Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (186)
- Červená knihovna, dívčí románky (132)
- Životopisy, Monografie (865)
- Antická knihovna (58)
- Atlasy (20)
- Avantgarda (1)
- Beletrie (4139)
- Bibiofilie a krásné tisky (19)
- Cestopisy (275)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
- Detektivní příběhy (445)
- Divadlo,Tanec, Hudba (182)
- Dobrodružné (317)
- Erotika (7)
- Esoterika (43)
- Fantasy (23)
- Filosofie, duchovní literatura (72)
- Fotografie a film (228)
- Grafika (56)
- Gramofonové desky (22)
- Historie (1131)
- Horory (14)
- Hudba (110)
- Humor (120)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (53)
- Kuchařky (148)
- Literatura faktu (1564)
- Místopis (271)
- Mapy (59)
- Militaria (205)
- Motorismus (24)
- Náboženství (98)
- Naučná literatura (1310)
- Obálky a vazby (57)
- Přírodní vědy (194)
- Poezie (317)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
- Pohlednice (6)
- Právo do roku 1948 (20)
- Pragensie (179)
- Sci-fi (72)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
- Sport (65)
- Staré tisky (7)
- Technika (134)
- Umění, architektura (576)
- Varia, kuriozity (55)
- Zahradničení, botanika (88)
- Zdravotnictví a životní styl (148)
Hudba
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, 1960, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film ,Hudba
Albatros, 1989, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Mladá fronta, 1987, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Hudba
Národní listy, 1941, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
180Kč
Kategorie:
Hudba
Orbis, 1947, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
100Kč
Kategorie:
Hudba
Orbis, 1951, 2 díly ve 2 sv., mírně opotřebená obálka, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Hudba
Supraphon, 1969, mírně opotřebená obálka, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Panorama, 1987, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Hudba,Životopisy, Monografie
Champagne Avantgarde, 1993, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Hudba,Životopisy, Monografie
Jiří Klíma, 2009, lamino, 2 cd, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
170Kč
Kategorie:
Hudba
Orbis, 1942, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Hudba,Slovníky, encyklopedie, učebnice
Music Cheb, 1995, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Hudba
Odeon, 1968, ilustrace Lˇudovík Fulla, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Supraphon, 1970, obrazová příloha, obálka v okrajích lehce zohybaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Hudba,Poezie
Raf. D. Szalatnay, 1925, anglicky, ilustrace - M. Fischerová-Kvěchová, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
1,200Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu,Naučná literatura
Panton, 1961, obsahuje notové zápisy, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Logos, 1991, brož, lehce zašpiněná, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Hudba,Životopisy, Monografie
Jota, 2004, A4, 540 stran, obrazová příloha, věnování, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
230Kč
Max Hess, 1942, A3, německy, 247 stran, bohatá obrazová příloha, věnování s fotografií, obálka zašpiněná, odřená a v okrajích otrhaná, kniha velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Beletrie ,Hudba,Životopisy, Monografie
Laguna, 1995, doplněno notovými zápisy, texty a fotografiemi, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu,Naučná literatura
Gramofonové závody, 1958, 2 díly ve 2 svazcích, plátěná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
290Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
St. hudební vydavatelství, 1963, brož, porozlepená vazba, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
St. hudební vydavatelství, 1963, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Hudba,Naučná literatura,Technika
St. hudební vydavatelství, 1962, brož, 84 stran, 4 strany obrazové přílohy, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Panton, 1961, 617 stran, vlepen novinový článek, obálka zezedu zčásti odtržena, a v okrajích jemně otrhaná, kniha velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Orbis, 1956, A3, 44 stran textu + 3 strany časových tabulek a 323 obrazových příloh, věnování na předsádce, obálka zašlá a otrhaná, kniha ve velmi dobrém stavu
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
450Kč
Artia, 1957, větší A4, německy, bohatá obrazová příloha, obálka v okrajích mírně zohybaná a otrhaná, celkově velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
250Kč
Kategorie:
Hudba
Orbis, 1948, obrazová příloha, bez obálky, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Beletrie ,Hudba,Životopisy, Monografie
Hudební matice umělecké besedy, 1949, plátěná vazba, bez obálky, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Hudba,Literatura faktu
Panton, 1963, 120 stran, obrazová příloha, obálka lehce v okrajích otrhaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč





























