• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (212)
  • Červená knihovna, dívčí románky (97)
  • Životopisy, Monografie (829)
  • Antická knihovna (51)
  • Atlasy (28)
  • Avantgarda (1)
  • Beletrie (3744)
  • Bibiofilie a staré tisky (26)
  • Cestopisy (246)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (632)
  • Detektivní příběhy (469)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (161)
  • Dobrodružné (296)
  • Erotika (9)
  • Esoterika (40)
  • Fantasy (58)
  • Filosofie, duchovní literatura (83)
  • Fotografie a film (229)
  • Grafika (47)
  • Gramofonové desky (53)
  • Historie (1199)
  • Horory (23)
  • Hudba (99)
  • Humor (125)
  • Judaika (3)
  • Jules Verne (21)
  • KOD (47)
  • Kuchařky (166)
  • Literatura faktu (1437)
  • Místopis (275)
  • Mapy (52)
  • Militaria (181)
  • Motorismus (20)
  • Náboženství (98)
  • Naučná literatura (1319)
  • Obálky a vazby (47)
  • Přírodní vědy (176)
  • Poezie (305)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (622)
  • Pohlednice (6)
  • Právo do roku 1948 (22)
  • Pragensie (166)
  • Sci-fi (116)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (281)
  • Sport (52)
  • Staré tisky (6)
  • Technika (128)
  • Umění, architektura (576)
  • Varia, kuriozity (49)
  • Zahradničení, botanika (106)
  • Zdravotnictví a životní styl (154)

různí autoři

032.JPG

SS.Eucharistia

různí autoři

Kategorie: Časopisy ,Náboženství

Nákladem spolku kněží klanějících se nejsv. Svátosti Oltářní, Olomouc, 1917, 1918, 1919, 1920, svázáno v 1 svazku, hřbet naprasklý, jinak dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 150Kč

023.JPG

Japanische Tuschmalerein

různí autoři

Kategorie: Umění, architektura

Insel-Verlag Leipzig, 1982, 24 barevných tabulí na dvojitém papíře s předmluvou na 7 stranách, ozdobný ochranný obal, formát o něco větší než A5, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 750Kč

041.JPG

Journal des dames et des modes

různí autoři

Kategorie: Staré tisky,Umění, architektura,Varia, kuriozity

1830, velmi dobrý stav, vazba zašpiněná a v hranách odřená, na stránkách místy žluté skvrny, orig. papírová vazba, 20 ručně kolorovaných skládacích mědirytin, 768 stran
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 8,800Kč

DSC01466.JPG

Album pro mládež

různí autoři

Kategorie: Hudba

K. Stieglmaier, 15 alb pro klavír - notové záznamy, převazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

DSC08912.JPG

Poesie rodné země

různí autoři

Kategorie: Fotografie a film ,Poezie

Orbis, 1952, fotografie - O. Straka, plátěná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC07740.JPG

13 x sci-fi

různí autoři

Kategorie: Beletrie ,Sci-fi

Smena, 1985, slovensky, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

krabice440033.JPG

The Beatles book monthly

různí autoři

Kategorie: Časopisy

srpen 1969, 73. číslo, velmi dobrý stav, množství fotografií
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 500Kč

krabice440034.JPG

The Beatles book monthly

různí autoři

Kategorie: Časopisy

červenec 1969, 72. číslo, velmi dobrý stav, množství fotografií
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 500Kč

krabice490011.JPG

Ženské listy

různí autoři

Kategorie: Časopisy

Ženský výrobní spolek český, svázaný ročník 1913, množství článků, obrázků, reklam, dobrý stav, první dvojlist uvolněn z vazby
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 1,200Kč

krabice470024.JPG

Die verlorene Insel

různí autoři

Kategorie: Historie,Militaria

Volk und Reich Bücherring Prag, 1942, velmi dobrý stav, hřbet nahoře 3 cm naprasklý, množství fotografií, protianglická propaganda: "...In dieser englisch-französischen Welt da existiert die sogenannte Demokratie..."
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 250Kč

krabice440008.JPG

Kutná Hora (Město a jeho umění)

různí autoři

Kategorie: Fotografie a film ,Militaria

vydáno nákladem obce, reprodukce a tisk Česká grafická unie, 1932,obsahuje 24 celostránkových reprodukcí popisy, každý popis v průměru 15-ti řádkový, adjustováno do desek s reliefním znakem města Kutné Hory
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 250Kč

krabice440020.JPG

Národný spevníček

různí autoři

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Ministerstvo informací, 1947, obálka Josef Istler, brož., dobrý stav, obsahuje 100 slovenských lidových písní
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

krabice400009.JPG

Stíny lidí

různí autoři

Kategorie: Sci-fi

Triton, 2006, brož., výborný stav, nejlepší povídky z literární soutěže O loutnu barda Marigolda 2005-2006
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

krabice210026.JPG

Máj

různí autoři

Kategorie: Časopisy

Nakladatelské družstvo Máje, 1906, dobrý stav, ročník IV.
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

krabice320006.JPG

Písně moje, písně...

různí autoři

Kategorie: Poezie

Odeon, 1968, dobrý stav, ilustrace, obálka a vazba Ĺudovít Fuĺa, výběr ze slovenské lidové poezie
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt