Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (212)
- Červená knihovna, dívčí románky (97)
- Životopisy, Monografie (837)
- Antická knihovna (49)
- Atlasy (30)
- Avantgarda (1)
- Beletrie (3795)
- Bibiofilie a staré tisky (26)
- Cestopisy (255)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (614)
- Detektivní příběhy (470)
- Divadlo,Tanec, Hudba (163)
- Dobrodružné (306)
- Erotika (8)
- Esoterika (40)
- Fantasy (60)
- Filosofie, duchovní literatura (81)
- Fotografie a film (232)
- Grafika (47)
- Gramofonové desky (46)
- Historie (1203)
- Horory (24)
- Hudba (99)
- Humor (120)
- Judaika (3)
- Jules Verne (21)
- KOD (49)
- Kuchařky (163)
- Literatura faktu (1452)
- Místopis (281)
- Mapy (54)
- Militaria (184)
- Motorismus (20)
- Náboženství (101)
- Naučná literatura (1326)
- Obálky a vazby (48)
- Přírodní vědy (178)
- Poezie (307)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (632)
- Pohlednice (6)
- Právo do roku 1948 (22)
- Pragensie (164)
- Sci-fi (119)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (288)
- Sport (54)
- Staré tisky (6)
- Technika (129)
- Umění, architektura (582)
- Varia, kuriozity (50)
- Zahradničení, botanika (106)
- Zdravotnictví a životní styl (154)
Zobrazení dle autorů: 'a kolektiv'
Učitelstvo československé, 1933, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
160Kč
Kategorie:
Místopis
Euromedia Group, 1999, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
270Kč
Sfinx, 1931, první strana popsaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
100Kč
Sfinx, 1935, první strana popsaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
100Kč
Kategorie:
Pragensie
Členská prémie společnosti přátel starožitností, 1939, některé stránky nedrží s vazbou, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
130Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1930, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1930, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1930, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1931, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1931, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1931, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Umění, architektura
Orbis, 1947, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1929, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1929, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1929, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Časopisy ,Umění, architektura
Mánes, 1929, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Umění, architektura,Životopisy, Monografie
Melanrich, 1936, v lepenkovém obalu, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie
Kruh přátel československé knihy v Anglii, 121 stran, brož, obálka u hřbetu natržená a vzádu u vytržený kus obálky, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Orbis, 1961, obálka potrhaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Zahradničení, botanika
Státní zemědělské, 1984, lamino, 2 svazky, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Historie,Místopis,Naučná literatura
Sfinga, 1993, 811 stran, velký počet vyobrazení v textu, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
750Kč
Kategorie:
Časopisy ,Divadlo,Tanec, Hudba
Panorama, 1989, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Beletrie ,Dobrodružné
Albatros, 1981, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Humor
Československý spisovatel, 1963, originální podpisy: Jiří Pick / Jiří Suchý / Ivan Vyskočil obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Osveta, 1982, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Kuchařky ,Naučná literatura
Fortuna Print, 1994, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
170Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Historie,Naučná literatura
Kruh, 1978, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Naučná literatura
Artia, 1981, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
130Kč
Kategorie:
Beletrie
Lidové, 1970, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Časopisy
brož mírně opotřebovaná, 2 čísla, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Zdravotnictví a životní styl
Státní zdravotnické, 1967, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
140Kč
Kategorie:
Poezie,Umění, architektura
Československý spisovatel, 1994, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Historie,Naučná literatura
Knižní klub, 1995, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
340Kč
Kategorie:
Naučná literatura
F. Strnadel a spol., 2 svazky, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
550Kč
Kategorie:
Atlasy
Olympia, 2005, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Místopis,Naučná literatura
Středočeské, 1978, počet stran textu 32, 103 barevných a čb příloh, resumě v aj / nj / rj, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Zdravotnictví a životní styl
Hejda & Tuček, 3 svazky v 1 knize, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
710Kč
Kategorie:
Historie
Společnost přátel starožitností, 1939, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Místopis
Orbis, 1958, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
140Kč
Kategorie:
Historie,Místopis,Naučná literatura,Umění, architektura
Krajský dům osvěty, 1959, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Kategorie:
Historie,Naučná literatura
L. Mazáč, 1934, 5 svazků, obálka mírně opotřebovaná/potrhaná, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
390Kč
Kategorie:
Hudba,Životopisy, Monografie
Jiří Klíma, 2009, lamino, 2 cd, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
170Kč
Kategorie:
Esoterika
Regia, 2001, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
240Kč
Kategorie:
Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1974, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Kategorie:
Technika
Nakladatelství dopravy a spojů, 1982, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Naučná literatura
Státní zemědělské, 1979, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Naučná literatura
BB - art, 2004, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
135 stran, na vazbě v rohu dole nažloutlá skvrna, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
2,200Kč
Kategorie:
Naučná literatura
Státní zemědělské, 1976, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
180Kč
Kategorie:
Historie,Naučná literatura
Acedemia, 1974, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
240Kč
Kategorie:
Naučná literatura
Avicenum, 1975, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Beletrie
Avicenum, 1975, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Zahradničení, botanika
Artia, 1981, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč




















































