• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (186)
  • Červená knihovna, dívčí románky (132)
  • Životopisy, Monografie (865)
  • Antická knihovna (58)
  • Atlasy (20)
  • Avantgarda (1)
  • Beletrie (4139)
  • Bibiofilie a krásné tisky (19)
  • Cestopisy (275)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
  • Detektivní příběhy (445)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (182)
  • Dobrodružné (317)
  • Erotika (7)
  • Esoterika (43)
  • Fantasy (23)
  • Filosofie, duchovní literatura (72)
  • Fotografie a film (228)
  • Grafika (56)
  • Gramofonové desky (22)
  • Historie (1131)
  • Horory (14)
  • Hudba (110)
  • Humor (120)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (53)
  • Kuchařky (148)
  • Literatura faktu (1564)
  • Místopis (271)
  • Mapy (59)
  • Militaria (205)
  • Motorismus (24)
  • Náboženství (98)
  • Naučná literatura (1310)
  • Obálky a vazby (57)
  • Přírodní vědy (194)
  • Poezie (317)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
  • Pohlednice (6)
  • Právo do roku 1948 (20)
  • Pragensie (179)
  • Sci-fi (72)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
  • Sport (65)
  • Staré tisky (7)
  • Technika (134)
  • Umění, architektura (576)
  • Varia, kuriozity (55)
  • Zahradničení, botanika (88)
  • Zdravotnictví a životní styl (148)

Divadlo,Tanec, Hudba

Fotografie1399.jpg

Prodaná nevěsta

Smetana Bedřich

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Edvard Fastr, 1945, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 150Kč

Fotografie1424.jpg

Kašpárek stále aktuální

Šesták Zdeněk

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Academia, 2000, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

Fotografie1050.jpg

Výbor z dramat II.

Shakespeare William

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Naše vojsko, 1957, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

Fotografie0477.jpg

Kapelník ze Stavovského

Burian K. V.

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film ,Hudba

Albatros, 1989, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

018.jpg

Stará garda Národního divadla

Novák Ladislav

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Jos. R. Vilímek, 1937, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

005.jpg

Vladimír Menšík

Hubač Jiří,Kopecká Slávka

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Humor a HAK, 1993, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

015.jpg

Slavní pěvci Národního divadla

Kopecký E.,Pospíšil V.

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Panton, 1968, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

016.jpg

Slavná minulost německé hudby

autor neuveden

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Panton, 1963, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

001.jpg

Svět orchestru

Očadlík Mirko

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Panton, 1961, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 90Kč

017.jpg

Opera

Hostomská Anna

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Státní hudební vydavatelství, 1962, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 90Kč

015.jpg

Rozhovory s Janem Werichem

Janoušek Jiří

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Umění, architektura

Mladá fronta, 1986, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_3547.JPG

Jaroslav Ježek & osvobozené divadlo

Holzknecht Václav

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Historie,Naučná literatura,Životopisy, Monografie

krásné literatury, hudby a umění, 1957, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

003.JPG

Dějiny národního divadla - 6 dílů

Bartoš Jan

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Historie

Sbor pro zřízení druhého Národního divadla v Praze, 1933, 6 svazků v ochranných kartonových obalech, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 1,100Kč

IMG_2452.JPG

Hudební myšlení od pravýkřiku k vícehlasu

Hutter Josef

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Naučná literatura

Dr. Václav Tomsa, 1943, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

IMG_2449.JPG

Prozatímní divadlo a jeho opera

Bartoš Josef

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Naučná literatura

Sbor pro zřízení druhého Národního Divadla v Praze, 1938, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 100Kč

IMG_2463.JPG

Toulavý den

Bek Josef,Hořec Petr

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film ,Životopisy, Monografie

Kruh, 1988, Podpis herce Beka Josefa na titulní straně, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

IMG_2479.JPG

Film world album

Clibbon Joan

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film ,Historie,Naučná literatura,Životopisy, Monografie

Spring books, 1960, pastelkou popsaná předsádka, vazba mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 130Kč

IMG_2488.JPG

Jaroslav Křička

Dostál Jiří

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Životopisy, Monografie

Hudební matice Umělecké besedy v Praze, 1944, brož mírně opotřebovaná, některé stránky nedrží s vazbou, podpis autora, prasklá vazba u předsádky, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

IMG_2308.JPG

The chinese puppet theatre

Obraztsov Sergei

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Divadlo,Tanec, Hudba

Faber and Faber, 1961, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

IMG_2309.JPG

Loutky Matěje Kopeckého

Vejrychová-Solarová Božena

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Naučná literatura,Životopisy, Monografie

Odeon, 1974, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 130Kč

IMG_2310.JPG

5 scénářů

Fellini Federico

Kategorie: Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film

Odeon, 1966, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

IMG_2311.JPG

Loutkářské hry českého obrození

Bartoš Jaroslav

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Historie,Naučná literatura

Československý spisovatel, 1952, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

IMG_2359.JPG

Dětské loutkové divadlo

Oudes Jiří,Provazník Jaroslav

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

Albatros, 1980, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

IMG_2348.JPG

Hudba v Bratislave

Nováček Zdenko

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Divadlo,Tanec, Hudba

OPUS Bratislava, 1978, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 180Kč

IMG_2294.JPG

Svět loutek

'a kolektiv',Šechtl Josef

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Historie,Naučná literatura

Kruh, 1978, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

IMG_2144.JPG

Kudy všudy za divadlem

Kovařík František

Kategorie: Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba

Odeon, 1984, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

IMG_1906.JPG

Hovory s herci

Veselý Antonín

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba

J. Otto, 1926, na titulní straně podpis, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

DSC07103.JPG

Největší pieroti

Brůna Otakar

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film ,Literatura faktu,Životopisy, Monografie

ETC Publishing, 1997, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

DSC07213.JPG

Vzpomínky z lásky

Dítětová Jana

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Fotografie a film ,Literatura faktu,Životopisy, Monografie

Vivo, 1998, obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSC07220.JPG

Chvála pohybu

Horníček Miroslav

Kategorie: Beletrie ,Divadlo,Tanec, Hudba

Motto, 2003, ilustrace Jiří Kalousek, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

1234567následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt