• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (186)
  • Červená knihovna, dívčí románky (132)
  • Životopisy, Monografie (865)
  • Antická knihovna (58)
  • Atlasy (20)
  • Avantgarda (1)
  • Beletrie (4139)
  • Bibiofilie a krásné tisky (19)
  • Cestopisy (275)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
  • Detektivní příběhy (445)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (182)
  • Dobrodružné (317)
  • Erotika (7)
  • Esoterika (43)
  • Fantasy (23)
  • Filosofie, duchovní literatura (72)
  • Fotografie a film (228)
  • Grafika (56)
  • Gramofonové desky (22)
  • Historie (1131)
  • Horory (14)
  • Hudba (110)
  • Humor (120)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (53)
  • Kuchařky (148)
  • Literatura faktu (1564)
  • Místopis (271)
  • Mapy (59)
  • Militaria (205)
  • Motorismus (24)
  • Náboženství (98)
  • Naučná literatura (1310)
  • Obálky a vazby (57)
  • Přírodní vědy (194)
  • Poezie (317)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
  • Pohlednice (6)
  • Právo do roku 1948 (20)
  • Pragensie (179)
  • Sci-fi (72)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
  • Sport (65)
  • Staré tisky (7)
  • Technika (134)
  • Umění, architektura (576)
  • Varia, kuriozity (55)
  • Zahradničení, botanika (88)
  • Zdravotnictví a životní styl (148)

Poezie

036.jpg

Sonety

Shakespeare William

Kategorie: Poezie

Mladá fronta, 1970, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

Fotografie0888.jpg

Černý Orgeus

Bebey Francis

Kategorie: Poezie

Československý spisovatel, 1977, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

Fotografie0405.jpg

Sonety

Shakespeare William

Kategorie: Poezie

Mladá fronta, 1970, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

038.jpg

Ballada o žaláři v Readingu

Wilde Oscar

Kategorie: Poezie

Kamilla Neumannová, 1919, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 220Kč

036.jpg

Píseň o slabikáři

Seifert Jaroslav

Kategorie: Poezie

1981, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

033.jpg

Písně Kšaft

Komenský Jan Amos

Kategorie: Poezie

1927, 2 knihy v jedné převasbě, formát 12x8 cm
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 170Kč

008.jpg

Posměšky a jízlivosti

Martialis Marcus Valerius

Kategorie: Humor,Poezie

Československý spisovatel, 1983, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

007.jpg

Rozmarné balady

Vrchlický Jaroslav

Kategorie: Poezie

Muller, 1942, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

038.jpg

Dílo Karla Hynka Máchy

Mácha Karel Hynek

Kategorie: Poezie

Fr. Borový, 1928, polokožená vazba, 3 díly v 1 sv., velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 490Kč

Fotografie0145.jpg

Zneuctění Lukrecie

Shakespeare William

Kategorie: Poezie

J. Otto, 1925, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

Fotografie0109.jpg

České baroko

Kalista Zdeněk

Kategorie: Náboženství,Poezie

ELK, 1941, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 220Kč

Fotografie0124.jpg

Kamenný most

Seifert Jaroslav

Kategorie: Poezie

Fr. Borový, 1944, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

Fotografie0133.jpg

Větší poetický slovník

Brukner Josef,Filip Jiří

Kategorie: Poezie,Slovníky, encyklopedie, učebnice

Klub přátel poezie, 1968, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 130Kč

Fotografie0044.jpg

Jaro Sbohem

Seifert Jaroslav

Kategorie: Poezie

Fr. Borový, 1946, některé strany vypadané, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

040.jpg

Časy

Halas František

Kategorie: Poezie

Jan Pohořelý, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 470Kč

023.jpg

Kalendář

Naso Publius Ovidius

Kategorie: Poezie

J. Otto, 1942, vazba mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_3588.JPG

Česká středověká lyrika

Lehár Jan

Kategorie: Poezie

Vyšehrad, 1990, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_3169.JPG

Město jménem Praha

Šiktanc Karel,Sivko Václav

Kategorie: Poezie,Pragensie

Mladá fronta, 1966, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

IMG_2724.JPG

Antická inspirace

'a kolektiv',Kubín Václav

Kategorie: Poezie,Umění, architektura

Československý spisovatel, 1994, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_1907.JPG

Chodský písně

Klášterský Antonín

Kategorie: Poezie

v kartonových deskách, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSC07057.JPG

Tři cesty

Herites František

Kategorie: Poezie

Julius Albert, 1931, laminovaná vazba, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

DSC07144.JPG

Krakonoš, pán lesů a hor

Šebestová L.

Kategorie: Historie,Poezie

Krbalovo nakladatelství, 1948, laminovaná vazba, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSC07150.JPG

Struny v srdci

Erben Marie

Kategorie: Poezie

Zemědělské knihkupectví A. Neuberta, brož, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

IMG_1561.JPG

Zpěvy staré a nové Číny

Mathesius Bohumil

Kategorie: Poezie

krásné literatury hudby, a umění, 1957, obálka mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

IMG_1567.JPG

Edda bohatýrské písně

Walter Emil

Kategorie: Divadlo,Tanec, Hudba ,Poezie

Evropský literární klub, 1942, mírně opotřebovaná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

Probíhá prodej
IMG_1548.JPG

Madoně

Stehlík Ladislav

Kategorie: Poezie

Fr. Borový, 1944, brož mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

IMG_1555.JPG

Písně starého Japonska

Jíša Jan

Kategorie: Poezie

Pulchra, 2008, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

IMG_1355.JPG

Elegie

Cassius Kolman Jaroslav

Kategorie: Poezie

Fr. Borový, 1944, některé stránky nedrží s vazbou, u předsádky natržená vazba, mírně potrhaná brož, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

IMG_1414.JPG

Zima - vánoční pohádka

Kvapij Jaroslav

Kategorie: Poezie,Pohádky a příběhy pro děti a mládež

Knihtisk, 1940, brož, podpis autora na 2. straně, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

IMG_1299.JPG

Sonety portugalské

Browningová Elizabeth Barret

Kategorie: Poezie

J. Šnajdr, vazba mírně opotřebovaná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

123456789…následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt