Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Technika (99)
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Česká matice technická, 1946, 735 stran, obrazová příloha, prasklá a uvolněná předsádka, drží u sebe, jinak dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Blesk, 1993, A4, 320 stran, 1400 barevných fotografií, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Česká grafická unie, 1941, brož, 108 stran, listy lehce zažloutlé, velmi dobrý stav
Cena:
250Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Naučná literatura,Technika
Knižní klub, 2002, 80 stran, A4, laminovaná vazba, výborný stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Technika
Průmyslové vydavatelství, 1952, 383 stran, A4, množství nákresů, bez obálky, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Motorismus,Naučná literatura,Technika
Nakl. dopravy a spojů, 1964, brož, 197 stran, nákresy, lehce opotřebená, dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Reader´s Digest Výběr, 2003, 296 stran, bohatá obrazová příloha, laminovaná vazba, 26 x 26 cm, velmi dobrý stav
Cena:
370Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika,Umění, architektura
SPN, 1974, 76 stra + obrazová příloha, A4, laminovaá vazba, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Technika
NADAS, 1973, 140 stran, bohatá obrazová příloha, vícejazyčný text, obálka lehce opotřebená, A4, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
SNTL, 1977, brož, 127 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Ian Allan, 1981, anglicky, bohatá obrazová příloha, 200 stran, věnování, velmi dobrý stav
Cena:
130Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Technika
SNTL? 1965, brož, 210 stran, obálka zažloutlá, mírně opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Motorismus,Naučná literatura,Technika
SNTL, 1957, listy zažlouté, 315 stran, obálka lehce opotřebená, místy skvrny, dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Motorismus,Naučná literatura,Technika
Polytechnická knižnice, 1976, brož, 526 obrázků, 255 stran, lehce zašlá, v okrajích mírně opotřebená, velmi dorý stav
Cena:
70Kč
NADAS, 1986, brož., 140 str., 73 obrázků, 25 tech. výkresů, 16 barevných kreseb, vazba rozpadlá, jinak velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Sport,Technika
NADAS, 1986, 216 str., 58 obr. příloh, výborný stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Sport,Technika
NADAS, 1968, 240 str., 80 fotografií, 40 ilustrací, 7 barevných příloh, obálka nepatrně odřená, jinak výborný stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria,Naučná literatura,Technika
Mustang, 1995, laminovazba, 284 str., čb fotografie, výborný stav
Cena:
150Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria,Technika
Svět křídel, 1991, čb a barevné fotografie, 166 str., laminovazba, výborný stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Motorismus,Naučná literatura,Technika
SNTL, 1984, 420 stran, laminovaná vazab, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Detektivní příběhy ,Hudba,Technika
SNTL, Praha 1958. Výborný stav. Součastí je malá gramofonová deska. Obsahuje ilustrace. 115 stran.
Cena:
470Kč
Nakl. Dopravy a spojů, Praha 1980. Obálka mírně opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav. Obsahuje ilustrace. Spol autor Karel Růžička.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Naučná literatura,Technika
Kruh, 1984, čb obrazová příloha, výborný stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Historie,Literatura faktu,Technika
Orbis, Praha 1963. Obálka mírně opotřebovaná a mirně natržená (2cm). Jinak velmi dobrý stav. Obsahuje mnoho fotografie. 504 stran.
Cena:
540Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Technika
Nakl. Dr. K. Kolářová, Praha 1942. Obálka mírně opotřebovaná, jinak výborný stav. Spol autor Bohumil Šimák. Obsahuje ilustrace a fotografie. 151 stran.
Cena:
150Kč
Kategorie:
Historie,Motorismus,Sport,Technika
Ikar, Praha 2001. Výborný stav. Obsahuje fotografie. 224 stran.
Cena:
150Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Technika
Mladá fronta, 1974, ilustrace - O. Jelínek, výborný stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Nakl. I.L.Kober knihkupectví v Praze, 1929. Druhé vydání. Některé stránky mírně uvolněné, předsádka lehce vybledlá, jinak výborný stav. Obsahuje rozsáhlý abecední rejstřík věcí, ke kterým kniha obsahuje postup výroby (např. Bishopův extrakt, Cold-Cream, mýdla na zuby, pečetní vosk, slévání ložisek atd.). 440 stran.
Cena:
680Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Technika
Nads, 1979, 124 stran, 21,5 x 16,5 cm, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
150Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Nadas, 1979, 136 stran, obálka vpředu nahoře natržená, velmi dobrý stav
Cena:
150Kč





























