• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (169)
  • Červená knihovna, dívčí románky (87)
  • Životopisy, Monografie (658)
  • Antická knihovna (53)
  • Atlasy (26)
  • Beletrie (4300)
  • Bibiofilie a krásné tisky (9)
  • Cestopisy (244)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
  • Detektivní příběhy (672)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (346)
  • Erotika (6)
  • Esoterika (21)
  • Filosofie, duchovní literatura (47)
  • Fotografie a film (255)
  • Grafika (54)
  • Historie (831)
  • Horory (9)
  • Hudba (137)
  • Humor (91)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (31)
  • Kuchařky (112)
  • Literatura faktu (1409)
  • Místopis (287)
  • Mapy (71)
  • Militaria (183)
  • Motorismus (30)
  • Náboženství (82)
  • Naučná literatura (838)
  • Obálky a vazby (83)
  • Přírodní vědy (252)
  • Poezie (347)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
  • Pohlednice (7)
  • Právo do roku 1948 (15)
  • Pragensie (113)
  • Sci-fi (86)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
  • Sport (78)
  • Staré tisky (3)
  • Technika (99)
  • Umění, architektura (424)
  • Varia, kuriozity (89)
  • Zahradničení, botanika (94)
  • Zdravotnictví a životní styl (159)

Filosofie, duchovní literatura (47)

DSC08431.JPG

Albet Schweitzer, zastánce kritického myšlení a úcty k životu

Kolektiv autorů

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura

Vyšehrad, 1989, 308 stran, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSC07727.JPG

Úvod do filosofie

Kratochvil Josef

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

R. Promberger, 1912, brož, 153 stran, obálka ilisty opotřebené, dobrý stav

Cena: 50Kč

DSC07659.JPG

Zlatý Avatár

Prabhuhpáda A. Č. Bhaktivédanta Swami

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství

Bhaktivédantova Bhaktická Tvorba, 318 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 40Kč

DSCN9850.JPG

Život naruby

Herčík Ferdinand

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Přírodní vědy

Nová osvěta, 1948, brož., vazba odřená, otřepená, část stránek nerozřezaná, dobrý stav

Cena: 60Kč

DSCN9634.JPG

Filosofický slovník pro samouky neboli Antigorgias

Neff Vladimír

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Družstevní práce, 1947, 522 str., obálka mírně opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSCN9588.JPG

Pět červených korálů, aneb: srdečné a lítostné rozjímání rozjímání pěti ran Krista ukřižovaného

autor neuveden

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství,Staré tisky

1830, 190 str., vazba mírně odřená, povolená, předsádka prasklá, některé listy špinavé, celkem dobrý stav

Cena: 250Kč

Stručný filosofický slovník

Jaroslava Šandová

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Svoboda, Praha 1966. Výborný stav.

Cena: 70Kč

DSCN9410.JPG

Noviny mládeže

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Literatura faktu,Místopis,Naučná literatura,Poezie,Přírodní vědy,Životopisy, Monografie

Nakladatelské družstvo Máje, 1905, svázaný ročník II., redaktoři V. Štech a R. J. Kronbauer, kniha opotřebovaná užíváním, část stránek popsaná, jinak velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSCN9406.JPG

Studentská revue

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Naučná literatura

Grosman a Svoboda, 1911, svázaný ročník IV., převazba mírně opotřebovaná užíváním, jinak velmi dobrý stav

Cena: 70Kč

DSCN8992.JPG

Rodinný kalendář Nového lidu na rok 1941

Kolektiv autorů

Kategorie: Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Hudba,Humor,Literatura faktu,Místopis,Náboženství,Přírodní vědy,Umění, architektura,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl

Pokorný a spol., 1940, brož., uspořádal Fr. V. Pokorný, ročník XXIX., čb fotografie, obrázky, dobové reklamy, vazba mírně opotřebovaná, listy zažloutlé, celkem velmi dobrý stav

Cena: 60Kč

DSCN8988.JPG

Nový lid. List pro vzdělání a mravní obrození lidu

Kolektiv autorů

Kategorie: Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Místopis,Náboženství,Poezie,Přírodní vědy,Umění, architektura,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl

Pokorný a spol., 1940 - 1941, svázané ročníky XXXVII. - XXXVIII., řídí Fr. V. Pokorný, množství ilustrací, čb fotografií, dobové reklamy, převazba opotřebovaná užíváním, stránky zažloutlé, jinak celkem dobrý stav

Cena: 150Kč

DSCN8982.JPG

Niva

Kolektiv autorů

Kategorie: Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Humor,Místopis,Náboženství,Přírodní vědy,Sport,Umění, architektura,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl

Pokorný a spol., 1928 - 31, Měsíční obrázková příloha Nového lidu, svázané ročníky 1928 - 31, řídil J. Chaloupka, obrázky, fotografie, dobové reklamy, převazba mírně opotřebovaná užíváním, stránky zažloutlé s drobnými skvrnkami, jinak celkem velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSCN8979.JPG

Nový lid. List pro vzdělání a mravní obrození lidu

Kolektiv autorů

Kategorie: Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Místopis,Náboženství,Poezie,Přírodní vědy,Technika,Umění, architektura,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl

Pokorný a spol., 1939, svázaný ročník XXXVI., ilustrace, fotografie, dobové reklamy, přavazba mírně opotřebovaná, listy zažloutlé se skvrnkami, jinak celkem dobrý stav

Cena: 110Kč

DSCN8976.JPG

Nový lid. List pro vzdělání a mravní obrození lidu

Kolektiv autorů

Kategorie: Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Místopis,Náboženství,Poezie,Přírodní vědy,Technika,Umění, architektura,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl

Pokorný a spol., 1937, svázaný ročník XXXIV., editor Fr. Pokorný, obrázky, fotografie, dobové reklamy, převazba mírně opotřebovaná, listy zažloutlé s drobnými skvrnkami, jinak celkem dobrý stav

Cena: 110Kč

DSCN8973.JPG

Nový lid. List pro vzdělání a mravní obrození lidu

Kolektiv autorů

Kategorie: Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Místopis,Náboženství,Poezie,Přírodní vědy,Umění, architektura,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl

Pokorný a spol., 1938, svázaný ročník XXXV., ilustrace, fotografie, dobové reklamy, převazba mírně opotřebovaná, listy zažloutlé s drobnými skvrnkami, jinak celkem velmi dobrý stav

Cena: 110Kč

DSCN8639.JPG

Jak se rodí, žijí a umírají bozi a bohyně

Jaroslavskij J. M.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství,Naučná literatura

SNPL, 1959, obálka mírně opotřebovaná, jinak velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSCN7902.JPG

Abeceda ateisty

Kolektiv autorů

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Horizont, 1981, obálka mírně odřená, okraje pomačkané, nahoře šikmo natržená cca 3 cm, podlepená, jinak velmi dobrý stav

Cena: 90Kč

DSC00022.JPG

Crossing the Threshold of Hope

Jan Pavel II.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství

Alfred A. Knopf, 1994, anglicky, na prontispisu věnování, velmi dobrý stav

Cena: 50Kč

DSCN7298.JPG

Blahoslavená Anežka Česká

autor neuveden

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství,Životopisy, Monografie

Česká katolická Charita, 1989, brož., sborník ke svatořečení uspořádal Bohumil Svoboda, výborný stav

Cena: 30Kč

DSCN7297.JPG

Adventní a postní zamyšlení

Palouš Radim,Šerých Jaroslav

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství

Karolinum, 1992, výborný stav

Cena: 50Kč

DSCN7294.JPG

Cesty k pramenům

Albright W. F.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství,Naučná literatura

Vyšehrad, 1971, obálka na okraji nepatrně pomačkaná, jinak výborný stav

Cena: 70Kč

DSCN7142.JPG

Himmelsglocken

autor neuveden

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Filosofie, duchovní literatura,Náboženství

Verlag von Eberle & Rickenbach, kožená vazba, okraje a hřbet nepatrně odřené, hnědé skvrnky na listech, celkově velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSCN7299.JPG

Patýř a kormidelník

Kumpf Alfred

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství,Životopisy, Monografie

Lidová demokracie, 1967, životopis Svatého otce Jana XXIII, čb fotografie, výborný stav

Cena: 70Kč

DSC09870.JPG

Fotografie pro Aristotela

Hartl

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Mladá fronta, 1964, brož, čb obrazová příloha, obálka mírně zohybaná, v okrajích mírně poškozená, dobrý stav

Cena: 70Kč

DSCN7046.JPG

I zvířata si pomáhají

Bartoš Aug.

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Naučná literatura

Aug. Bartoš, 1934, brož., ilustrace K. Janíček, výborný stav

Cena: 120Kč

DSC08274.JPG

Ich glaube, Herr - hilf meinem Unglauben

Hubacher Martin

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství

Blaukreuz, 1998, německy, výborný stav

Cena: 30Kč

DSC08304.JPG

Was wir glauben

Krenzer Ferdinand

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství

Lahn, 1967, brož, německ, dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC08287.JPG

Was laeiben Soll

Nigg Walter

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství

Walter, 1974, německy, velmi dobrý stav

Cena: 30Kč

DSC08518.JPG

American Philosophy in the Twentieth Century

Kurtz Paul

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Literatura faktu

The macmillan Comp., obálka mírně zašpiněná, velmi dobrý stav

Cena: 80Kč

DSC08277.JPG

Praha rozkoše zahrada

Bitnar Vilém

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Náboženství

Edice Jitra, volné listy, obálka zašpiněná

Cena: 80Kč

12následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt