• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Antická knihovna (53)

DSC08957.JPG

O Kýrově vychování

Xenofón

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1970, 340 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC09150.JPG

Odysseia

Homér

Kategorie: Antická knihovna

Evropský literární klub, 1940, A4, ilustrace - A. Procházka, 300 stran, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSC08956.JPG

Rukojeť rozpravy

Epiktétos

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1972, 400 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC08955.JPG

Proměny čili Zlatý osel

Lucius Apulenius z Madaury

Kategorie: Antická knihovna

B. Kočí, 1928, ilustrace - C. Bouda, 140 stran, listy lehce zažloutlé, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08953.JPG

Letopisy

Tacitus

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1975, 554 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08952.JPG

Válka židovská I,II

Flavius Iosephus

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1990, 2 díly ve 2 svazcích, celkem cca 600 stran, obálky lehce opotřebené, velmi dobrý stav

Cena: 140Kč

DSC09036.JPG

Catilinovo spiknutí, Válka s Jogurtou

Gaius Salius Titus Crispus

Kategorie: Antická knihovna

Naše vojsko, 1988, 160 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC08951.JPG

Satiry

Iuvenalis

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1972, 310 stran, vzadu prasklá předsádka, drží u sebe, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC09029.JPG

Životopisy slavných Řeků a Římanů II

Plutarchos

Kategorie: Antická knihovna

Odeon, 1967, 808 stran + obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC08933.JPG

Kalendář

Publius Ovidius Naso

Kategorie: Antická knihovna

J. Otto, 1942, brož, listy v okrajích opotřebené, obálka chybí, vazba lehce opotřebená, dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC08979.JPG

Životopisy dvanácti císařů

Gajus Suetonius Tranquillus

Kategorie: Antická knihovna,Životopisy, Monografie

St. nakl. krásné literatury a umění, 1966, 368 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC08930.JPG

Řečtí idylikové

Bion,Moschos,Theokritos

Kategorie: Antická knihovna

Toužimský a Moravec, 1946, 97 stran, ilustrace - P. Laichter, vazba lehce opotřebená, bez obálky, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC07994.JPG

Listy Hetér

autor neuveden

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1970, 230 stran, obálk alehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC08118.JPG

Byzantské letopisy

Psellos Michal

Kategorie: Antická knihovna

Odeon, 1982, 346 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07780.JPG

Listy hetér

autor neuveden

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1970, 230 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07122.JPG

O vlastním osudu

více autorů

Kategorie: Antická knihovna

Odeon, 1973, 360 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC07121.JPG

Báje a povídky

více autorů

Kategorie: Antická knihovna

Odeon, 1976, 325 stran, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC05996.JPG

Dějiny I

Livius

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1979, 502 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC06536.JPG

Apologie aneb vlastní obhajoba proti nařčení z čarodějnictví

Apuleius

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 19889, brož, 129 stran, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06408.JPG

Trójanky a jiné tragédie

Eurípidés

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1978, 450 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSC06402.JPG

O lásce, přátelství a štěstí

více autorů

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1976, 145 stran, obálkalehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC06401.JPG

Únos Proserpiny

Claudianus

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1975, 109 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC05950.JPG

Dívka z Andru

Tarentius

Kategorie: Antická knihovna

Společnost přátel antické kultury, 1933, brož, 105 stran, nerozřezané listy, velmi dobrý stav

Cena: 160Kč

DSC06397.JPG

Synové slávy - oběti iluzí

více autorů

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1977, obálka opotřebená, jinak velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC06066.JPG

Moudrost starých Římanů

více autorů

Kategorie: Antická knihovna

Odeon, 1990, 238 stran, ilustrace - M. Jiránek, onálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC06396.JPG

Dobrodružství lásky, řecký román I

autor neuveden

Kategorie: Antická knihovna

Arista, 2001, 350 stran, velmi dobrý stav

Cena: 120Kč

DSC06002.JPG

Vyznání

Augustinus

Kategorie: Antická knihovna

Kalich, 1999, 561 stran, laminovaá vazba, velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSC06389.JPG

Životopisy dvanácti císařů

Suetonius

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1998, 582 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC05166.JPG

Pěvci lásky

autor neuveden

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1973, 427 stran, velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSC05424.JPG

Catilinovo spiknutí, Válka s Jogurtou

Gaius Sallus Tius Crispus

Kategorie: Antická knihovna

Naše vojsko, 1988, 150 stran, velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

12následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt