• novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt
Domů
0 položek
Celkem: 0Kč

Zákazník

  • Přihlásit se k zákaznickému účtu
  • Vytvořit nový zákaznický účet

Vyhledávání

Katalog

  • nově v katalogu
  • zobrazení dle autorů
  • obchodní podmínky

Kategorie

  • Časopisy (186)
  • Červená knihovna, dívčí románky (132)
  • Životopisy, Monografie (865)
  • Antická knihovna (58)
  • Atlasy (20)
  • Avantgarda (1)
  • Beletrie (4139)
  • Bibiofilie a krásné tisky (19)
  • Cestopisy (275)
  • Cizojazyčná literatura/Foreign Books (481)
  • Detektivní příběhy (445)
  • Divadlo,Tanec, Hudba (182)
  • Dobrodružné (317)
  • Erotika (7)
  • Esoterika (43)
  • Fantasy (23)
  • Filosofie, duchovní literatura (72)
  • Fotografie a film (228)
  • Grafika (56)
  • Gramofonové desky (22)
  • Historie (1131)
  • Horory (14)
  • Hudba (110)
  • Humor (120)
  • Judaika (4)
  • Jules Verne (17)
  • KOD (53)
  • Kuchařky (148)
  • Literatura faktu (1564)
  • Místopis (271)
  • Mapy (59)
  • Militaria (205)
  • Motorismus (24)
  • Náboženství (98)
  • Naučná literatura (1310)
  • Obálky a vazby (57)
  • Přírodní vědy (194)
  • Poezie (317)
  • Pohádky a příběhy pro děti a mládež (692)
  • Pohlednice (6)
  • Právo do roku 1948 (20)
  • Pragensie (179)
  • Sci-fi (72)
  • Slovníky, encyklopedie, učebnice (289)
  • Sport (65)
  • Staré tisky (7)
  • Technika (134)
  • Umění, architektura (576)
  • Varia, kuriozity (55)
  • Zahradničení, botanika (88)
  • Zdravotnictví a životní styl (148)

Varia, kuriozity

017.JPG

Zlatý fond her

Čálek F. a kol.

Kategorie: Pohádky a příběhy pro děti a mládež,Sport,Varia, kuriozity,Zdravotnictví a životní styl

Mladá fronta, 1990, brož, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

012.JPG

Kurs psaní na stroji

Karnoltová Libuše

Kategorie: Varia, kuriozity

St. pedagogické nakladatelství, 1982, lamino, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

008.JPG

Svobodné zednářství

Duchaneová Sangeet

Kategorie: Filosofie, duchovní literatura,Literatura faktu,Naučná literatura,Varia, kuriozity

Slovart, 2007, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

027.JPG

Nejnovější zprávy sto let staré

Königsmark Josef

Kategorie: Historie,Varia, kuriozity

Českomoravský kompas, 1941, 295 stran, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

041.JPG

Journal des dames et des modes

různí autoři

Kategorie: Staré tisky,Umění, architektura,Varia, kuriozity

1830, velmi dobrý stav, vazba zašpiněná a v hranách odřená, na stránkách místy žluté skvrny, orig. papírová vazba, 20 ručně kolorovaných skládacích mědirytin, 768 stran
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 8,800Kč

DSC04289.JPG

Amerikán, národní kalendář na rok 1926, ročník XLIX.

Kolektiv autorů

Kategorie: Varia, kuriozity

Aug. Geringer, 1925, se stem vyobrazení vážných i žertovných, vazba zašpiněná a otlučená, celkově dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 170Kč

DSC04342.JPG

Vojenský jubilejní kalendář 1938

Kolektiv autorů

Kategorie: Varia, kuriozity

sešitový kalendář s povídkami a velkým množstvím dobové reklamy, fotografiemi státníků, žažloutlé listy mají místy skvrnky, obálka zanačně zašpiněná a potrhaná
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 140Kč

DSC08918.JPG

Dvě stě let gymnasia v Německém Brodě - Almanach

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Varia, kuriozity

Nákladem studentů, 1935, A4, 515 stran, některé listy uvolněné, obrazová příloha, plátěná vazba, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 250Kč

DSC06983.JPG

Československá státní vyznamenání, státní a čestná uznání a ceny

Pulec Vladivoj

Kategorie: Literatura faktu,Varia, kuriozity

SNTL Alfa, 1980, 183 stran textu + obrazová příloha, A4, ba obálace na hřbetu přelepky z knihovny, uvnitř š x razítko knihovny, obálka lehce opotřebená, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 130Kč

DSC06826.JPG

Lidový kalendář 1947

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Varia, kuriozity

Cíl, 1947, brož, A4, 129 stran, místy skvrnky, obálka lehce opotřebená, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

DSC06024.JPG

Všesokolské slety 1938

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Sport,Varia, kuriozity

Československá obec sokolská, 1935, brož, cca 30 stran, bohaá obrazová příloha24 x 31 cm, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 150Kč

DSC06026.JPG

Památník IX. sletu všesokolského

Kolektiv autorů

Kategorie: Historie,Literatura faktu,Sport,Varia, kuriozity

Československá obec sokolská, 1933, převazba, 320 stran + obrazová příloha, 24 x 31 cm, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 90Kč

DSC06042.JPG

Padesát let výrobního družstva Napako

autor neuveden

Kategorie: Literatura faktu,Varia, kuriozity

Ústř. rada družstev, 1969, 80 stran, obrazová příloha obsahuje vyobraazení výrobků z 60. let , A4, plátěná vazba, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 130Kč

DSC04215.JPG

XXV. výroční jubilejní zpráva II. st. čsl. reál. gymnasia v Praze XII

Kolektiv autorů

Kategorie: Varia, kuriozity

nákladem vlastním, 1937, brož, za r. 1911 - 1937. 125 stran, vložena pozvánka na slavnostní večer, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 30Kč

DSC02854.JPG

Kablo Děčín

Kolektiv autorů

Kategorie: Literatura faktu,Místopis,Varia, kuriozity

Kablo Děčín, 1986, 127 stran, 23,5 x 32,5 cm, obálka v okrajích mírně opotřebená, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

boks2045 002.JPG

Bankovictví. Dle přednášek na vys. obchodní škole v Praze.

obchodní škole v Praze

Kategorie: Slovníky, encyklopedie, učebnice,Varia, kuriozity

Vydal spolek posluchačů vys. obchodni školy, Praha 1920. Velmi dobrý stav. Rukou psaných přednášek. 108 stran.
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

2boks 1008 006.JPG

Ich kann alles

Liselott Alverdes

Kategorie: Beletrie ,Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Varia, kuriozity

Peters Verlag, Berlin 1937. Dobrý stav. Obsahuje ilustrace a fotografie. Německy. 334 stran.
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

boks2029 003.JPG

Senica dejiny mesta

Mojmír Benža

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Literatura faktu,Slovníky, encyklopedie, učebnice,Umění, architektura,Varia, kuriozity

Senica, 1995. Výborný stav. Slovenský. Obsahuje fotografie. 199 stran.
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 150Kč

DSC01798.JPG

Rodinný kalendář nového lidu

Kolektiv autorů

Kategorie: Časopisy ,Varia, kuriozity

Nový lid, 1928, brož, ilustrováno, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

DSC01282.JPG

Dítě v českém malířství

autoři různí

Kategorie: Grafika,Umění, architektura,Varia, kuriozity

DP, 1941, kalendář, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 50Kč

DSC01087.JPG

Slovník nápadů z receptáře

Podlaha Přemek

Kategorie: Literatura faktu,Naučná literatura,Technika,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika

Rena, 1997, bohatá obrazová příloha, laminovaná vazba, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 80Kč

DSC01040.JPG

Ústřední Matici školské na oslavu 25 let činnosti 1880 - 1905

Kolektiv autorů

Kategorie: Varia, kuriozity

Ústřední Matice školská, 1905, 125 stran, obsahuje bohatou obrazovou přílohu, radakce mj. Jar. Vrchlický a Frant. Ženíšek, vazba lehce zašpiněná, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 70Kč

DSCN8976.JPG

Nový lid. List pro vzdělání a mravní obrození lidu

Kolektiv autorů

Kategorie: Beletrie ,Časopisy ,Cestopisy ,Filosofie, duchovní literatura,Historie,Místopis,Náboženství,Poezie,Přírodní vědy,Technika,Umění, architektura,Varia, kuriozity,Zahradničení, botanika,Zdravotnictví a životní styl

Pokorný a spol., 1937, svázaný ročník XXXIV., editor Fr. Pokorný, obrázky, fotografie, dobové reklamy, převazba mírně opotřebovaná, listy zažloutlé s drobnými skvrnkami, jinak celkem dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 110Kč

DSC00869.JPG

30 let dělnické tělocvičné jednoty Plzeň I.

autor neuveden

Kategorie: Beletrie ,Sport,Varia, kuriozity

Grafika, 1931, brož, čb fotky, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

DSC00624.JPG

Katalog vybraných rodinných domků

soubor autorů

Kategorie: Technika,Varia, kuriozity

Ministerstvo výstavby a techniky ČSR, 1975, brož, ilustrováno, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

DSCN8589.JPG

ABC ručních prací

Hanušová Blanka,Pešková Ludmila

Kategorie: Varia, kuriozity

Práce, 1977, čb a barevné fotografie, nákresy, obálka na okrajích nepatrně odřená, jinak výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 60Kč

DSCN8337.JPG

Ksiazka sluźbowa Dienstbotenbuch

autor neuveden

Kategorie: Cizojazyčná literatura/Foreign Books,Varia, kuriozity

vazba povolená, ušpiněná, odřená, stav ne příliš dobrý
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

DSC00335.JPG

Dějiny dělnického spolkového domu "Peklo" v Plzni

Pik L.

Kategorie: Historie,Varia, kuriozity

Dělnické družstvo tiskařské, 1924, sešitové vydání, množství dobových reklam, velmi dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

DSCN7744.JPG

Svět filatelie

Švarc František

Kategorie: Historie,Naučná literatura,Varia, kuriozity

NADAS, 1982, brož., čb a barevné reprodukce, výborný stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 120Kč

DSCN7641.JPG

Kalendář Národní politiky na obyčejný rok 1933

autor neuveden

Kategorie: Beletrie ,Historie,Literatura faktu,Poezie,Pohádky a příběhy pro děti a mládež,Varia, kuriozity

Národní politika, 1932, brož., vazba potrhaná, listy na okrajích uvolněné, potrhané, popsané, čb fotografie, dobové reklamy, dobrý stav
Upozornění: Kniha se nachází v externím skladu.

Cena: 40Kč

12následující ›poslední »
  • novinky
  • starožitnictví
  • antikvariát / e-shop
  • o nás
  • nemáte doma ?
  • kontakt