• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Sport (78)

DSC08412.JPG

Synové hor

Kožík František

Kategorie: Beletrie ,Sport

St. tělovýchovné nakl., 1955, brož, příběh Hanče a Vrbaty, 43 stran, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

skeny-doplňování0016.JPG

Slavné výstupy

Bonington Chris,Salkeldová Audrey

Kategorie: Sport

Trango, 1994, obsahuje barevné fototgrafie, obálka mírně opotřebovaná úžíváním, jinak výborný stav.

Cena: 110Kč

DSC08077.JPG

Ivan Lendl

Janoušek Jiří,Vitouš Pavel

Kategorie: Beletrie ,Sport,Životopisy, Monografie

Lidové nakl., 1990, brož, obrazová příloha, 190 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC08013.JPG

Koně formule 1/1

Dias Pavel,Jelínek Antonín

Kategorie: Literatura faktu,Sport

ČTK Pressfoto, 1983, 175 stran, obrazová příloha, texty vícejazyčně, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07245.JPG

Pilatesova metoda III

Blahušová Eva

Kategorie: Sport

Olympia, 2005, brož, 104 stran, výborný stav

Cena: 40Kč

DSC07275.JPG

Můj táta byl

Hlinak Ivan

Kategorie: Beletrie ,Sport,Životopisy, Monografie

Agentura Victory, 2006, 175 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, výborný stav

Cena: 50Kč

DSC06962.JPG

Šivova velká noc

Wolf Jaromír

Kategorie: Literatura faktu,Sport

Olympia, 1979, 175 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07283.JPG

Pilatesova metoda

Blahušová Eva

Kategorie: Naučná literatura,Sport

Olympia, 2004, brož, 230 stran, obrazová příloha, výborný stav

Cena: 50Kč

DSC07274.JPG

Aerobik

Macáková Marcela

Kategorie: Naučná literatura,Sport

Grada, 2001, brož, 105 stran, obrazová příloha, výborný stav

Cena: 30Kč

DSC06026.JPG

Památník IX. sletu všesokolského

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Sport,Varia, kuriozity

Československá obec sokolská, 1933, převazba, 320 stran + obrazová příloha, 24 x 31 cm, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC05777.JPG

Mistři za volantem

Skořepa M.

Kategorie: Literatura faktu,Motorismus,Sport

Olympia, 1969, 245 stran, obrazová příloha, A4, obálka opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06024.JPG

Všesokolské slety 1938

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Sport,Varia, kuriozity

Československá obec sokolská, 1935, brož, cca 30 stran, bohaá obrazová příloha24 x 31 cm, dobrý stav

Cena: 150Kč

DSC06475.JPG

Kronika českého fotbalu I, do roku 1945

Jenšík M.,Macků J.

Kategorie: Literatura faktu,Sport

Olympia, 1997, 430 stran, obrazová příloha, A4, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC05399.JPG

Zrcadlo hokeje

Frýzek V.

Kategorie: Literatura faktu,Sport

Sportovní a turistické nakl., 1961, názorná metodika, 140 stran, čb komentované fotografie, 30x 21 cm, vazba lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC05397.JPG

Metodika krasobruslení

Dědič J.

Kategorie: Naučná literatura,Sport

STN, 1956, 148 stran, čb fotografie s texty, A4, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC05396.JPG

Metodika krasobruslení

Dědič J.

Kategorie: Naučná literatura,Sport

STN, 1956, 148 stran, čb fotografie s texty, A4, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC05395.JPG

Metodika krasobruslení

Dědič J.

Kategorie: Naučná literatura,Sport

Sportovní a turistické nakl., 1961, 160 stran, A4, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC04079.JPG

MIstři robinzonád

Viktor I.

Kategorie: Literatura faktu,Sport

Olympia, 1988, bohatá obrazová příloha, 190 stran, formát A4, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC04332.JPG

Slavné nohy

Šálek Z.

Kategorie: Literatura faktu,Sport

Práce, 1980, brož, 260 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC04436.JPG

Jóga proti bolestem kloubů

autor neuveden

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Naučná literatura,Sport

JOga v dennom živote, 1997, brož, slovensky, 131 stran, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSCN9905.JPG

Velké himalájské dobrodružství

Herzog Maurice

Kategorie: Cestopisy ,Místopis,Sport

Panorama, 1988, 288 str., 64 str. čb a barevných příloh, A4, obálka mírně politá, jinak výborný stav

Cena: 60Kč

DSC03890.JPG

Fotbal je můj život

Lawron T.

Kategorie: Beletrie ,Sport,Životopisy, Monografie

Jaromír Velata, 1947, čb fotopříloha, 170 stran, obálka opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC04205.JPG

70 let kladenské kopané

Jágr J. a kolektiv

Kategorie: Literatura faktu,Sport

TJ SONP Kladno, 1973, almanach, brož, formát A4, 221 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSCN9610.JPG

Stopy lyží brázdí svět

Ruud Sigmund

Kategorie: Sport

Jaromír Velát, 1946, brož., 154 str., čb fotografie, obálka mírně opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC03506.JPG

II. slet všesokolský konaný ve dnech 28.-30. června roku 1891 v Praze

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Sport

Česká obec sokolská, 1891, 123 stran, vzadu mapka sokolských obcí, 23 x 31 cm, obálka mírně opotřebená, listy lehce zažloutlé, velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSCN9612.JPG

Boj o vrcholky

Veverka A.

Kategorie: Beletrie ,Sport

Doležalovo nakladateltsví, 1943, brož., 18x24 cm, vazba rozpadlá, dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC03505.JPG

Památník IX. sletu všesokolského pořádaného na oslavu stých narozenin Dr. Miroslava Tyrše za účasti "Slovanské sokolstvo"

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Sport

Československá obec sokolská, 1932, 320 stran, obrazová příloha, 23 x 31 cm, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC03363.JPG

Vteřiny mezi životem a smrtí

Suchl J.

Kategorie: Beletrie ,Cestopisy ,Sport

Severočeské nakl., 1987, ilustrace - F. Ždiarský, množství fotografií, 234 stran, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSCN9605.JPG

Sport 3/1958

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Sport

STN, 1958, brož., 100 str., čb fotografie, povolená vazba, otřepená, odřená, dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC02892.JPG

Olympijské hry, od Athén 1896 po Moskvu 1980

Procházka K.

Kategorie: Literatura faktu,Sport

Olympia, 1984, bohatá obrazová příloha, 639 stran, 17 x 24 cm, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

123následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt