Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (186)
- Červená knihovna, dívčí románky (132)
- Životopisy, Monografie (865)
- Antická knihovna (58)
- Atlasy (20)
- Avantgarda (1)
- Beletrie (4139)
- Bibiofilie a krásné tisky (19)
- Cestopisy (275)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
- Detektivní příběhy (445)
- Divadlo,Tanec, Hudba (182)
- Dobrodružné (317)
- Erotika (7)
- Esoterika (43)
- Fantasy (23)
- Filosofie, duchovní literatura (72)
- Fotografie a film (228)
- Grafika (56)
- Gramofonové desky (22)
- Historie (1131)
- Horory (14)
- Hudba (110)
- Humor (120)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (53)
- Kuchařky (148)
- Literatura faktu (1564)
- Místopis (271)
- Mapy (59)
- Militaria (205)
- Motorismus (24)
- Náboženství (98)
- Naučná literatura (1310)
- Obálky a vazby (57)
- Přírodní vědy (194)
- Poezie (317)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
- Pohlednice (6)
- Právo do roku 1948 (20)
- Pragensie (179)
- Sci-fi (72)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
- Sport (65)
- Staré tisky (7)
- Technika (134)
- Umění, architektura (576)
- Varia, kuriozity (55)
- Zahradničení, botanika (88)
- Zdravotnictví a životní styl (148)
více autorů
Kategorie:
Poezie
Naše vojsko, 1958, překlad František Halas, Vilém Závada, Oton Berkopec, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
290Kč
Kategorie:
Beletrie
ČT, 2006, 207 stran, obrazová příloha, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Beletrie
Listen, 2009, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Beletrie
Mladá fronta, 1982, Sviť, sviť, má hvězdo, Sto dní už nejsme děti, Červená kalina, Zrcadlo, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Antická knihovna
Svoboda, 1977, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Poezie
St. nakl. krásné literatury, hudby a umění, 1957, A4, 525 stran, obálka v okrajích lehce zohybaná, veli dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Poezie
St. nakl. krásné literatury, hudby a umění, 1954, A4, 356 stran, obálka odřená, v okrajích lehce zohybaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Poezie
St. nakl.krásné literatury, hudby a umění, 1957, A4, 525 stran, obálka odřená, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Filosofie, duchovní literatura
Londýn 1987, folozoficko/literární revue, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
150Kč
Kategorie:
Filosofie, duchovní literatura
Londýn 1985, folozoficko/literární revue, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Filosofie, duchovní literatura
Londýn 1986, folozoficko/literární revue, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Filosofie, duchovní literatura
Londýn 1987, folozoficko/literární revue, brož, místy zatrháno tužkou, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Časopisy
Melantrich, 1990, brož, 1. legální vydání v Československu, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Časopisy
články svázané hřbetní páskou, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Kategorie:
Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Svoboda, 1975, ilustrace - Z. Mlčoch, Z. Chotěborský, D. Berková, A4, obálka mírně zažloutlá, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Svoboda, 1982, ilustrace - J. Běhounek, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Fr. Borový, 1940, A4, 525 stran, obrazová příloha, ochranný kartonový obal, obálka vcelmi dobře zachovalá poze vzadu dole cca 1 cm natržená, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
170Kč
Odeon, 1981, vzadu prasklá předsádka, obálka nelepená na vazbě, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie
Gordic, 2004, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Beletrie
MLadá fronta, 1971, ilustrace - A. Born, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
KOD,Pohádky a příběhy pro děti a mládež
Albatros, 1986, ilustrace - V. Rocmna, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Hepterida, 1991, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Mladá fronta, 1988, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Beletrie
Odeon, 1987, próza ruského sentimentalismu, poloviční formát, 667 stran, ochranný průhledný obal, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Svoboda, 1985, ilustrace - M. Jiránek, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Kategorie:
Pohádky a příběhy pro děti a mládež
svázané pohádky v kapesním formátu s ilustracemi a dobovými reklamami, popraskaný hřbet, plátěná vazba lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
90Kč
Kategorie:
Beletrie
Lidové nakl., 1982, ilustrace - L. Lojdová, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Nakl. čs. výtvarných umělců, 1958, obrazová příloha, plátěná vazba, bez obálky, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
St. nakl. krásné literatury, hudby a umění, 1959, A4, 500 stran, kreslený humor F. Bidla, doplněný slovem, obálka v okrajích lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Kategorie:
Časopisy
Tisk, 1939, svázané články - "Zajímavé články současné doby", cca 700 stran, plátěná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč





























