• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (186)
  • Červená knihovna, dívčí románky (132)
  • Životopisy, Monografie (865)
  • Antická knihovna (58)
  • Atlasy (20)
  • Avantgarda (1)
  • Beletrie (4139)
  • Bibiofilie a krásné tisky (19)
  • Cestopisy (275)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
  • Detektivní příběhy (445)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (182)
  • Dobrodružné (317)
  • Erotika (7)
  • Esoterika (43)
  • Fantasy (23)
  • Filosofie, duchovní literatura (72)
  • Fotografie a film (228)
  • Grafika (56)
  • Gramofonové desky (22)
  • Historie (1131)
  • Horory (14)
  • Hudba (110)
  • Humor (120)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (53)
  • Kuchařky (148)
  • Literatura faktu (1564)
  • Místopis (271)
  • Mapy (59)
  • Militaria (205)
  • Motorismus (24)
  • Náboženství (98)
  • Naučná literatura (1310)
  • Obálky a vazby (57)
  • Přírodní vědy (194)
  • Poezie (317)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
  • Pohlednice (6)
  • Právo do roku 1948 (20)
  • Pragensie (179)
  • Sci-fi (72)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
  • Sport (65)
  • Staré tisky (7)
  • Technika (134)
  • Umění, architektura (576)
  • Varia, kuriozity (55)
  • Zahradničení, botanika (88)
  • Zdravotnictví a životní styl (148)

Filosofie, duchovní literatura (72)

Fotografie1335.jpg

Snář

Kolektiv autorů

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

S&M, 1990, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

Fotografie1405.jpg

Příběhy z moudrosti Indů II.

Quentric-Séquy Martine

Kategorie: Beletrie ,Filosofie, duchovní literatura

Portál, 2000, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

Fotografie1173.jpg

Obětní beránek

Girard René

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství

Lidové noviny, 1997, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

Fotografie1404.jpg

Příběhy z moudrosti Indů I.

Quentric-Séquy Martine

Kategorie: Beletrie ,Filosofie, duchovní literatura

Portál, 1999, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

020.jpg

Labyrint světa a ráj srdce

Komenský Jan Amos

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

Odeon, 1970, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 140Kč

011.jpg

Encyklopedický atlas filosofie

Burkard Franz-Peter,Kunzmann Peter,Wiedmann Franz

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Lidové noviny, 2001, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 250Kč

Fotografie0507.jpg

Věk extrémů

Hobsbawm Eric

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

Argo, 1998, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 260Kč

Fotografie0845.jpg

Filozofská historie

Jirásek Alois

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Historie

Československý spisovatel, 1988, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

Fotografie1048.jpg

Člověk hledající

Boorstin J. Daniel

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

Knižní klub, 1999, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 250Kč

020.jpg

Moudrost života

Smiles Samuel

Kategorie: Esoterika,Filosofie, duchovní literatura

Jos. R. Vilímek, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

Fotografie0227.jpg

Moudrost orientu

Kerning

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

Vaněk a Votava, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 190Kč

Fotografie0216.jpg

O klidu duševním

Seneka L. Annaeus

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

Bohuslav Hendrich, 1939, mírné opotřebená obálka, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

026.jpg

Sádhaná

Tagore Rabindranath

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

J. Šnajdra, 1920, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 180Kč

IMG_3086.JPG

Od smrti k novému životu

Ibing J. A.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

B. Kočí, 1935, brož potrhaná, stránky nedrží s vazbou, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

IMG_3147.JPG

Prospekt encyklopedie - pojednání o kráse

Diderot D.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

Svoboda, 1950, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

IMG_3298.JPG

Hry s českou otázkou

Boček Jaroslav

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

Melantrich, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

IMG_3047.JPG

Moudrost východu

Littleton Scott C.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Místopis,Náboženství,Naučná literatura

Knižní klub / Balios, 1998, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

IMG_2734.JPG

Magická zrcadla

Kubín Václav,Kubínová Marie

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

Československý spisovatel, 1982, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

DSC07035.JPG

Život

Kolektiv autorů

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

Mladá fronta, 1942, ilustrace kolektiv autorů, 477 stran, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

IMG_1915.JPG

O původu nerovnosti mezi lidmi

Rousseau Jean-Jacques

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

Svoboda, 1949, některé stránky nedrží s vazbou, brož mírně v okrajcíh opotřebovaná, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 90Kč

IMG_1913.JPG

Úvod k encyklopedii

D'alembert J.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

Svoboda, 1950, některé stránky nedrží s vazbou, brož mírně opotřebovaná, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

IMG_1952.JPG

Zápisky Paula Bruntona - Relativita / Filozofie / Mysl

Brunton Paul

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

Iris RR, 1996, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 130Kč

IMG_2468.JPG

Úvahy o slovanství

Beneš Edvard

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

ČIN, 1947, na první straně věnování, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

IMG_2469.JPG

Mluviti zlato ...

Mellan J.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

A. Hubínek, 1941, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

IMG_1958.JPG

Skrytá nauka za jogou II. díl

Brunton Paul

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura,Zdravotnictví a životní styl

Pravda, 1947,
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 320Kč

IMG_2573.JPG

Učenci očima kolegů, žáků a následovníků

Hlaváček Ivan,Jedináková Jiřina

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

Academia, 2007, první strana popsaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 150Kč

IMG_1608.JPG

Malá logika

Engliš Karel

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

Melantrich, 1947, brož mírně opotřebovaná, některé stránky nedrží s vazbou, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 220Kč

IMG_0471.JPG

Pověry a problémy jazzu

Rychlík Jan

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

krásné literatury, 1959, obálka mírně opotřebovaná, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

DSC06883.JPG

Anti-gide aneb Optimismus bez pověr a ilusí

Neumann Stanislav K.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

Svoboda, 1946, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSC06876.JPG

Hmota a duch

Lavička Jos.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

V. Horák, 1937, brož, listy v okrajích zohybané, místy ohmatané, obálka otrhaná, celkově dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 350Kč

123následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt