Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (186)
- Červená knihovna, dívčí románky (132)
- Životopisy, Monografie (865)
- Antická knihovna (58)
- Atlasy (20)
- Avantgarda (1)
- Beletrie (4139)
- Bibiofilie a krásné tisky (19)
- Cestopisy (275)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
- Detektivní příběhy (445)
- Divadlo,Tanec, Hudba (182)
- Dobrodružné (317)
- Erotika (7)
- Esoterika (43)
- Fantasy (23)
- Filosofie, duchovní literatura (72)
- Fotografie a film (228)
- Grafika (56)
- Gramofonové desky (22)
- Historie (1131)
- Horory (14)
- Hudba (110)
- Humor (120)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (53)
- Kuchařky (148)
- Literatura faktu (1564)
- Místopis (271)
- Mapy (59)
- Militaria (205)
- Motorismus (24)
- Náboženství (98)
- Naučná literatura (1310)
- Obálky a vazby (57)
- Přírodní vědy (194)
- Poezie (317)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
- Pohlednice (6)
- Právo do roku 1948 (20)
- Pragensie (179)
- Sci-fi (72)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
- Sport (65)
- Staré tisky (7)
- Technika (134)
- Umění, architektura (576)
- Varia, kuriozity (55)
- Zahradničení, botanika (88)
- Zdravotnictví a životní styl (148)
Přírodní vědy
Kategorie:
Historie,Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy
Deutsches Verlagshaus Bong&Co., 1. díl, nádherná secesní vazba s měděnou destičkou, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
450Kč
Kategorie:
Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Historie,Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy
Deutsches Verlagshaus Bong&Co., 2. díl, nádherná secesní vazba s měděnou destičkou, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
450Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Přírodní vědy
Panorama, 1983, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Časopisy ,Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy
Albatros, 1986, mírně opotřebená obálka, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
130Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy
Orbis, 1970, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Fotografie a film ,Naučná literatura,Přírodní vědy
Orbis, 1965, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Přírodní vědy
Státní zemědělské nakladatelství, 1984, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Přírodní vědy
Státní zemědělské nakladatelství, 1981, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Přírodní vědy
Hejda a Tuček, 2 díly ve 2 sv., velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
450Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Přírodní vědy
Dokořán, 2003, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
Academia, 2005, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Přírodní vědy,Slovníky, encyklopedie, učebnice
Mladá fronta, 1989, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Orbis, 1964, ilustraci dodali autoři, 21x21, 317 stran, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
Panorama, 1982, obrazová příloha z archívu autora, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Magnet - Press, 1995, obrazová příloha Jaroslav Mareš, ilustrace Barbora Kyšková, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Rebo productions, 1999, obrazová příloha Gerrif Keizer, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
160Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
Lidové nakladatelství, 1987, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
Lidové nakladatelství, 1987, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Přírodní vědy,Zahradničení, botanika
1871, nákladaem spolu pro vydání laciných knih českých, nažloutlé stránky, na první straně skrvny, v zádu je předsádka popsaná tužkou, jinak dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
180Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Přírodní vědy
Aventinum, 1997, ilustrace - L. a J. Knotkovi, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
Albatros, 1988, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
Albatros, 1988, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
St. zem. nakladatelství, 1975, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
R. Promberger, 1946, 208 stran, 507 obrazů v textu a16 barevných tabulí, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
St. zem. nakl., 1977, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
R. Promberger, 1946, množství čb a bar. vyobrazení v textu, 208 stran, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
Česká grafická unie, 1948, brož, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
Academia, 1988, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Přírodní vědy
Panorama, 1987, 230 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Přírodní vědy
Albatros, 1982, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč




























