• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (186)
  • Červená knihovna, dívčí románky (132)
  • Životopisy, Monografie (865)
  • Antická knihovna (58)
  • Atlasy (20)
  • Avantgarda (1)
  • Beletrie (4139)
  • Bibiofilie a krásné tisky (19)
  • Cestopisy (275)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
  • Detektivní příběhy (445)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (182)
  • Dobrodružné (317)
  • Erotika (7)
  • Esoterika (43)
  • Fantasy (23)
  • Filosofie, duchovní literatura (72)
  • Fotografie a film (228)
  • Grafika (56)
  • Gramofonové desky (22)
  • Historie (1131)
  • Horory (14)
  • Hudba (110)
  • Humor (120)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (53)
  • Kuchařky (148)
  • Literatura faktu (1564)
  • Místopis (271)
  • Mapy (59)
  • Militaria (205)
  • Motorismus (24)
  • Náboženství (98)
  • Naučná literatura (1310)
  • Obálky a vazby (57)
  • Přírodní vědy (194)
  • Poezie (317)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
  • Pohlednice (6)
  • Právo do roku 1948 (20)
  • Pragensie (179)
  • Sci-fi (72)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
  • Sport (65)
  • Staré tisky (7)
  • Technika (134)
  • Umění, architektura (576)
  • Varia, kuriozity (55)
  • Zahradničení, botanika (88)
  • Zdravotnictví a životní styl (148)

Medek Rudolf

Fotografie1290.jpg

Anabase

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie ,Militaria

Jos. R. Vilímek, 1929, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

Fotografie0489.jpg

Mohutný sen

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie ,Militaria

Jos. R. Vilímek, 1927, podpis autora, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 150Kč

IMG_3727.JPG

Legionářská epopeja

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 5 svazků, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 260Kč

IMG_3725.JPG

Voják a bůh Dionysos

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

IMG_3726.JPG

Plukovník švec

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1930, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_2057.JPG

Za domovinu

Medek Rudolf

Kategorie: Historie,Naučná literatura,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Vojtěch Šeba, vazba mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 250Kč

004.JPG

Česká pout do Italie

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Sfinx, 1926, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

DSC04479.JPG

Mohutný sen

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1927, ozdobná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

DSC04495.JPG

Ohnivý drak

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1928, lehce zažloutlé listy, ozdobná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSC04497.JPG

Ostrov v bouři

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1928, ozdobná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSC04585.JPG

Veliké dni

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1928, ozdobná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

DSC04319.JPG

Za domovinu

Medek Rudolf

Kategorie: Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Vojtěch Šeba, ilustrace - A. L. salač, menší A3, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 140Kč

DSC09146.JPG

O našich legiích, dětech a zvířátkách v Sibiři

Medek Rudolf

Kategorie: Pohádky a příběhy pro děti a mládež

V. Šeba, ilustrace - O. Cihelka, 180 stran, A4, bez obálky, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

DSC09776.JPG

Ostrov v bouři

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1929, plátěná zdobená vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 190Kč

DSC09776.JPG

Mohutný sen

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1929, plátěná zdobená vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 190Kč

DSC09776.JPG

Ohnivý drak

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1929, plátěná zdobená vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 190Kč

DSC09776.JPG

Veliké dni

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1929, plátěná zdobená vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 190Kč

DSC00091.JPG

Legionářská epopeja

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1929, plátěná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 280Kč

DSC00093.JPG

Voják a bůh Dionysos

Medek Rudolf

Kategorie: Beletrie

Jos. R. Vilímek, 1930, plátěná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 90Kč

  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt