Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Humor (91)
Šulc a spol., 1997, ilustrace - M. Hrdý, 283 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Albatros, 1987, ilustrace - V. Kabát, čb fotografie, 140 stran, formát 14 x 25 cm, obálka zašpiněná, celkově velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Grafika,Humor
Československé firlmové nakl., 1947, čs. film v karikatuře, 178 stran, prasklá předsádka, drží u sebe
Cena:
50Kč
Eduard Valečka, 1884, 18x14 cm, 88 str., vazba odřená, ušpiněná, na předsádce skvrny, jinak velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Naše vojsko, 1954, 358 str., obálka ušpiněná, mírně potrhaná, jinak velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Artemis, 1994, brož, slovem doprovodil R. Uzel, výborný stav
Cena:
50Kč
Orbis, 1951, 297 stran, obálka lehce opotřebená, 24 x 31 cm, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Šulc a spol., 1998, ilustrace - M. Hrdý, 269 stran, alminovaná vazby, výborný stav
Cena:
40Kč
Šulc a spol., 2000, ilustrace - M. Hrdý, 283 stran, laminovaná vazba, výborný stav
Cena:
40Kč
SNKLHU, Praha 1956. Obálka mírně opotřebovaná , jinak velmi dobrý stav. Ze života klubových přívržencu. 292 stran.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Beletrie ,Detektivní příběhy ,Humor
Kruh, Hradec Králove 1991. Výborný stav. 248 stran.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie ,Humor,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Agentura VPK, Praha 2000. Výborný stav. Ilustrace Boris Pralovszký. 192 stran.
Cena:
50Kč
Československý spisovatel, Praha 1964. Obálka mírně opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav. Ilustrace Adolf Hoffmeister. 231 stran.
Cena:
90Kč
SNKLHU, Praha 1956. Výborný stav. Ilustrace Vlastimil Rada.
Cena:
80Kč
Československý spisovatel, Praha 1959. Výborný stav. Ilustrace Vlastimil Rada. 353 stran.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Humor,Naučná literatura
Merkur, Praha 1975. Měkká vazba. Velmi dobrý stav. Obsahuje ilustrace. 217 stran.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Humor,Poezie
Odeon, Praha 1942. Měkká vazba, mírně opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav. 31 stran.
Cena:
240Kč
Kategorie:
Humor
Nákladem vlastním, 1934, výběr kreseb z let 1922 - 34, vazba mírně opotřebovaná užíváním, jinak velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
SNKLHU, 1958, brož., obálka nepatrně opotřebovaná užíváním, jinak velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Šulc a spol., 1995, ilustrace - Michal Hrdý, laminovaná vazba, výborný stav
Cena:
60Kč
Mladá fronta, Praha 1986. Velmi dobrý stav. Ilustrace Jiří Slíva.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Hudba,Humor,Literatura faktu,Místopis,Náboženství,Přírodní vědy,Umění, architektura,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl
Pokorný a spol., 1940, brož., uspořádal Fr. V. Pokorný, ročník XXIX., čb fotografie, obrázky, dobové reklamy, vazba mírně opotřebovaná, listy zažloutlé, celkem velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Humor,Místopis,Náboženství,Přírodní vědy,Sport,Umění, architektura,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl
Pokorný a spol., 1928 - 31, Měsíční obrázková příloha Nového lidu, svázané ročníky 1928 - 31, řídil J. Chaloupka, obrázky, fotografie, dobové reklamy, převazba mírně opotřebovaná užíváním, stránky zažloutlé s drobnými skvrnkami, jinak celkem velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Naše vojsko, 1955, ilustrace josef Novák, obálka mírně opotřebovaná, ušpiněná, jinak velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Práce, 1969, obálka mírně opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Svoboda, 1977, obálka mírně opotřebovaná, jinak výborný stav
Cena:
40Kč
Práce, 1960, ilustrace - Franta Bidlo, plátěná vazba, výborný stav
Cena:
40Kč





























