Celkem: 0Kč
Vyhledávání
Kategorie
- Časopisy (186)
- Červená knihovna, dívčí románky (132)
- Životopisy, Monografie (865)
- Antická knihovna (58)
- Atlasy (20)
- Avantgarda (1)
- Beletrie (4139)
- Bibiofilie a krásné tisky (19)
- Cestopisy (275)
- Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
- Detektivní příběhy (445)
- Divadlo,Tanec, Hudba (182)
- Dobrodružné (317)
- Erotika (7)
- Esoterika (43)
- Fantasy (23)
- Filosofie, duchovní literatura (72)
- Fotografie a film (228)
- Grafika (56)
- Gramofonové desky (22)
- Historie (1131)
- Horory (14)
- Hudba (110)
- Humor (120)
- Judaika (4)
- Jules Verne (17)
- KOD (53)
- Kuchařky (148)
- Literatura faktu (1564)
- Místopis (271)
- Mapy (59)
- Militaria (205)
- Motorismus (24)
- Náboženství (98)
- Naučná literatura (1310)
- Obálky a vazby (57)
- Přírodní vědy (194)
- Poezie (317)
- Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
- Pohlednice (6)
- Právo do roku 1948 (20)
- Pragensie (179)
- Sci-fi (72)
- Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
- Sport (65)
- Staré tisky (7)
- Technika (134)
- Umění, architektura (576)
- Varia, kuriozity (55)
- Zahradničení, botanika (88)
- Zdravotnictví a životní styl (148)
Technika
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Státní nakladatelství technické literatury, 1951, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Státní nakladatelství technické literatury, 1954, 3 knihy v 1 sv., velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
130Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Princeton university press, 1945, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Práce, 1946, některé strany vypadané, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
350Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
SNTL, 1959, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Technika,Umění, architektura,Zahradničení, botanika
SNTL, 1979, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Práce, 1983, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
technické literatury, 1964, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Technika
Albatros, 1986, prasklá předsádka, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Technika
Mladá fronta, 1955, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Vojtěch Šeba, 1931, předsádka prasklá, vazba mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
190Kč
Karel Synek, 1938, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
480Kč
Orbis, 1943, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Mladá fronta, 1974, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Technika
Nakladatelství dopravy a spojů, 1982, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
40Kč
Nakladatelství dopravy a spojů, 1977, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
60Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Computer Press, 2004, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
250Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Cesty, 1996, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Naše vojsko, 1993, formát A4, velké množství fotografií a nákresů v textu, 64 stran, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Barnes & Noble Books, 304 stran, formát A4, velké množství nákresů a obrázků v textu, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
450Kč
Kategorie:
Motorismus,Naučná literatura,Technika
Státní tiskárna, brož mírně potrhaná, jinak velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
120Kč
Kategorie:
Historie,Militaria,Naučná literatura,Technika
Vasut, 2004, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
70Kč
Kategorie:
Militaria,Naučná literatura,Technika
Naše vojsko, 1985, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
110Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Technika
Státní nakladatelství technické literatury, 1963, brož, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Technika
Státní nakladatelství technické literatury, 1963, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Technika
Nakladatelství technické literatury, 1981, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
50Kč
Kategorie:
Literatura faktu,Naučná literatura,Technika
Melantrich, 1949, laminovaná vazba, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
150Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Nakladatelstvi technické literatury, 1970, laminovaná vazba, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
80Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Práce, 1962, brož, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč
Kategorie:
Naučná literatura,Technika
Práce, 1961, brož, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.
Cena:
30Kč





























