Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (212)
- Červená knihovna, dívčí románky (97)
- Životopisy, Monografie (837)
- Antická knihovna (49)
- Atlasy (30)
- Avantgarda (1)
- Beletrie (3795)
- Bibiofilie a staré tisky (26)
- Cestopisy (255)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (614)
- Detektivní příběhy (470)
- Divadlo,Tanec, Hudba (163)
- Dobrodružné (306)
- Erotika (8)
- Esoterika (40)
- Fantasy (60)
- Filosofie, duchovní literatura (81)
- Fotografie a film (232)
- Grafika (47)
- Gramofonové desky (46)
- Historie (1203)
- Horory (24)
- Hudba (99)
- Humor (120)
- Judaika (3)
- Jules Verne (21)
- KOD (49)
- Kuchařky (163)
- Literatura faktu (1452)
- Místopis (281)
- Mapy (54)
- Militaria (184)
- Motorismus (20)
- Náboženství (101)
- Naučná literatura (1326)
- Obálky a vazby (48)
- Přírodní vědy (178)
- Poezie (307)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (632)
- Pohlednice (6)
- Právo do roku 1948 (22)
- Pragensie (164)
- Sci-fi (119)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (288)
- Sport (54)
- Staré tisky (6)
- Technika (129)
- Umění, architektura (582)
- Varia, kuriozity (50)
- Zahradničení, botanika (106)
- Zdravotnictví a životní styl (154)
Čapek Karel
Kategorie:
Beletrie ,Obálky a vazby
Fr. Borový, 1936, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
190Kč
Kategorie:
Literatura faktu
Československý spisovatel, 1953, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie
Československý spisovatel, 1960, mírně opotřebená obálka, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Literatura faktu
1941, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
180Kč
Kategorie:
Literatura faktu
Česká expedice a Riopress, 1982, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie ,Životopisy, Monografie
Československý spisovatel, 1990, na předsádce razítko, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Beletrie ,Naučná literatura
Aventinum, 1925, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie
Československý spisovatel, 1984, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Beletrie
krásné literatury, hudby a umění, 1957, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie
Československý spisovatel, 1957, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Beletrie
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, 1957, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Cestopisy
Mladá fronta, 1955, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie
Československý spisovatel, 1957, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie
Melantrich, 1977, obála mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie
Fr. Borový, 1948, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie
Československý spisovatel, 1961, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba
Orbis, 1961, papírová vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
150Kč
Kategorie:
Beletrie
Fr. Borový, 1947, brož, volná vazba, listy v okrajích lehce zohybané, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Fr. Borový, 1948, brož, ilustrace autor, volná vazba, listy v okrajích lehce zohybané, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Beletrie
Fr. Borový, 1948, brož, volná vazba, listy v okrajích lehce zohybané, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie
Fr. Borový, 1949, brož, volná vazba, listy v okrajích lehce zohybané, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Beletrie
Fr. Borový, 1947, brož, volná vazba, listy v okrajích zohybané, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Fr. Borový, 1948, brož, volná vazba, listy v okrajích zohybané, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Beletrie
Fr. Borový, 1947, ilustrace autor, obálka zašlá a v okrajích otrhaná, kniha velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie
Fr. Bprový, 1940, brož, volná vazba, listy i obálka v okrajích otřepené, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Beletrie ,Naučná literatura
Orbis, 1966, ilustrace autor, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Beletrie
Československý spiosovatel, 1966, obálka odřená a v okrajích jemně otrhaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie
Česksolovenský spisovatel, 1978, obálka lehce zažloutlá, u hřbetu cca 1 cm natržená, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Beletrie
Československý spisovatel, 1975, ilustrace - A. Born, obálka v horním okraji mírně otrhaná max do 1 cm, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie
Česksolovenský spisovatel, 1966, s obrazovou přílohou, obálka v okrajích jen lehce zohybaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
250Kč





























