Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Pragensie (113)
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura
ilustrace - J. Staněk, 360 stran, 11 plánů, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
170Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Historie,Literatura faktu,Pragensie
J. Otto, 1942, 64 stran textu, 494 reprodukcí, 2 skládané přílohy, A4, na pfrontispisu naprasklá vazba, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav
Cena:
320Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura
SNTL, 1973, A4, 200 stran s obrazovou přílohou + obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
170Kč
Orbis, 1965, 100 stran textu a 176 fotografií, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Aventinum, 1990, A4, bohatá obrazová příloha, německy, 233 stran, velmi dobrý stav
Cena:
260Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura
Panorama, 1985, A4, 220 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
190Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura
Mladá fronta, 1960, ilustrace - V. Kubašta, 342 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura
Správa pražského hradu, 1993, A4, 128 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura
SNTL, 1983, A4, 311 stran, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Olympia, 1970, ilustrace autoři, 130 stran, A4, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Mladá fronta, 1966, ilustrace - V. Sivko, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Albatros, 1987, ilustrace - Z. Mlčoch, Ač, 365 stran, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura
Academia, 1966, 318 stran, čb obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Historie,Hudba,Literatura faktu,Pragensie
Supraphon, 1980, 199 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Pohádky a příběhy pro děti a mládež,Pragensie
Albatros, 1987, ilustrace - Z. Mlčoch, A4, 367 stran, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie
Primus, 1994, 95 stran, laminovaná vazba, výborný stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Pohádky a příběhy pro děti a mládež,Pragensie
St. nakl. dětské kihy, 1964, 340 stran, laminovaná vazba, 26 x 20 cm, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Poezie,Pragensie
Jaroslav Spousta, 1948, A4, fotografie doplněné básněmi různých autorů, 95 stran, vazba lehce opotřebená, bez obálky, na předsádkách skvrnky, dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Pragensie
Naše vojsko, 1955, 224 fotografií s doprovodným slovem, věnování, 25 x 34 cm, obálka lehce opotřebená, kniha velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Pragensie
Teps, 1960, 344 stran, 25 x 28 cm, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
230Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Pragensie
Česká grafická Unie, 1940, 208 fotografií, 23 x 38 cm, ochranný obal, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Historie,Literatura faktu,Pragensie
Universum ČAT, 1946, 106 fotografií z květnové revoluce 1945, A4, věnování, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Road, 1993, 144 stran, bohatá obrazová příloha, A4, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Pragensie
Orbis, 1975, 280 stran fotografií, text vícejazyčný, 25 x 35 cm, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Pragensie
Artia, 1975, 118 stran, 25 x 35 cm, ochranný lepenkový obal, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie
A. Pačák, 1946, fotografie L. Zahrádka, 129 stran, A4, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura
SNTL, 1976, 320 stran, bohatá obrazová příloha, 24 x 34 cm, velmi dobrý stav
Cena:
190Kč
Kategorie:
Beletrie ,Literatura faktu,Pragensie
Práce, 1989, brož, 340 stran, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Pragensie
STN, 1960, 370 stran, lehce zažloutlé listy, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie
Panorama, 1991, fotografie - L. Neubert, bohatá obrazová příloha, 250 stran, A4, texty vícejazyně, velmi dobrý stav
Cena:
120Kč




























