130Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Sport
Olympia, 1975, A3, 216 stran, 16 stran barevné přílohy, prasklá předsádka, obálka nahoře u hřbetu natržená cca 5 cm, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie ,Cestopisy ,Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Sport
Šport, 1978, větší A4, množství fotografií, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Kategorie:
Beletrie ,Sport,Životopisy, Monografie
Olympia, 1988, 265 stran, 32 stran obrazové přílohy, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Sport
CMAS, brož, poškozená vodou, mírně zašpiněná, obrazová příloha, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Sport
SZN, 1982, A4, 280 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Egem, 1993, A3, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Sport
Olympia, 1979, obrazová příloha, obálka v okrajích jemně otrhaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Sport
Arsci, 2002, brož, názorná obrazová příloha, 133 stran, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč





























