• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (212)
  • Červená knihovna, dívčí románky (97)
  • Životopisy, Monografie (837)
  • Antická knihovna (49)
  • Atlasy (30)
  • Avantgarda (1)
  • Beletrie (3795)
  • Bibiofilie a staré tisky (26)
  • Cestopisy (255)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (614)
  • Detektivní příběhy (470)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (163)
  • Dobrodružné (306)
  • Erotika (8)
  • Esoterika (40)
  • Fantasy (60)
  • Filosofie, duchovní literatura (81)
  • Fotografie a film (232)
  • Grafika (47)
  • Gramofonové desky (46)
  • Historie (1203)
  • Horory (24)
  • Hudba (99)
  • Humor (120)
  • Judaika (3)
  • Jules Verne (21)
  • KOD (49)
  • Kuchařky (163)
  • Literatura faktu (1452)
  • Místopis (281)
  • Mapy (54)
  • Militaria (184)
  • Motorismus (20)
  • Náboženství (101)
  • Naučná literatura (1326)
  • Obálky a vazby (48)
  • Přírodní vědy (178)
  • Poezie (307)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (632)
  • Pohlednice (6)
  • Právo do roku 1948 (22)
  • Pragensie (164)
  • Sci-fi (119)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (288)
  • Sport (54)
  • Staré tisky (6)
  • Technika (129)
  • Umění, architektura (582)
  • Varia, kuriozity (50)
  • Zahradničení, botanika (106)
  • Zdravotnictví a životní styl (154)

'autor neuveden'

IMG_3780.JPG

Snář

'autor neuveden'

Kategorie: Esoterika,Naučná literatura

S & M, 1990, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_3838.JPG

Padesát let sokolské župy barákovy 1898 - 1948

'autor neuveden'

Kategorie: Historie,Naučná literatura

brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_3684.JPG

Vpřed

'autor neuveden'

Kategorie: Časopisy

ročník III., 44 čísel, listy jsou ušpiněné, mají otrhané okraje, některé vypadávají, i s obálkami, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 1,100Kč

IMG_3693.JPG

Junák - týdeník junácké mládeže

'autor neuveden'

Kategorie: Časopisy

rok vydání: 1946-1947, 47 čísel, ročník 29, chybí hřbet, první stránky v okrajích potrhané a nedrží s vazbou, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 550Kč

IMG_3695.JPG

Junák - týdeník junácké mládeže

'autor neuveden'

Kategorie: Časopisy ,Historie

ročník 30, 1945-1946, 30 čísel s obálkami, odtržený hřbet, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 560Kč

IMG_3696.JPG

Junák - týdeník junácké mládeže

'autor neuveden'

Kategorie: Časopisy ,Historie

rok vydání: 1947-1948, obsahuje 41 čísel s obálkou, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 580Kč

IMG_3874.JPG

Věstník díla šíření víry

'autor neuveden'

Kategorie: Historie,Naučná literatura,Životopisy, Monografie

Arcidieces, vazba mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

IMG_3879.JPG

Světlo - kalendář spiritualistický na obyčejný rok 1913

'autor neuveden'

Kategorie: Esoterika,Naučná literatura

Josef Štětka, brož mírně potrhaná a opotřebovaná, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 320Kč

024.jpg

Zumstein Europa 1968

'autor neuveden'

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books

1112 stran, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 160Kč

013.jpg

Na úsvitu křesťanství

'autor neuveden'

Kategorie: Náboženství

Evropský literární klub, 1942, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 210Kč

053.jpg

Národní listy

'autor neuveden'

Kategorie: Historie

1941, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 190Kč

019.jpg

Ďáblovo pokušení

'autor neuveden'

Kategorie: Naučná literatura

Intkos, 1991, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_2993.JPG

Švédské zlaté poklady a umění Vikingů

'autor neuveden'

Kategorie: Historie,Umění, architektura

Československá akademie věd, 1968, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

IMG_3074.JPG

Divy světa - Fascinující stavby a památky od Kolosea k Tádž Mahal

'autor neuveden'

Kategorie: Místopis,Naučná literatura

Knižní klub, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

IMG_3085.JPG

Monumenty

'autor neuveden'

Kategorie: Historie,Naučná literatura

Fortuna Print, 455 stran, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 450Kč

IMG_3065.JPG

Listy hetér

'autor neuveden'

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1970, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

IMG_3064.JPG

The lore of flight

'autor neuveden'

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Naučná literatura,Technika

Barnes & Noble Books, 304 stran, formát A4, velké množství nákresů a obrázků v textu, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 450Kč

IMG_3039.JPG

MaxiAtlas Europa

'autor neuveden'

Kategorie: Atlasy

Adac, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 90Kč

IMG_2715.JPG

Crimes of passion

'autor neuveden'

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Naučná literatura

160 stran, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

IMG_2730.JPG

Organisace československého státního zřízení

'autor neuveden'

Kategorie: Naučná literatura

Orbis, 497 stran, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 360Kč

IMG_2512.JPG

Španělská slovesa

'autor neuveden'

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Infoa, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

IMG_2512.JPG

Přehledná gramatika - 100 klíčových slov ve španělštině

'autor neuveden'

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice

Infoa, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

IMG_2634.JPG

Tvůrcové dějin, Novověk, II. díl

'autor neuveden'

Kategorie: Historie

L. Mazáč, 1935, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

IMG_2321.JPG

Lúkiános, šlehy a úsměvy

'autor neuveden'

Kategorie: Antická knihovna,Historie,Naučná literatura

Svoboda, 1969, u obálky kus utržený cca 1 cm, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

IMG_2365.JPG

Músáios, Héró a Leandros

'autor neuveden'

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1974, Músáios, Héró a Leandros, Z myšlenek Theognidových, Verše na rozloučenou, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

IMG_2361.JPG

O lásce přátelství a štěstí

'autor neuveden'

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1975, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

IMG_2364.JPG

Na veselé struně

'autor neuveden'

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1971, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

IMG_2372.JPG

Listy héter

'autor neuveden'

Kategorie: Antická knihovna

Svoboda, 1970, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

IMG_2371.JPG

53. Index členů

'autor neuveden'

Kategorie: Historie

Svaz českých knihkupců a nakladatelů, 1948, vazba mírně poškozená, obálka mírně opotřebovaná, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

IMG_2387.JPG

Typo ornamenty

'autor neuveden'

Kategorie: Umění, architektura

Pluto, 1991, 3. vydání, 240 stran, uspořádal Milan Kopřiva, originální jednotlivé listy v chlopňových celoplátěných deskách, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 690Kč

12následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt