Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Atlasy (26)
Kategorie:
Atlasy,Slovníky, encyklopedie, učebnice
St. nakl., 1934, menší A3, místy skvrnky, naprasklá předsádka, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Atlasy,Slovníky, encyklopedie, učebnice
V. Neubert a synové, převazba, A4, 194 map, mapek a plánů na 60 listech, původní obálka nalepená na přední straně vazby je lehce zašpiněná, celkově velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Atlasy
Geodetický a kartografický podnik, 1971, 240 stran, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
George Philip and Son, 1933, A4, 64 stran, texty anglicky, velmi dobrý stav
Cena:
270Kč
Kategorie:
Atlasy,Slovníky, encyklopedie, učebnice
V. Neubert a synové, 1925, 194 map, mapek a plánů na 60 listech, A4, prasklá předsádky, drží u sebe, vazba odřená, naprasklá na hřbetě, dobrý stav
Cena:
170Kč
Kategorie:
Atlasy,Slovníky, encyklopedie, učebnice
V. Neubert a synové, 1930, A4, 194 mapy, mapky a plány na 60 listech, uvolněná vazba, drží u sebe, listy i vazba opotřebené, popraskaný hřbet
Cena:
70Kč
Kategorie:
Atlasy,Cizojazyčná literatura/Foreign Books
George Philip and con, brož, listy volné, obálka na 2 části, doplněno fotografiemi pamětihodností, tenký sešit
Cena:
80Kč
Kategorie:
Atlasy
Marco Polo, 252 stran, bohatá obrazová příloha, obsahuje lexikon států, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Atlasy,Slovníky, encyklopedie, učebnice
V. Neubert a synové, 1923, převazba, A4, dobrý stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Atlasy
Geodetický a kartografický podnik, 1977, 172 stran, poloviční formát, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Werner Dausien, 1988, německy, bohatá obrazová příloha, 231 stran, 22x30 cm, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Werner Dausien, 1972, ilustrace - A. Rukl, německy, 290 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Atlasy,Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Mapy
G.Freytag und Berndt, Wien und Leipzig 1907. Obálka úplně oddělená, obsahuje ilustrace a mapy. Celkem dobrý stav. Velikost A5.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Atlasy
Ústřední správa geodesie a kartografie, 1956, plátěná vazba, výborný stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Atlasy,Slovníky, encyklopedie, učebnice
Kartografie, 1971, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Atlasy,Literatura faktu,Mapy,Místopis,Naučná literatura
Marco Polo, 2001, brož, barevná obrazová příloha, velmi odbrý stav
Cena:
50Kč
Manfred Pawlak, 1984, německy, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
190Kč
Debora, bohatá barevná obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč




















