• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (186)
  • Červená knihovna, dívčí románky (132)
  • Životopisy, Monografie (865)
  • Antická knihovna (58)
  • Atlasy (20)
  • Avantgarda (1)
  • Beletrie (4139)
  • Bibiofilie a krásné tisky (19)
  • Cestopisy (275)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
  • Detektivní příběhy (445)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (182)
  • Dobrodružné (317)
  • Erotika (7)
  • Esoterika (43)
  • Fantasy (23)
  • Filosofie, duchovní literatura (72)
  • Fotografie a film (228)
  • Grafika (56)
  • Gramofonové desky (22)
  • Historie (1131)
  • Horory (14)
  • Hudba (110)
  • Humor (120)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (53)
  • Kuchařky (148)
  • Literatura faktu (1564)
  • Místopis (271)
  • Mapy (59)
  • Militaria (205)
  • Motorismus (24)
  • Náboženství (98)
  • Naučná literatura (1310)
  • Obálky a vazby (57)
  • Přírodní vědy (194)
  • Poezie (317)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
  • Pohlednice (6)
  • Právo do roku 1948 (20)
  • Pragensie (179)
  • Sci-fi (72)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
  • Sport (65)
  • Staré tisky (7)
  • Technika (134)
  • Umění, architektura (576)
  • Varia, kuriozity (55)
  • Zahradničení, botanika (88)
  • Zdravotnictví a životní styl (148)

Obálky a vazby (57)

DSCN9819.JPG

Nashledanou, Zuzanko

Brehm Bruno

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Družstevní práce, 1940, brož., 269 str., obálka a vazba Emanuel Frinta, obálka na okrajích mírně potrhaná, ušpiněná, stránky uvolněné z vazby, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

DSCN9571.JPG

Tři nepatrní muži

Frýd Norbert

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Československý spisovatel, 1978, 265 str., obálka Kamil Lhoták, obálka nepatrně otřepená, jinak výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

boksextra 004.JPG

Kouzelné kapradí

Phillip Bonosky

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Československý spisovatel, Praha 1963. Obálka mírně opotřebovaná, jinak výborný stav. Obálka a vazba Kamil Lhoták. Kniha obsahuje věnováni.
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

DSCN8622.JPG

Oblohy

Hrubín František

Kategorie: Obálky a vazby,Poezie

Československý spisovatel, 1960, obálka Z. Seydl, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

DSCN8689.JPG

Doušek života

Hrubín František

Kategorie: Obálky a vazby,Životopisy, Monografie

Československý spisovatel, 1949, obálka Zdeněk Seydl, čb fotografie, na frontispisu vepsáno věnování, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 130Kč

DSC09833.JPG

Básník a tanečnice

Kolář M.

Kategorie: Obálky a vazby,Poezie

Jan Kobes, 1944, brož, obálka a kresba - Václav Sivko, některé listy volné, obálka mírně zašlá, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 160Kč

DSCN8026.JPG

Básnické dílo

Borovský Karel Havlíček

Kategorie: Obálky a vazby,Poezie

SNKLU, 1962, obálka Z. Sklenář, ilustrace A. Hoffmeister, O. Janeček, A. Pelc, Z. Seydl, J. Trnka, obálka odřená, okraje otřepené, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

DSC00325.JPG

Trojcestí

Hoffmeister A.

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Československý spisovatel, 1958, obálka, vazba a ilustrace - A. Hoffmeister, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSC00324.JPG

Muži v Offsidu

Poláček K.

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Fr. Borový, 1948, obálka a vazba - V. Sivko, obálka v okrajích mírně zohybaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 150Kč

DSCN7201.JPG

Der Liebe Lenz

Kolektiv autorů

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Obálky a vazby,Poezie

poškozená - vytrhané některé stránky, některé natržené, obsah popsaný pastelkou
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

DSC09444.JPG

Pergamenová listina

Holter Karl

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Evropský literární klub, 1937, typo - Jindřich Štýrský, vazba plátěná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 150Kč

DSCN7458.JPG

Yvetta

de Maupassant Guy

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Jos. R. Vilímek, 1933, brož., vazba mírně otřepená, ohnutý dolní roh, dole u hřbetu natržená cca 5 cm, část stránek uvolněná, jinak dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

DSC09877.JPG

Invase

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Militaria,Obálky a vazby

Sfinx, 1947, soubor reportáží zpravodajů BBC, čb dokumentární fotografie, obálka mírně poškozená, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 280Kč

DSCN6361.JPG

Ďáblův elixír

Hoffmann E. T. A.

Kategorie: Beletrie ,Dobrodružné ,Historie,Obálky a vazby

Odeon, 1971, obálka, vazba ilustrace, grafická úprava Zdeněk Seydl, obálka mírně ušpiněná na okrajích na někoika místech neptrně ušpiněná, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC08977.JPG

Bohyně a býk

Gudmundsson K.

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Plzákovo nakl., 1943, vazaba a frontistpis - Toyen, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC08148.JPG

Bez meče, bez štítu I, II

Henriques Robert D. Q.

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Evropský literární klub, 1940, 2 díly ve 2 svazcích, obálka - Karel Svolinský, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSCN6381.JPG

Stop Roma, Z deníku šestnáctileté

Bernášková Alena

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Československý spisovatel, 1967, kresba na vazbě Toyen, vazba ušpiněná, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSCN6552.JPG

Ohlasy z Čech

Kolektiv autorů

Kategorie: Obálky a vazby,Poezie

Toužimský a Moravec, 1940, obálka František Klimeš, brož., vazba úplně rozpadlá, některé stránky nerozříznuté, stav ne příliš dobrý
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

DSC06719.JPG

Zlato, démanty a orchideje

La Varre William

Kategorie: Cestopisy ,Obálky a vazby

Družstevní práce, 1938, brož, čb fotografie, některé listy uvolněné, obálka - Ladislav Sutnar, obálka v půlce natržená
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 900Kč

DSC06718.JPG

Scottsboro, dokument amerického způsobu života

Conrad E.,Patterson H.

Kategorie: Historie,Obálky a vazby

Práce, 1952, obálka a vazba - Jan Javorský, obálka mírně v okrajích potrhaná, odřená
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

DSC06735.JPG

Reportáž psaná na oprátce

Fučík Julius

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Svoboda, 1947, obálka - František Muzika, obálka lehce zašlá, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSC07560.JPG

Do posledního dechu

Klička Benjamin

Kategorie: Beletrie ,Obálky a vazby

Družstevní práce, 1936, plátěná vazba - Ladislav Sutnar, na předsádce věnování, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

krabice209.JPG

Zlato z Caxamalcy

Wassermann Jakob

Kategorie: Historie,Obálky a vazby

nakl. Václav Petr, 1927, velmi dobrý stav, obálka Jan Konůpek, obsahuje ještě povídky Witberg a Zvíře
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

krabice23 0009.JPG

Láska

Neumann Stanislav K.

Kategorie: Obálky a vazby,Poezie

Svoboda, 1950, velmi dobrý stav, na obálce kresba Josefa Šímy
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt