Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Hudba (137)
Kategorie:
Historie,Hudba,Literatura faktu
Panton, 1972, 526 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Hudba
Primus, 1995, 47 stran, notové zápisy s texty, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Historie,Hudba,Literatura faktu
Supraphon, 1983, 450 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
320Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu,Životopisy, Monografie
Mladá fronta, 1987, brož, 280 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Panton, 1988, 462 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
120Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu,Naučná literatura
Supraphon, 1983, 396 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Orbis, 1952, 2 díly ve 2 svazcích, cca 1100 stran celkem, obsahuje notové zápisy, bez obálek, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Svoboda, 1993, 682 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
130Kč
Kategorie:
Beletrie ,Hudba,Životopisy, Monografie
Kruh přátel maldé hudby, 1982, brož, množství fotografií, 156 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
160Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Supraphon, 1983, 400 stran textu, 24 stran obrazových příloh, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Jazzová sekce, 1975, 31 stran, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Jazzová sekce, 1976, 23 stran, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Jazzová sekce, 1980, 140 stran, velmi dobrý stav
Cena:
130Kč
Jazzová sekce, 1977, 6. ročník, 35 stran, lehce opotřebený, dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Časopisy ,Hudba,Umění, architektura
Jazzová sekce, 1980, příloha bulletinu 8445/69, 19 stran, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Jazzová sekce, 1976, 5. ročník, 31 stran, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Jazzová sekce, 1978, A4, 61 stran, velmi dobrý stav
Cena:
140Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu,Naučná literatura
St. hudební vydavatelství, 1965, naprasklá předsádka, 830 stran, bez obálky, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Jazzová sekce, 1975, 12. bulletin, 23 stran, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Jazzová sekce, 1979, A4, 45 stran, velmi dobrý stav
Cena:
140Kč
Jazzová sekce, 1975, 13. Bulletin, 27 stran, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Jazzová sekce, 1980, A4, 78 stran, velmi dobrý stav
Cena:
140Kč
Jazzová sekce, 1976, 31 stran, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Historie,Hudba,Literatura faktu,Pragensie
Supraphon, 1980, 199 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Supraphon, 1972, 368 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
St. hudební vydavatelství, 1963, brož, 148 stran textu, 32 stran příloh, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Supraphon, 1975, 188 stran, A4, množství fotografií, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
120Kč
Carl Grüninger, podpis s datem 1916, německy, 425 stran, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč





























