Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (169)
- Červená knihovna, dívčí románky (87)
- Životopisy, Monografie (658)
- Antická knihovna (53)
- Atlasy (26)
- Beletrie (4300)
- Bibiofilie a krásné tisky (9)
- Cestopisy (244)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (336)
- Detektivní příběhy (672)
- Divadlo,Tanec, Hudba (161)
- Dobrodružné (346)
- Erotika (6)
- Esoterika (21)
- Filosofie, duchovní literatura (47)
- Fotografie a film (255)
- Grafika (54)
- Historie (831)
- Horory (9)
- Hudba (137)
- Humor (91)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (31)
- Kuchařky (112)
- Literatura faktu (1409)
- Místopis (287)
- Mapy (71)
- Militaria (183)
- Motorismus (30)
- Náboženství (82)
- Naučná literatura (838)
- Obálky a vazby (83)
- Přírodní vědy (252)
- Poezie (347)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (823)
- Pohlednice (7)
- Právo do roku 1948 (15)
- Pragensie (113)
- Sci-fi (86)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (307)
- Sport (78)
- Staré tisky (3)
- Technika (99)
- Umění, architektura (424)
- Varia, kuriozity (89)
- Zahradničení, botanika (94)
- Zdravotnictví a životní styl (159)
Literatura faktu (1409)
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Naučná literatura
Atlantis, 1992, 670 stran, velmi dobrý stav
Cena:
180Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Aventinum, 1948, 230 stran, bez obálky, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Johan Ambrosius Barth, 1983, německy, 170 stran, obrazová příloha, německy, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Umění, architektura
Academia, 1978, 570 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu,Naučná literatura
Supraphon, 1983, 396 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
60Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
Ikar, 2005, 366 stran, obrazová příloha, výborný stav
Cena:
110Kč
Kategorie:
Historie,Hudba,Literatura faktu
Supraphon, 1983, 450 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
320Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy
Orbis, 1976, brož, 190 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
50Kč
Supraphon, 1983, 720 stran + obrazová příloha, laminovaná vazba lehce opotřebená u hřbetu popraskaná, velmi dobrý stav
Cena:
140Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Umění, architektura
Panorama, 1985, obrazová příloha, 670 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura
Fortuna Print, 2001, 145 stran, bohatá obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
140Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu
Mladá fronta, 1993, kulturní dějiny prostituce, 330 stran, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Naučná literatura
Odeon, 1991, 747 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
380Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Místopis,Pohlednice
Kruh, 1988, 253 stran, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Naučná literatura,Slovníky, encyklopedie, učebnice
Obzor, 1989, slovensky, 360 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
380Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Pragensie,Umění, architektura
ilustrace - J. Staněk, 360 stran, 11 plánů, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
170Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Varia, kuriozity
Nákladem studentů, 1935, A4, 515 stran, některé listy uvolněné, obrazová příloha, plátěná vazba, dobrý stav
Cena:
250Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Militaria
NiKo, 1994, 191 stran, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena:
140Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Naučná literatura
Panorama, 1983, 404 stran textu, 32 stran obrazových příloh, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Místopis,Naučná literatura
Third MIlenium Leisure Limited, brož, ilustrace autor, 252 stran, velmi dobrý stav
Cena:
30Kč
VEB Verlag der Kunst, 1977, německy, A4, 430 stran, bohatá obrazová příloha, ochranný kartonový obal, velmi dobrý stav
Cena:
90Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Orbis, 1952, 2 díly ve 2 svazcích, cca 1100 stran celkem, obsahuje notové zápisy, bez obálek, velmi dobrý stav
Cena:
80Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura
SZN, 1969, 170 stran, obrazová příloha, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Cena:
40Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Historie,Literatura faktu,Pragensie
J. Otto, 1942, 64 stran textu, 494 reprodukcí, 2 skládané přílohy, A4, na pfrontispisu naprasklá vazba, obálka opotřebená, kniha velmi dobrý stav
Cena:
320Kč
Kategorie:
Historie,Hudba,Literatura faktu
Panton, 1972, 526 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Naučná literatura
Panorama, 1986, 324 stran textu, 32 stran, obrazových příloha, velmi dobrý stav
Cena:
150Kč
Naše vojsko, 1984, 370 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
70Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Svoboda, 1993, 682 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
130Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura
Práce, 1978, 400 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Cena:
320Kč





























